www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Android emulator

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Android, tablice in telefoni
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
mosqito
Član
Član



Pridružen-a: Čet 07 Apr 2016 23:22
Prispevkov: 3270
Aktiv.: 33.14

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 15, 2023 9:47 am    Naslov sporočila:  Android emulator Odgovori s citatom

Ima kdo kaj izkušenj z android emulatorjem (android studio ali kaj podobnega)?

Kaj bi rad? Na domači virtualki bi poganjal en APK za android, na daljavo pa bi do tega dostopal. Saj načeloma bi to šlo z remote desktopom ali podobnim. Imam pa en "hakeljc". Rad bi, da se v emulatorju v živo nastavlja (GPS) lokacija naprave s terena. Tudi to bi šlo preko terminalskega dostopa do emulatorja, kar je malo nerodno. Bi se dalo to kako avtomatizirati?

_________________
Always going the extra mile.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Bizgec65
Član
Član



Pridružen-a: Sre 10 Mar 2010 11:46
Prispevkov: 2059
Aktiv.: 11.92
Kraj: Trebnje

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 15, 2023 9:53 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Mogoče LDplayer, če sem prav razumel želje.
_________________
Če bi nekateri padli z višine svojega ega na višino svoje inteligence, bi se ubili. (Je pa res, da se meni ne smilijo!) Smile
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tretjic
Član
Član



Pridružen-a: Čet 24 Sep 2009 1:19
Prispevkov: 395
Aktiv.: 2.22
Kraj: Postojna

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 15, 2023 11:33 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaz sem pred ~7 leti preizkusil nekaj emulatorjev in so bili komaj kaj uporabni, vsekakor ni delalo nič od tega, kar sem rabil.
Zadnji 2 leti pa uporabljam MEmu in sem zelo pozitivno presenečen nad dobrim delovanjem, ker do zdaj deluje vse, kar sem preizkusil.

Seveda pa ne vem ali bo delovalo željeno v naslovni temi...
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
brezimenko
Član
Član



Pridružen-a: Tor 06 Jun 2017 12:09
Prispevkov: 471
Aktiv.: 5.57

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 16, 2023 1:12 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ti deluje tudi mobilna banka? Recimo Revolut in pa N26. Koliko močno računalo moraš imeti za tako emulacijo?
_________________
Izgubil sem račun pod imenom kobranka
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mosqito
Član
Član



Pridružen-a: Čet 07 Apr 2016 23:22
Prispevkov: 3270
Aktiv.: 33.14

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 16, 2023 2:53 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Tega nisem testiral. Testiram idejo, da bi imel na ajfounu C:Geo za geocaching. Ker ne mislim plačevati nekih premium članarin, uporabljam na androidu C:Geo, ki sicer krši neka pravila uporabe (se predstavi kot web browser in dela web scraping, kar Groundspeak ne dovoli). Problem je, ker lahko uporabljaš le web browser, če pa uporabiš njihovo aplikacijo, ti pa pokaže le geocache do težavnosti 2 in še to samo osnovne (ne multi in ostale tipe). Za tistih 10 geocache-v letno, ki jih obiščem, pa ne mislim plačevati 5eur na mesec Smile
_________________
Always going the extra mile.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Android, tablice in telefoni Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 96 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group