www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Ali lahko z diska zbršem Windows.old mapo ?

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> MS Windows razprave
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
pomlad
Član
Član



Pridružen-a: Pet 04 Jan 2008 10:54
Prispevkov: 423
Aktiv.: 2.12
Kraj: Koroška

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 27, 2021 12:38 pm    Naslov sporočila:  Ali lahko z diska zbršem Windows.old mapo ? Odgovori s citatom

Na novo sem naložil Windows 10 in vse deluje ok, pa me zanima če lahko brez težav zbrišem mapo Windows.old ki zaseda kar nekaj Gb prostora na disku. Bojim se, da bi s tem povzročil kakšne težave novem operacijskem sistemu. Kakšne so vaše izkušnje, oziroma kakšna je praksa s tem ?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
unb0rn
Član
Član



Pridružen-a: Sre 11 Mar 2020 14:21
Prispevkov: 12
Aktiv.: 0.24

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 27, 2021 1:39 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

.old nima vpliva na novo inštalacijo in komot zbrišeš, če veš da ne boš potreboval starejše inštalacije in uporabniških datotek. Disk cleanup oz. čiščenje diska ima opcijo za to.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pomlad
Član
Član



Pridružen-a: Pet 04 Jan 2008 10:54
Prispevkov: 423
Aktiv.: 2.12
Kraj: Koroška

PrispevekObjavljeno: Ned Avg 29, 2021 4:20 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Nekje sem prebral, da ta mapa sama izgine po desetih dneh, zato bom počakal dva tedna da vidim če to drži, če ne se bom potem lotil nekak brisanja.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pomlad
Član
Član



Pridružen-a: Pet 04 Jan 2008 10:54
Prispevkov: 423
Aktiv.: 2.12
Kraj: Koroška

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 02, 2021 7:33 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Še dobro da je nisem zbrisal to old mapo, sem nekaj čaral z mrežnim diskom in je odšel zagon adijo, pa sem komaj postavil sistem nazaj.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> MS Windows razprave Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 96 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group