www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Univerzalni krmilnik za pralni stroj

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Energetika
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
matjay
Član
Član



Pridružen-a: Pon 06 Dec 2004 22:07
Prispevkov: 515
Aktiv.: 2.31
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 19, 2023 12:29 pm    Naslov sporočila:  Univerzalni krmilnik za pralni stroj Odgovori s citatom

Slučajno sem naletel na tole stran.
https://youtu.be/x7UJUXwy-MY?si=nhqi2gU8jVddpNxU
Mogoče je zanimivo.

LP
Matjaz
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
brezimenko
Član
Član



Pridružen-a: Tor 06 Jun 2017 12:09
Prispevkov: 471
Aktiv.: 5.61

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 19, 2023 1:02 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Je zanimivo. Proizvajalec je tale: http://www.ympcb.cn/product/3633.html

Je pa to bolj v domeni indijcev in bi moral od tam naročiti to elektroniko.

_________________
Izgubil sem račun pod imenom kobranka
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
v.j.
Član
Član



Pridružen-a: Pet 13 Feb 2015 9:47
Prispevkov: 1342
Aktiv.: 11.97
Kraj: Veldes

PrispevekObjavljeno: Ned Nov 19, 2023 4:59 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Super zalito Evil or Very Mad da tudi ta elektronika ni popravljiva Shame on you

Če je cena ugodna, ima smisel, sicer spet kupiš nekaj, kar lahko v primeru da crkne, kupiš novo.

Nov kontroler oziroma popolnoma nova kontrolna matična plošča ima smisel, če lahko spišeš program po meri, po želji, recimo da mi stroj splakuje z več vode in večkrat, če to hočem in da ne špara z vodo za vsako ceno.


.

_________________
Kontakt na e-mail, za več informacij klikni gumb 'www', na ZS ne odgovarjam!
Ne mi pisat zasebnih sporočil na forumu! NIKOLI ne boste dobili odgovora na ZS !
Če vam moji odgovori niso všeč, nihče vas ne sili, da jih berete! uporabite gumb 'ignore'
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
marans
Član
Član



Pridružen-a: Čet 01 Dec 2022 21:36
Prispevkov: 26
Aktiv.: 1.52

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 20, 2023 10:47 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Kolikor vidim je 40€ ali več. Bolj za situacije, če res ne dobiš več originalne plošče. Po drugi strani, če bi bila izhoda za ventil za mrzlo in toplo vodo, bi pa že razmislil in dodal še enega elektromagnetnega + priključek do tople vode.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Energetika Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 78 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group