www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Akumulator se prazni
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Avtoelektrika
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
sebaveh
Član
Član



Pridružen-a: Sob 19 Jan 2008 13:51
Prispevkov: 1614
Aktiv.: 8.19
Kraj: Slovenska Bistrica

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 05, 2020 3:55 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Zdravo,

Bom pomagal če lahko. Kolikor se spomnim, je potem kolega v dotičnem Caddyu rešil problem. Moram ga vprašati, ali je vgradil originalen radio nazaj, ali pa je preko testerja izklopil opcijo vgrajenega originalnega radia. Vem da je bilo nekaj od tega.

Pri novejših je pač tako, da s puljenjem varovalk ne rešiš skoraj nič - če je napaka na močnostnih delih, potem že. Ampak teh 300mA se pa pojavi največkrat zato, ker se moduli in računalniki ne morejo zmeniti med seboj, da naj gredo v stanje spanja.

Ali je bilo na avtu karkoli predelanega, dodanega, vzetega? Karkoli neoriginalnega? Ali ti zaklepanje ključavnic deluje normano - se ti za vsaka vrata posebej prižge lučka na stropu in armaturki ko so odprta?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
napetost
Član
Član



Pridružen-a: Pet 29 Dec 2006 19:52
Prispevkov: 884
Aktiv.: 4.21
Kraj: koroška

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 05, 2020 5:08 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Na avtu je vse original. nič dodanega ali odvzetega, res pa da je bil radio menjan še pod garancijo, vendar do sedaj 5 let brez težav deloval. Zadnjič se mi je sesedel akumulator, in ga nisem mogel več napolnit. Dokler težave ne rešim raje odstranim klemo z akumulatorja, ko je avto v garaži, da ne pokvarim še nov akumulator.
Sem sedaj preverjal signalizacijo za vrata, vendar deluje tako kot mora. Mi je bilo pa čudno, da se je ob priklopu akumulatorja radio takoj vklopil.

_________________
lp
Janez1322@gmail.com
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.52
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Ned Jan 05, 2020 11:04 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Janez, kako si meril? Ko je bilo vozilo ugasnjeno si snel klemo, ter meril tok? Če je tako, potem pusti priključen instrument par minut. V popolno mirovanje gre šele kako minuto po prilopu akumolatorja.
_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
napetost
Član
Član



Pridružen-a: Pet 29 Dec 2006 19:52
Prispevkov: 884
Aktiv.: 4.21
Kraj: koroška

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 06, 2020 8:55 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ja točno tako, vozilo pa gre v mirovanje po kakih štirih minutah. Izgleda kod da računalnik čaka na kakšen signal in ne gre v spanje
_________________
lp
Janez1322@gmail.com
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
sslavc
Član
Član



Pridružen-a: Sre 05 Dec 2012 16:21
Prispevkov: 37
Aktiv.: 0.27
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 06, 2020 10:42 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Imel sem podoben problem na Hondi. Težava je bila z modulom za Bluetooth prostoročno telefoniranje. Baje kar klasičen problem pri Hondi.
Ko sem modul odstranil je bilo v redu.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
napetost
Član
Član



Pridružen-a: Pet 29 Dec 2006 19:52
Prispevkov: 884
Aktiv.: 4.21
Kraj: koroška

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 03, 2020 7:45 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Isti avto nov problem ( golf 2014)
Kar se porabe akumulatorja tiče, sem avto peljal na servis in so baje samo sofrware updejtali, paje stvar vredu, čeprav mi ni jasno kaj....
No nova težava pa je ta da se mi lučke na stropu potniškega prostora ne prižgejo kadar odprem vrata. Kako dolgo imam to napako ne vem, saj sem šele zdaj opazil ko je več teme. Sem pa opazoval, da se na displeju detektirajo vsa vrata, zadnja havba in pokrov motorja, kadar se kaj odpre, tako da menim da stikala v vratih delujejo, predvidevam da so enopolna. Je imel kdo podobno težavo

_________________
lp
Janez1322@gmail.com
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
robert
Član
Član



Pridružen-a: Sob 29 Maj 2004 21:48
Prispevkov: 1869
Aktiv.: 8.42
Kraj: Tolmin

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 03, 2020 9:01 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Žarnica ?
Ali stikalo na lučki napačno nastavljeno ?

_________________
LP Robert
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
napetost
Član
Član



Pridružen-a: Pet 29 Dec 2006 19:52
Prispevkov: 884
Aktiv.: 4.21
Kraj: koroška

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 03, 2020 9:08 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Žarnice vse gorijo, če jih s pritiskom oz sproščanjem stikala ročno vklopim. Sem primerjal z drugim avtom in ugotovil da morajo biti vsa štiri stikala stisnjena. Tako sem tudi nastavil. A bo treba z avtom spet na računalnik.
_________________
lp
Janez1322@gmail.com
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
sebaveh
Član
Član



Pridružen-a: Sob 19 Jan 2008 13:51
Prispevkov: 1614
Aktiv.: 8.19
Kraj: Slovenska Bistrica

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 16, 2020 8:38 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Nekaj takšnih ključavnic oziroma stikal v njih, sem že popravil. Običajno vsebujejo po dve stikali - eno za stropne luči in drugo za opozorilo na armaturki. Odvisno od modela. Preglej pa tudi napeljavo kjer se zgiba med vrati in karoserijo.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
napetost
Član
Član



Pridružen-a: Pet 29 Dec 2006 19:52
Prispevkov: 884
Aktiv.: 4.21
Kraj: koroška

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 16, 2020 10:08 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Hvala
Bom pregledal

_________________
lp
Janez1322@gmail.com
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
napetost
Član
Član



Pridružen-a: Pet 29 Dec 2006 19:52
Prispevkov: 884
Aktiv.: 4.21
Kraj: koroška

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 19, 2020 7:09 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Stropno stikalo je fuč. Ga iščem pa ne najdem. Na stikalu pa ni nobenih oznak. Ma kdo kaj takšnega


20201119_161611.jpg
 Opis:
 Velikost datoteke:  80.23 KB
 Pogledana:  3 krat

20201119_161611.jpg



_________________
lp
Janez1322@gmail.com
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
sslavc
Član
Član



Pridružen-a: Sre 05 Dec 2012 16:21
Prispevkov: 37
Aktiv.: 0.27
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 19, 2020 9:06 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Razdreš in popraviš.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
napetost
Član
Član



Pridružen-a: Pet 29 Dec 2006 19:52
Prispevkov: 884
Aktiv.: 4.21
Kraj: koroška

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 19, 2020 9:12 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Še izgled stikala, če ima kdo kaj takšnega


stikalo. golf.jpg
 Opis:
 Velikost datoteke:  1.19 MB
 Pogledana:  9 krat

stikalo. golf.jpg



_________________
lp
Janez1322@gmail.com
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
napetost
Član
Član



Pridružen-a: Pet 29 Dec 2006 19:52
Prispevkov: 884
Aktiv.: 4.21
Kraj: koroška

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 19, 2020 9:14 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

sslavc je napisal/a:
Razdreš in popraviš.


Bo teška, ker plastiko je napihnilo. Če ga pa raztavim ga mi tudi nebo ratalo sestavit,
je preveč nežno za moje roke

_________________
lp
Janez1322@gmail.com
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
sslavc
Član
Član



Pridružen-a: Sre 05 Dec 2012 16:21
Prispevkov: 37
Aktiv.: 0.27
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 20, 2020 10:25 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

napetost je napisal/a:
sslavc je napisal/a:
Razdreš in popraviš.


Bo teška, ker plastiko je napihnilo. Če ga pa raztavim ga mi tudi nebo ratalo sestavit,
je preveč nežno za moje roke

Lahko ga vseeno poizkusiš popravit. Nimaš kaj izgubiti, saj tak kakor je ne deluje.
Še sam boš presenečen, kaj vse znaš narediti.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Avtoelektrika Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Naslednja
Stran 8 od 10

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group