www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Prikrito reklamiranje

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Testni forum, brisano, smeti, offtopic
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Andro7
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Sre 27 Sep 2023 7:26
Prispevkov: 2
Aktiv.: 0.28

PrispevekObjavljeno: Ned Okt 08, 2023 9:53 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaz ti priporočam https://totaltools.si/ namest Lidla in Hofra. Ogromna izbira orodja tako za delavnico kot industrijo. Marsikaj se da tudi zmenit, jaz sem namreč nabavil par stvari za firmo in sem dobil zelo ugodne pogoje plačila, v drugih trgovinah tega ni. Ekipa tudi ve kaj dela, odnos do strank je na nivoju.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
v.j.
Član
Član



Pridružen-a: Pet 13 Feb 2015 9:47
Prispevkov: 1342
Aktiv.: 11.97
Kraj: Veldes

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 09, 2023 10:57 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Andro7, ne vem kaj si, mogoče del ekipe APECS-NOVA d.o.o. ki stoji za tem, no, pa vseeno. Če je spletna stran, naj bo pred lansiranjem vsaj preverjena če deluje... karkoli kliknem spodaj desno MENU, dobim iz vseh povezav vedno samo tole v angleščini: https://totaltools.si/about-us/#
No, pa sem preveril, poklical in ker nikjer na spletni strani ni navedeno kdo stoji za tem, sem izvedel da tole: https://www.bizi.si/APECS-NOVA-D-O-O/
V prihodnjem tednu naj bi odprli trgovino v hali A v BTC kjer bo orodje možno videti, je pa to njihov nov, dodatni program poleg obstoječega: vrata, okovje, ...

Tako, to ni reklama, pač pa odziv na reklamo, oziroma odgovor pred mojim, spodobi se, da je transparentno in da so informacije točne, da se ve za kaj se gre, brez skrivalnic.

_________________
Kontakt na e-mail, za več informacij klikni gumb 'www', na ZS ne odgovarjam!
Ne mi pisat zasebnih sporočil na forumu! NIKOLI ne boste dobili odgovora na ZS !
Če vam moji odgovori niso všeč, nihče vas ne sili, da jih berete! uporabite gumb 'ignore'
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Andro7
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Sre 27 Sep 2023 7:26
Prispevkov: 2
Aktiv.: 0.28

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 15, 2024 1:47 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

v.j. ne vem kaj si klikal, dej klikni še enkrat svoj link in poglej, kaj se ti odpre. Kakšna angleščina? kakšne skrivalnice? pomoje je vse precej jasno in transparentno?


2024-01-15 12.38.15.png
 Opis:
 Velikost datoteke:  1.83 MB
 Pogledana:  13 krat

2024-01-15  12.38.15.png


Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jaka57
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 12 Dec 2004 21:47
Prispevkov: 5774
Aktiv.: 25.87
Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 16, 2024 6:38 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Gledam tole štacuno in mi ni čisto jasno od kje jim take cene?
Npr. tale komplet za 13€?

_________________
Lp, Jaka
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
cici
Član
Član



Pridružen-a: Ned 14 Dec 2003 7:42
Prispevkov: 740
Aktiv.: 3.32
Kraj: Trbovlje

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 18, 2024 8:41 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

So že popravili ceno.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Testni forum, brisano, smeti, offtopic Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 81 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group