www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Prodam TS6A ISKRA - Termometer

 
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Pranger
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
v.j.
Član
Član



Pridružen-a: Pet 13 Feb 2015 9:47
Prispevkov: 1323
Aktiv.: 11.91
Kraj: Veldes

PrispevekObjavljeno: Sre Jun 12, 2019 11:40 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

prodam lepo ohranjen primerek

https://s5tech.net/viewtopic.php?f=33&t=14916


.

_________________
Kontakt na e-mail, za več informacij klikni gumb 'www', na ZS ne odgovarjam!
Ne mi pisat zasebnih sporočil na forumu! NIKOLI ne boste dobili odgovora na ZS !
Če vam moji odgovori niso všeč, nihče vas ne sili, da jih berete! uporabite gumb 'ignore'
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
cici
Član
Član



Pridružen-a: Ned 14 Dec 2003 7:42
Prispevkov: 738
Aktiv.: 3.32
Kraj: Trbovlje

PrispevekObjavljeno: Sre Jun 12, 2019 11:44 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

11€
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Branez
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 14 Apr 2003 7:21
Prispevkov: 7768
Aktiv.: 34.98
Kraj: Koprivnica HR

PrispevekObjavljeno: Sre Jun 12, 2019 12:03 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

11,01€
_________________
The true sign of intelligence is not knowledge but imagination.
Creativity is intelligence having fun!

Albert Einstein
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
nima
Član
Član



Pridružen-a: Čet 27 Feb 2014 14:03
Prispevkov: 192
Aktiv.: 1.56
Kraj: Bakovnik

PrispevekObjavljeno: Sre Jun 12, 2019 2:48 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

12€
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
s57bic
Član
Član



Pridružen-a: Sre 17 Dec 2003 8:18
Prispevkov: 615
Aktiv.: 2.77
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Sre Jun 12, 2019 7:44 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

A ni licitacija na drugem forumu?

Lp, Jože
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jaka57
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 12 Dec 2004 21:47
Prispevkov: 5766
Aktiv.: 25.97
Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: Sre Jun 12, 2019 8:55 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

s57bic je napisal/a:
A ni licitacija na drugem forumu?

Lp, Jože

v.j. je napisal/a:
prodam lepo ohranjen primerek


_________________
Lp, Jaka
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 17, 2019 8:30 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

A je tale prodaja/nakup zaključena, ali je šlo tukaj samo za reklamiranje prodaje drugje?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Branez
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 14 Apr 2003 7:21
Prispevkov: 7768
Aktiv.: 34.98
Kraj: Koprivnica HR

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 17, 2019 8:33 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Mislim, da je @nima zmagovalec licitacije.
_________________
The true sign of intelligence is not knowledge but imagination.
Creativity is intelligence having fun!

Albert Einstein
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Jaka57
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 12 Dec 2004 21:47
Prispevkov: 5766
Aktiv.: 25.97
Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 17, 2019 9:17 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

frenki je napisal/a:
A je tale prodaja/nakup zaključena, ali je šlo tukaj samo za reklamiranje prodaje drugje?

Ali po domače povedano, za za=bavanje ljudi.
Za moje pojme je tole zrelo za pranger!

_________________
Lp, Jaka
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
v.j.
Član
Član



Pridružen-a: Pet 13 Feb 2015 9:47
Prispevkov: 1323
Aktiv.: 11.91
Kraj: Veldes

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 17, 2019 9:50 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Glavno je, da se moderatorji zabavate hysterical
in seveda kažete svojo pismenost

in če koga moti link na oglas na drugem forumu... tudi tam je link na tale forum, pošteno?
Moj namen je bil, da predmet dobi nekdo, ki ga želi, jaz ga ne rabim in ga ne želim, zato gre stran. Pismeni lahko vidite, da ima novega lastnika.

_________________
Kontakt na e-mail, za več informacij klikni gumb 'www', na ZS ne odgovarjam!
Ne mi pisat zasebnih sporočil na forumu! NIKOLI ne boste dobili odgovora na ZS !
Če vam moji odgovori niso všeč, nihče vas ne sili, da jih berete! uporabite gumb 'ignore'
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 17, 2019 10:20 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Čakaj malo, tole pa tako ne bo šlo.

Trije interesenti v tej temi so ga želeli ... če te prav razumem, ga pa noben od njih ni dobil?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
v.j.
Član
Član



Pridružen-a: Pet 13 Feb 2015 9:47
Prispevkov: 1323
Aktiv.: 11.91
Kraj: Veldes

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 17, 2019 10:31 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Kot sem napisal: pismenost...

Kdor bi si ga resnično želel, bi sledil linku, tako pa Rolling Eyes

_________________
Kontakt na e-mail, za več informacij klikni gumb 'www', na ZS ne odgovarjam!
Ne mi pisat zasebnih sporočil na forumu! NIKOLI ne boste dobili odgovora na ZS !
Če vam moji odgovori niso všeč, nihče vas ne sili, da jih berete! uporabite gumb 'ignore'
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Jaka57
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 12 Dec 2004 21:47
Prispevkov: 5766
Aktiv.: 25.97
Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 17, 2019 10:55 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Hahahaha, očitno si samo ti pismen, vsi ostali smo pa nepismeni.
Zakaj bi se moral prijavljati na drugi forum, če si ga prodajal tukaj?

S takimi otročarijami se ukvarjaj na svojem forumu!
Tam pa pametuj kolikor hočeš, saj dvomim, da ti bo kdo odgovoril, sploh Very Happy

_________________
Lp, Jaka
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 17, 2019 10:56 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

v.j. je napisal/a:
Kot sem napisal: pismenost...

Kdor bi si ga resnično želel, bi sledil linku, tako pa Rolling Eyes

Tole gre na pranger. Kak razlog za prestavitev napišem kasneje.

frenki je napisal/a:
Vili vsaka reč ima svoje meje in to velja tudi za tvoje obnašanje na forumu. Pred leti te je iz tega foruma zabrisal dol VolkD. Tokrat pa si zelo blizu tega, da to naredim jaz. ...

Citirano sem napisal nekje avgusta 2018. Kljub nenehnemu najedanju sem vseeno upal, da bo nekako vse skupaj ostalo v za silo sprejemljivih mejah. Vsaka stvar ima svoje meje - vključno z mojo toleranco. Ne zanima me, kaj počneš doma, na drugih forumih, drugje, ... Tukaj takšnega obnašanja ne bom toleriral. Najdi si družbo enako mislečih kjer hočeš, na tem forumu te ne želim več videti.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Pranger Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 47 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group