www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Iščem-kupim Triac za NV halogensko stikalo 20-500 VA.

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Mali oglasi
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
s51zg
Član
Član



Pridružen-a: Sre 16 Jun 2004 17:35
Prispevkov: 538
Aktiv.: 2.42
Kraj: JN76BC - Srednje brdo

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 09, 2019 1:05 pm    Naslov sporočila:  Iščem-kupim Triac za NV halogensko stikalo 20-500 VA. Odgovori s citatom

Pozdravljeni vsi, ki boste to čitali. Kot sem že v naslovu napisal, bi rabil omenjeni Triac ali zamenjavo za njega. Za vsako idejo vam bom hvaležen. Probal sem že z 13003A, pa zadeva ni OK. Ko vključim stikalo, se napetost zmanjša. Regulacija deluje le na začetku vrtenja in z povečevanjem ostane na istem. V priičakovanju vsake ideje, vam bom hvaležen in se že vnaprej zahvaljujem.
LP
Janez/s51zg

_________________
__________________
Never put off till tomorrow what you can do
today.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
eldi2011
Član
Član



Pridružen-a: Pon 29 Sep 2014 15:55
Prispevkov: 256
Aktiv.: 2.21

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 09, 2019 3:25 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Bo treba več podatkov. Verjetno gre za nadomestilo obstoječega. Kakšna oznaka triaca ali oznaka regulatorja, da poskusimo najti kakšno shemo ....
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
s51zg
Član
Član



Pridružen-a: Sre 16 Jun 2004 17:35
Prispevkov: 538
Aktiv.: 2.42
Kraj: JN76BC - Srednje brdo

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 11, 2019 9:14 am    Naslov sporočila:  Zamenjava Triaca Odgovori s citatom

Lep pozdrav eldi2011.
V info: imam vse poslikano. Bom probal narediti shemo za to halogensko stikalo.
Original Triac je BT 804. Iskal sem ga po vseh naših trgovinah. Našel sem ga le v Alibaba.com Europa. Verjetno bo najceneje, da grem v Merkur, pa kupim novega. Ni to kakšna velika cena. Hvala ti na odgovoru.
LP
Janez/s51zg
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Jaka57
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 12 Dec 2004 21:47
Prispevkov: 5766
Aktiv.: 25.97
Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 11, 2019 2:21 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Tako na hitro, imam:
- BT138-800,
- BTA140-800,
- TYN608,
- L6004L8.

_________________
Lp, Jaka


Nazadnje urejal/a Jaka57 Sre Sep 11, 2019 9:50 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
eldi2011
Član
Član



Pridružen-a: Pon 29 Sep 2014 15:55
Prispevkov: 256
Aktiv.: 2.21

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 11, 2019 6:54 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Da ni slučajno BTB04 ?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
s51zg
Član
Član



Pridružen-a: Sre 16 Jun 2004 17:35
Prispevkov: 538
Aktiv.: 2.42
Kraj: JN76BC - Srednje brdo

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 11, 2019 9:01 pm    Naslov sporočila:  Zamenjava Triaca BF804 Odgovori s citatom

Lep pozdrav Jaka57
Se opravičujem, ker ti odgovarjam šele sedaj. Imam neke zdravstvene probleme v familiji. Hvala za hiter odgovor v vezi Triaca. Odločil sem se kar za prvega in to BT138-800. Ta mi popolnoma odgovarja za moj problem..HI. Zadeva je že naročena in jo dobim po pošti konec tedna. Lepo se ti zahvaljujem na hitrem odgovoru. Naročil sem več komadov in še nekaj drobnarije. Lep pozdrav ! Do slišanja konec tedna.
Janez/s51zg
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
s51zg
Član
Član



Pridružen-a: Sre 16 Jun 2004 17:35
Prispevkov: 538
Aktiv.: 2.42
Kraj: JN76BC - Srednje brdo

PrispevekObjavljeno: Sre Sep 11, 2019 9:07 pm    Naslov sporočila:  Triac BF804 Odgovori s citatom

Lep pozdrav eldi2011.
Točno. Res je BF204.
LP
Janez/s51zg
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Mali oglasi Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 47 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group