www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Nepotrebno trolanje

 
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Testni forum, brisano, smeti, offtopic
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
v.j.
Član
Član



Pridružen-a: Pet 13 Feb 2015 9:47
Prispevkov: 1323
Aktiv.: 11.91
Kraj: Veldes

PrispevekObjavljeno: Ned Mar 01, 2020 12:12 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaka57 a to se ti delaš neumnega, a ti le noge smrdijo? hysterical
Če bi natančno prebral, kaj sem napisal, potem bi vedel o čem sem pisal...

@qwertz električni radiatorji so pri nekem znanem trgovcu res v razponu od 50-150eur, tudi več... če pogledaš še ostale trgovce, se cene spustijo tudi do 25eur in ko se pojavijo akcijske cene, se dobijo tudi za 20eur in to ljudje veselo kupujejo, potem pa to veselje hitro mine, ko taki ceneni aparati pocrkajo. V takih primerih popravilo res lahko preseže nakupno ceno... dražji modeli ne crkujejo ali pa je to izredno redko... jasno sedaj?

Jaka57, tebi tudi jasno? nikjer nisem omenjal cene bojlerja in tudi nisem nič izračunal, le kje si to videl, citiraj in ne laži. Omenjal sem besede neke stranke...

Če koga zanima koliko računam... to niti ni pomembno, vprašajte sami sebe koliko računate na uro oziroma koliko bi računali za izdelavo novega ožičenja nekega električnega radiatorja + material in potem primerjajte z nakupno ceno.

Jaka57, lahko obračaš besede kakor hočeš... me veseli, da ti je to tako zabavno, uživaj Wink

_________________
Kontakt na e-mail, za več informacij klikni gumb 'www', na ZS ne odgovarjam!
Ne mi pisat zasebnih sporočil na forumu! NIKOLI ne boste dobili odgovora na ZS !
Če vam moji odgovori niso všeč, nihče vas ne sili, da jih berete! uporabite gumb 'ignore'
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Jaka57
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 12 Dec 2004 21:47
Prispevkov: 5766
Aktiv.: 25.97
Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: Ned Mar 01, 2020 1:59 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

v.j. je napisal/a:
Jaka57 a to se ti delaš neumnega, a ti le noge smrdijo? :haha....

Torej je res, da človek s starostjo postaja bolj otročji.

v.j. je napisal/a:
Jaka57, tebi tudi jasno? nikjer nisem omenjal cene bojlerja in tudi nisem nič izračunal, le kje si to videl, citiraj in ne laži. Omenjal sem besede neke stranke...


Ta stavek si začel z recimo da. In kaj je napisal Reber:
v.j. je napisal/a:
Recimo da: zamenjam ožičenje, zamenjam kabel, zamenjam sponke, zamenjam vse natične kontakte, kabel čeveljčke, ... material toliko, čas popravila toliko, skupaj je to toliko... stranka pa: za ta denar dobim nov ali dva nova radiatorja hysterical
Zamenjat je pa potrebno samo dovodni kabel na katerega daš 6 votlic in lestenčno sponko. Za to vse skupaj pa potrebuješ res ogromno časa d'oh! .
Lahko pa na svojem forumu, po mili volji, trolaš o lotanju pregretih in zažganih bakrenih žic in kako je to hitreje in ceneje od menjave kabla (+6 votlic)!

Še to, šlo je za popravilo bojlerja (gretje vode) in ne radiatorja (gretje zraka)!
Torej je bilo tvoje pisanje o radiatorju čisti offtopic.

_________________
Lp, Jaka
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Testni forum, brisano, smeti, offtopic Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 47 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group