www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Kaj trenutno počnem februar 2020
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Elektronika
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6553
Aktiv.: 29.41
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 23, 2020 6:44 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Pred časom se iskal opcijo cenovno sprejemljivega internetnega dostopa za občasno uporabo ob vikendih, pa kakega posluha pri kabelskih ponudnikih nisem našel. Po dobrem letu uporabe tele enostavne postavitve se pa sprašujem, če je za ta namen sploh še smiselno čaranje s kakršnimi koli kabli?


IN_DOL.jpg
 Opis:
 Velikost datoteke:  63.55 KB
 Pogledana:  34 krat

IN_DOL.jpg


Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
blay44
Član
Član



Pridružen-a: Ned 19 Dec 2010 18:17
Prispevkov: 603
Aktiv.: 3.71

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 23, 2020 10:39 pm    Naslov sporočila:  Konec sveta Odgovori s citatom

Pripravljam se na krizo Laughing
Nazaj v kameno dobo bo treba
https://youtu.be/SPjdLIUFJCE

Done:
Bo treba še prilagoditi knjižnico za debelino flokija



IMG_20200223_200530.jpg
 Opis:
Kam gre ta svet....
 Velikost datoteke:  156.99 KB
 Pogledana:  18 krat

IMG_20200223_200530.jpg


Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
romascenko
Član
Član



Pridružen-a: Čet 31 Maj 2018 14:20
Prispevkov: 140
Aktiv.: 1.95
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 25, 2020 1:00 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

frenki je napisal/a:
Pred časom se iskal opcijo cenovno sprejemljivega internetnega dostopa za občasno uporabo ob vikendih, pa kakega posluha pri kabelskih ponudnikih nisem našel. Po dobrem letu uporabe tele enostavne postavitve se pa sprašujem, če je za ta namen sploh še smiselno čaranje s kakršnimi koli kabli?


Danes lahko narediš dostopno točko preko svojega "pametnega" telefona , če imaš zakupljenih dovolj podatkov in surfaš preko laptopa brez težav... Te USB dongli so ok ampak preveč štrlijo in ga mimogrede ponesreči lahko rukneš odlomiš pine in potem si tam kjer ne želiš biti...
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
brezimenko
Član
Član



Pridružen-a: Tor 06 Jun 2017 12:09
Prispevkov: 471
Aktiv.: 5.63

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 25, 2020 2:53 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ga ima zataknjenega v namenski routerček. In imaš možnost tudi namenskih routerjev, ki že imajo vdelan modem v ohišje tipa Huawei pa tudi Mikrotik ima nekaj v svoji kolekciji.
_________________
Izgubil sem račun pod imenom kobranka
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
romascenko
Član
Član



Pridružen-a: Čet 31 Maj 2018 14:20
Prispevkov: 140
Aktiv.: 1.95
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 27, 2020 11:20 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Imaš prav ja , ko sem jih jaz popravljal so jih imeli ljudje še vtaknjene direktno v laptop, posledično je prihajalo do težav ,ki sem jih opisal. Danes pametni telefoni omogočajo deljenje internetne dostopne točke s 3 kliki in se mi zdi to enostavnejše Smile
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6553
Aktiv.: 29.41
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Sob Feb 29, 2020 10:03 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Robantim ob sestavljanju takih šopkov d'oh!


Conn_1.jpg
 Opis:
 Velikost datoteke:  127 KB
 Pogledana:  8 krat

Conn_1.jpg


Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
lojzek
Član
Član



Pridružen-a: Pet 25 Jan 2008 8:00
Prispevkov: 3353
Aktiv.: 16.96

PrispevekObjavljeno: Ned Mar 01, 2020 9:35 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

frenki je napisal/a:
Robantim ob sestavljanju takih šopkov d'oh!


To jaz vedno, ko zaključujem ploščate kable. Mad Mi ne uspe tako kot je treba pa pika. Na koncu uporabim letvico in zaspajkam žice gor, pa zalijem z vročim lepilom. Seveda to delam zase, da ne bo ognja v strehi.
Lepo bi bilo, če bi nekdo pogruntal enovrstični speedy konektor.... Think zame bi to bila zmaga Angel
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Bizgec65
Član
Član



Pridružen-a: Sre 10 Mar 2010 11:46
Prispevkov: 2057
Aktiv.: 11.97
Kraj: Trebnje

PrispevekObjavljeno: Ned Mar 01, 2020 10:45 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

frenki je napisal/a:
Robantim ob sestavljanju takih šopkov d'oh!


Smile meni bi jih prinesel, sem jih navajen.

_________________
Če bi nekateri padli z višine svojega ega na višino svoje inteligence, bi se ubili. (Je pa res, da se meni ne smilijo!) Smile
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6553
Aktiv.: 29.41
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Ned Mar 01, 2020 6:14 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Bizgec65 je napisal/a:
frenki je napisal/a:
Robantim ob sestavljanju takih šopkov d'oh!

Smile meni bi jih prinesel, sem jih navajen.

Ja, računam nate naslednjič Wink ... tokrat so končani. Saj gre, samo malo dolgočasno je vse skupaj Confused .
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Elektronika Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 70 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group