www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Internetni radio v kitajskih trgovinah
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> VF tehnika in sistemi radijskih zvez
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
psevdonim
Član
Član



Pridružen-a: Čet 21 Sep 2006 21:42
Prispevkov: 3366
Aktiv.: 15.78
Kraj: slo

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 16, 2019 8:40 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

BorisK je napisal/a:
Nerodno je, da dostava v Slovenijo ni mogoča, pa sem se nekako znašel. Nisem ga pa še dobil v roke.
kako si se znašel ? Jaz preko Mailboxde, za dodatnih 12,66 €
_________________
___
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
BorisK
Član
Član



Pridružen-a: Sre 02 Apr 2008 23:43
Prispevkov: 239
Aktiv.: 1.23
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 16, 2019 10:42 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

psevdonim je napisal/a:
kako si se znašel ? Jaz preko Mailboxde, za dodatnih 12,66 €


Prijateljev prijatelj je iz Gradca. Zanimiv tale Mailboxde, če bi prej vedel, bi ga kar uporabil.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
psevdonim
Član
Član



Pridružen-a: Čet 21 Sep 2006 21:42
Prispevkov: 3366
Aktiv.: 15.78
Kraj: slo

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 16, 2019 10:55 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

naslednji minus: pri izklopu in ponovnem vklopu z glavnim stikalom izgubi nastavitev ekvilajzerja - gre nazaj na "normal" Mad
_________________
___
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
v.j.
Član
Član



Pridružen-a: Pet 13 Feb 2015 9:47
Prispevkov: 1323
Aktiv.: 11.91
Kraj: Veldes

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 18, 2019 1:11 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

No, jaz sem pa včeraj v Lidlu kupil DAB+ in UKV radio Silvercrest za 25eur Wink
https://www.lidl.si/sl/p/za-prosti-cas/digitalni-radio/p32338

S kupljenim sem zadovoljen, sem pozitivno presenečen, čeprav DAB+ notri ne dela tako kot bi moral. UKV deluje dobro, sprejem je zelo v redu. DAB+ skeniranje oddajnikov notri ne najde nič, sem moral ven na odprto, da je skeniranje oddajnikov zaznalo signale, no, potem večina postaj dela tudi notri. Tudi za DAB+ uporablja teleskopsko anteno kot za UKV. Ima majčken 2x16 alfanumerični LCD, izpisuje vse možne podatke, ki jih dobi preko RDS oziroma DAB.

Zvok je dober, celo neverjetno dober za tako majhen aparat, vgrajen je en zvočnik, torej mono. Izhod ima stereo jack 3,5mm in micro USB za napajanje, sicer pa dela na 4x AA.

_________________
Kontakt na e-mail, za več informacij klikni gumb 'www', na ZS ne odgovarjam!
Ne mi pisat zasebnih sporočil na forumu! NIKOLI ne boste dobili odgovora na ZS !
Če vam moji odgovori niso všeč, nihče vas ne sili, da jih berete! uporabite gumb 'ignore'
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
s56vha
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Mar 2006 14:33
Prispevkov: 184
Aktiv.: 0.84
Kraj: Kamnik, Preserje pri Radomljah

PrispevekObjavljeno: Sob Feb 08, 2020 7:23 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Drugač pa Malino priklopiš na LAN pa mal programa dodaš in igra Smile
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> VF tehnika in sistemi radijskih zvez Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group