www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

P: IPA - Izopropilni alkohol 99,9% Stella ECP

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Zaključeni mali oglasi
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
v.j.
Član
Član



Pridružen-a: Pet 13 Feb 2015 9:47
Prispevkov: 1342
Aktiv.: 11.97
Kraj: Veldes

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 25, 2023 10:12 am    Naslov sporočila:  P: IPA - Izopropilni alkohol 99,9% Stella ECP Odgovori s citatom

Prodam čisti izopropilni alkohol 99,9%, dobavitelj Stella ECP d.o.o.

Na voljo v dveh količinah:

10 litrov 25,00eur
5 litrov 15,00eur

V ceno je že všteta embalaža, pakirano v 5 litrske kantice podjetja Plastik SI d.o.o.

Dostava ni vključena c ceno, je pa možna dostava po pošti.
Strošek dostave po pošti (strošek pakiranja in pošiljanja) je 5,00eur in velja za količino 5L ali 10L
Ne pošiljam pošiljk s plačilom "po povzetju", možno je plačilo z nakazilom.
Po dogovoru je možna tudi alternativna vrsta dostave in/ali prevzema, zaradi poenostavitve je tudi v tem primeru zaželjeno predhodno nakazilo, v primeru da gre dostava "skozi več rok", če se delajo usluge dostave
Seveda je možen osebni prevzem na mojem naslovu

Da ne bo skrivnosti, naročen je 200 litrski sod, dostavljen bo v torek 29.8.2023, medtem bom osebno prevzel še kantice, tako da predvidoma bo možen prevzem od torka popoldne naprej, tudi pošiljanje po pošti se bo predvidoma začelo isti dan.

Naročila sprejemam na moj e-mail naslov

Naslov obvezno napišite v tem formatu:

Ime Priimek
Naslov št.
0000 Pošta

V odgovoru boste prejeli podatke za nakazilo, prejmem lahko na: N26, Revolut in Paypal

Gre za tako imenovani skupinski nakup na pobudo nekaterih članov foruma, odločil sem se, da to speljem. Čas ponudbe in kolikokrat bo ponudba obnovljena, bo odvisno od povpraševanja oziroma interesa.


.

_________________
Kontakt na e-mail, za več informacij klikni gumb 'www', na ZS ne odgovarjam!
Ne mi pisat zasebnih sporočil na forumu! NIKOLI ne boste dobili odgovora na ZS !
Če vam moji odgovori niso všeč, nihče vas ne sili, da jih berete! uporabite gumb 'ignore'
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
v.j.
Član
Član



Pridružen-a: Pet 13 Feb 2015 9:47
Prispevkov: 1342
Aktiv.: 11.97
Kraj: Veldes

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 25, 2023 3:37 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

V primeru osebnega prevzema z lastno embalažo, na mojem naslovu, je cena 10,00eur za 5 litrov.
Upam, da je jasno, da je najmanjša možna količina 5 litrov, navzgor pa večkratniki te količine.
Če bo tekočina že v kanticah, ni nobenega problema, boste sami prelili v lastno embalažo po želji s pomočjo lija.

Zagotavljam, da bo pri prelivanju poskrbljeno za maksimalno čistočo, da ne bo nepotrebne kontaminacije tekočine.

V tem trenutku je že oddano 140 litrov, če bo potrebno, bom naročil še en sod, lahko tudi cisterno če hočete, ni problema.

_________________
Kontakt na e-mail, za več informacij klikni gumb 'www', na ZS ne odgovarjam!
Ne mi pisat zasebnih sporočil na forumu! NIKOLI ne boste dobili odgovora na ZS !
Če vam moji odgovori niso všeč, nihče vas ne sili, da jih berete! uporabite gumb 'ignore'
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
v.j.
Član
Član



Pridružen-a: Pet 13 Feb 2015 9:47
Prispevkov: 1342
Aktiv.: 11.97
Kraj: Veldes

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 29, 2023 6:38 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Prvi sod je že prelit v kantice, drugi sod je bil včeraj naročen, oddano ga je že pol, vendar ni nujno da bom kar tako hitro naročal 3. sod, odvisno od interesa.

Kdor je izrazil željo po osebnem prevzemu, lahko pride iskat.

Zaradi pozne dostave danes, še nisem utegnil pakirat za tiste, ki so naročili dostavo po pošti.

_________________
Kontakt na e-mail, za več informacij klikni gumb 'www', na ZS ne odgovarjam!
Ne mi pisat zasebnih sporočil na forumu! NIKOLI ne boste dobili odgovora na ZS !
Če vam moji odgovori niso všeč, nihče vas ne sili, da jih berete! uporabite gumb 'ignore'
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
v.j.
Član
Član



Pridružen-a: Pet 13 Feb 2015 9:47
Prispevkov: 1342
Aktiv.: 11.97
Kraj: Veldes

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 22, 2023 11:01 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Za vse tiste, ki ste poslali ZS na forumu, verjetno ste opazili, da jih nisem prebral in jih tudi ne bom NIKOLI. Če ne razumete teksta v mojem podpisu, vam ni pomoči, žal, s takimi ne izgubljam časa, niti sekunde Exclamation

Tekočine iz naslova te teme je zmanjkalo, tako da je oglas postal neaktualen.

Še vedno dopuščam možnost, da se akcija ponovi, povšraševanje lahko pošljete na e-mail, vse kar bo poslano na ZS bo ignorirano Exclamation

Takoj ko se bo nabralo za 100L naročil, bom naročil nov sod 160kg, kar znese 203,8L
V primeru, da bo cena ob morebitnem ponovnem naročilu drugačna, boste o tem obveščeni.

Hvala vsem za sodelovanje Applause

Izpolnjena so bila vsa naročila poslana na e-mail, ostale komunikacijske kanale gladko ignoriram.


.

_________________
Kontakt na e-mail, za več informacij klikni gumb 'www', na ZS ne odgovarjam!
Ne mi pisat zasebnih sporočil na forumu! NIKOLI ne boste dobili odgovora na ZS !
Če vam moji odgovori niso všeč, nihče vas ne sili, da jih berete! uporabite gumb 'ignore'
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Zaključeni mali oglasi Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 80 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group