www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Koronavirus - orodje v trgovinski vojni?
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Vse kar nima zveze z elektroniko in računalništvom
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
eldi2011
Član
Član



Pridružen-a: Pon 29 Sep 2014 15:55
Prispevkov: 257
Aktiv.: 2.21

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 12, 2020 10:57 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Se povsem strinjam z napisanim.
In sedaj naju bo reber (v.j.) poslal po tablete .... Smile
Me zanima, glede na trende širjenja in smrtnih primerov, kdo
bo rabil tablete čez pol leta ?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lucca brassi
Član
Član



Pridružen-a: Ned 01 Feb 2004 12:46
Prispevkov: 4049
Aktiv.: 18.18
Kraj: KOČEVJE

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 12, 2020 1:42 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

za teorijo zarote

https://siol.net/digisvet/novice/bombasticno-vohunsko-razkritje-americani-so-vedeli-vse-518453

_________________
Moments before detonation ,....... TT
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
BorisK
Član
Član



Pridružen-a: Sre 02 Apr 2008 23:43
Prispevkov: 239
Aktiv.: 1.22
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 12, 2020 2:03 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Po nekih drugih teorijah je pa virus ušel iz kitajskih laboratorijev. Pa smo spet na začetku. Dejstvo je, da ob poplavi lahko dostopnih takšnih in drugačnih informacij verjamemo tisto, čemur hočemo verjeti.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lucca brassi
Član
Član



Pridružen-a: Ned 01 Feb 2004 12:46
Prispevkov: 4049
Aktiv.: 18.18
Kraj: KOČEVJE

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 12, 2020 8:07 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ta pa zmaga iz logike
_________________
Moments before detonation ,....... TT
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
BorisK
Član
Član



Pridružen-a: Sre 02 Apr 2008 23:43
Prispevkov: 239
Aktiv.: 1.22
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 12, 2020 8:18 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Poudarek na *ušel*. V Vuhanu so menda vojaški biološki laboratoriji.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
grega09
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Okt 2014 11:17
Prispevkov: 392
Aktiv.: 3.39

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 12, 2020 9:55 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Mediji so mediji. Vse naredijo za gledanost in poslušanost, saj je ta direktno povezana z dobičkom.

Trenutno stanje z novimi primeri se pa umirja, kar je najbolj važno.
https://www.worldometers.info/coronavirus/coronavirus-cases/
https://www.worldometers.info/coronavirus/
Bomo pa te dni z veliko verjetnostjo poslušali, da je največ umrlih zdaj, saj so ti zboleli približno takrat, ko je bilo dnevno največ okužb.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
grega09
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Okt 2014 11:17
Prispevkov: 392
Aktiv.: 3.39

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 13, 2020 9:34 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Na, tako je, ko prehitro rečeš. Za včeraj se je pojavila zanimiva nezveznost v grafu na novo okuženih Sad .

Edit: Berem naprej novice in vidim zakaj:
https://www.rtvslo.si/svet/azija-z-oceanijo/zaradi-sirse-definicije-velik-porast-stevila-uradno-okuzenih-z-novim-virusom/514344
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
brezimenko
Član
Član



Pridružen-a: Tor 06 Jun 2017 12:09
Prispevkov: 471
Aktiv.: 5.63

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 13, 2020 2:24 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Samo mimo mora iti pa bo spet kot, da se ni nič zgodilo. Jaz bom vseeno naročil kar rabim iz alixpresa. Enostavno tudi Amazon ne more konkurirat v cenah. Edino, čakal bom dlje, da prispe pošilka, ker se je malo zabasalo.

Pri vseh virusnih okužbah večje razšeznosti je bilo tako, psi so lajali, karavana je šla dalje. Tudi ta ne bo izjema. Od medijev gledam samo še "24kičen" in "Diskoverj čanel" ker sem nad našimi mediji enostavno obupal in me ne ganejo več.

_________________
Izgubil sem račun pod imenom kobranka
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lipa
Član
Član



Pridružen-a: Ned 27 Sep 2009 9:39
Prispevkov: 734
Aktiv.: 4.14
Kraj: Lipa Beltinci

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 27, 2020 10:58 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

K.tajčki so začeli kopirati kauboje. Če se spomnite 11. 9. 2001 in tiste goreče stolpnice. To so trampovi kauboji sami naštimali, da so si odprli alibi za posredovanje v iraku, iranu, Afganistanu, jugovini in kosovu.

K.tajčki zdaj kopirajo to metodo, sami širijo virus po Ljudski republiki PRC. Zakaj in s kakšnim ciljem? Če pogledate umirajo samo starejši. Ta rdeči fašisti širijo evtanazijo po svoji državi, da jim ni treba deliti penzije. Ker to stane in dela zgubo Very Happy

Tako mi je danes razložil sosed upokojenec ob kavi.

_________________
Lep pozdrav!
Boris Z.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
stane
Član
Član



Pridružen-a: Tor 17 Apr 2007 21:19
Prispevkov: 1273
Aktiv.: 6.15
Kraj: Rače

PrispevekObjavljeno: Pet Feb 28, 2020 11:09 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Še dobro, da je to kitajsko sranje. Very Happy
Zamislite si original. Mr. Green
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
eldi2011
Član
Član



Pridružen-a: Pon 29 Sep 2014 15:55
Prispevkov: 257
Aktiv.: 2.21

PrispevekObjavljeno: Ned Mar 08, 2020 9:51 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

v.j. je napisal/a:
Tale tema bi bolj spadala v oddelek "dobra volja je najbolja" ker oddelka "neslane šale ali črni humor" na tem furumu ni.

Enim se je pH v možganih očitno precej spremenil Rolling Eyes
mogoče je vzrok tudi neredno jemanje ustreznih zdravil...


OK, če bi bilo tole slučajno samo majčkeno res, se zavedate da bi bilo to v bistvu biološki kemični napad, ki je... hmm Rolling Eyes in to je težko skriti, dejansko bi bil to genocid, teroristično dejanje... morebitni ali precej verjetni povračilni ukrepi bi bili zaskrbljujoči... tudi "ameri" niso tako butasti, da bi se šli trgovinsko vojno na tak način.

Predlagam, da zaskrbljene osebe redno jemljejo zdravila in po potrebi obiščejo zdravnika tudi izredno Think


Zdaj bo počasi čas, da odkoplješ svojo tableto in jo počasi začneš lizat, brihton. Smile Smile Smile
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
v.j.
Član
Član



Pridružen-a: Pet 13 Feb 2015 9:47
Prispevkov: 1336
Aktiv.: 11.96
Kraj: Veldes

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 09, 2020 10:28 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

eldi2011 je napisal/a:
v.j. je napisal/a:
Tale tema bi bolj spadala v oddelek "dobra volja je najbolja" ker oddelka "neslane šale ali črni humor" na tem furumu ni.

Enim se je pH v možganih očitno precej spremenil Rolling Eyes
mogoče je vzrok tudi neredno jemanje ustreznih zdravil...


OK, če bi bilo tole slučajno samo majčkeno res, se zavedate da bi bilo to v bistvu biološki kemični napad, ki je... hmm Rolling Eyes in to je težko skriti, dejansko bi bil to genocid, teroristično dejanje... morebitni ali precej verjetni povračilni ukrepi bi bili zaskrbljujoči... tudi "ameri" niso tako butasti, da bi se šli trgovinsko vojno na tak način.

Predlagam, da zaskrbljene osebe redno jemljejo zdravila in po potrebi obiščejo zdravnika tudi izredno Think


Zdaj bo počasi čas, da odkoplješ svojo tableto in jo počasi začneš lizat, brihton. Smile Smile Smile


Jaz nimam težav s tem, ti jih imaš hysterical
Liži kar te je volja, samo da boš zadovoljen pa če pomaga ali ne, saj veš, placebo efekt in panika. Zakaj si brisal svojo objavo na prejšnji strani, a? Te je sram kar si napisal?
Somišljeniki, še vedno mislite da je to podtaknjeno iz Amerike? Brick wall

_________________
Kontakt na e-mail, za več informacij klikni gumb 'www', na ZS ne odgovarjam!
Ne mi pisat zasebnih sporočil na forumu! NIKOLI ne boste dobili odgovora na ZS !
Če vam moji odgovori niso všeč, nihče vas ne sili, da jih berete! uporabite gumb 'ignore'
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
brezimenko
Član
Član



Pridružen-a: Tor 06 Jun 2017 12:09
Prispevkov: 471
Aktiv.: 5.63

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 09, 2020 12:56 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ne vem, jaz samo čakam, da kitajc odpošljeje kar sem naročil, drugo me malo briga okoli te pljučnice.
_________________
Izgubil sem račun pod imenom kobranka
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
eldi2011
Član
Član



Pridružen-a: Pon 29 Sep 2014 15:55
Prispevkov: 257
Aktiv.: 2.21

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 09, 2020 1:11 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

v.j. je napisal/a:
eldi2011 je napisal/a:
v.j. je napisal/a:
Tale tema bi bolj spadala v oddelek "dobra volja je najbolja" ker oddelka "neslane šale ali črni humor" na tem furumu ni.

Enim se je pH v možganih očitno precej spremenil Rolling Eyes
mogoče je vzrok tudi neredno jemanje ustreznih zdravil...


OK, če bi bilo tole slučajno samo majčkeno res, se zavedate da bi bilo to v bistvu biološki kemični napad, ki je... hmm Rolling Eyes in to je težko skriti, dejansko bi bil to genocid, teroristično dejanje... morebitni ali precej verjetni povračilni ukrepi bi bili zaskrbljujoči... tudi "ameri" niso tako butasti, da bi se šli trgovinsko vojno na tak način.

Predlagam, da zaskrbljene osebe redno jemljejo zdravila in po potrebi obiščejo zdravnika tudi izredno Think


Zdaj bo počasi čas, da odkoplješ svojo tableto in jo počasi začneš lizat, brihton. Smile Smile Smile


Jaz nimam težav s tem, ti jih imaš hysterical
Liži kar te je volja, samo da boš zadovoljen pa če pomaga ali ne, saj veš, placebo efekt in panika. Zakaj si brisal svojo objavo na prejšnji strani, a? Te je sram kar si napisal?
Somišljeniki, še vedno mislite da je to podtaknjeno iz Amerike? Brick wall


Sram me je edino tega, da sem se ti pustil potegniti me na tvoj nivo komunikacije,
kjer ko zmanjka argumentov uporabiš najbolj primitivne postopke žaljenja.
Ne grem se več tega, ker na takem nivoju nimam nobenih možnosti.
Pa vsaj preberi, kaj je kdo napisal kdaj, tisto kar sem pa zbrisal je pa rezultat tvojega žaljenja. Živi v miru v svojem mehurčku in ne žali drugih, še posebej, če jih ne poznaš in o njih ne veš nič.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
v.j.
Član
Član



Pridružen-a: Pet 13 Feb 2015 9:47
Prispevkov: 1336
Aktiv.: 11.96
Kraj: Veldes

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 09, 2020 6:46 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

eldi2011 je napisal/a:

Sram me je edino tega, da sem se ti pustil potegniti me na tvoj nivo komunikacije,
kjer ko zmanjka argumentov uporabiš najbolj primitivne postopke žaljenja.
Ne grem se več tega, ker na takem nivoju nimam nobenih možnosti.
Pa vsaj preberi, kaj je kdo napisal kdaj, tisto kar sem pa zbrisal je pa rezultat tvojega žaljenja. Živi v miru v svojem mehurčku in ne žali drugih, še posebej, če jih ne poznaš in o njih ne veš nič.


Jaz te nisem potegnil nikamor, ti si včeraj napadel mene in si se res spustil nekam na nizek nivo:

eldi2011 je napisal/a:
Zdaj bo počasi čas, da odkoplješ svojo tableto in jo počasi začneš lizat, brihton. Smile Smile Smile


Tisto kar si ti zbrisal je bilo napisano še preden sem se jaz vključil v tole temo.

Da si karkoli popravljal in potem izbrisal, je rezultat tvoje odločitve.

Jaz stojim za svojimi besedami, jih nisem spreminjal in/ali brisal, ti eldi2011 si svojo objavo spreminjal in brisal.
Še dobro da obstajajo kopije drugje na spletu, če si ti zbrisal svojo objavo tu na forumu, zgodovina še vedno obstaja in ostaja.

O nivoju in o morebitnem žaljenju pa res ne bi, v tem se pa jaz ne bom spustil na vaš nivo.

Preberi si tole temo lepo po vrsti, kdaj točno je kdo kaj napisal in kolikokrat se je oglasil in zakaj.

Pravijo, da resnica boli ...

Naslov teme je jasen, začetne objave so tudi razumljive, jaz sem napisal svoje mnenje in svoj pogled na hipoteze na začetku te teme. Če se vam moja objava zdi žalitev je to vaš problem.

_________________
Kontakt na e-mail, za več informacij klikni gumb 'www', na ZS ne odgovarjam!
Ne mi pisat zasebnih sporočil na forumu! NIKOLI ne boste dobili odgovora na ZS !
Če vam moji odgovori niso všeč, nihče vas ne sili, da jih berete! uporabite gumb 'ignore'


Nazadnje urejal/a v.j. Pon Mar 09, 2020 6:56 pm; skupaj popravljeno 3 krat
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Vse kar nima zveze z elektroniko in računalništvom Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Naslednja
Stran 2 od 15

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 68 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group