www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Fotopogovor kritika

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Dobra volja je najbolja, ...
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
CarpeDiem
Član
Član



Pridružen-a: Pon 16 Feb 2004 17:24
Prispevkov: 333
Aktiv.: 1.49
Kraj: Vrhnika

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 28, 2007 9:37 pm    Naslov sporočila:  Fotopogovor kritika Odgovori s citatom

Sicer so pravila "našega" fotopogovora zelo jasna ( V tej temi je od tega stavka naprej dovoljen pogovor le s fotografijami. ) vendar mislim, da je poanta fotopogovora, da se slike smiselno navezujejo. Think

Primer iz "Mnenjalnika" ( forum revije Joker): Mnenjalnik [/url]
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
mucek4
Član
Član



Pridružen-a: Sob 18 Jun 2005 20:52
Prispevkov: 2952
Aktiv.: 13.25
Kraj: Tržič - Mesto med gorami

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 28, 2007 9:38 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Meni je všeč tudi tako kot je, ker vidiš veliko lepih slik Wink
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 63.86
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Sre Feb 28, 2007 9:59 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaz sem fotopogovor razumel kot slike, ki tudi nekaj govorijo, ki imajo svojo zgodbo.

No nedvomno je skupna nit vseh naših slik zanimivi dogodki.

_________________
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14555
Aktiv.: 65.33
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 01, 2007 9:58 am    Naslov sporočila:  Re: Fotopogovor kritika Odgovori s citatom

CarpeDiem je napisal/a:
Sicer so pravila "našega" fotopogovora zelo jasna ( V tej temi je od tega stavka naprej dovoljen pogovor le s fotografijami. ) vendar mislim, da je poanta fotopogovora, da se slike smiselno navezujejo. Think

Primer iz "Mnenjalnika" ( forum revije Joker): Mnenjalnik [/url]


Meni se zdi, da se med vsako sorodno fotografijo najde kaka povezava. Gledam tole zadno stan začetek elektronske komponente->sestavljanje računalnika->tipkovnice prehod s stare na moderno-> lepota...

_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Highlag
Član
Član



Pridružen-a: Pet 23 Jan 2004 20:42
Prispevkov: 4034
Aktiv.: 18.11
Kraj: Črnuče

PrispevekObjavljeno: Čet Mar 01, 2007 2:54 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Meni tista tipkovnica spomni na nanizanko "Lost", kjer je igrala lepotica na sliki. So morali v zadnjih delih na neko tipkovnico tipkat neke ukaze ....

Drugače pa je zamočil MarE69, ker ni bolj natančno določil pravila. Mogoče si je sam zadevo zamislil drugače. Wink

_________________
If at first you don't succeed, destroy all evidence that you tried.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
mucek4
Član
Član



Pridružen-a: Sob 18 Jun 2005 20:52
Prispevkov: 2952
Aktiv.: 13.25
Kraj: Tržič - Mesto med gorami

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 19, 2007 6:12 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Bom napisal sem.

Silvo. Lep dan Danes. Včeraj sem naročal vreme in sem danes zjutraj pogledal skozi okno sem mislil, da sem se zmotil v kataloški številki. Kasneje sem opazil v datasheetu, da lahko traja nekaj ur, da novo vreme preklopi v sneg Smile

V SG-ju ga je lepih 10 cm...

p.s. Ampak na merilniku bi pa res lahko odstranil zaščitno folijo Smile
p.p.s. Morda veš kataloško tega merilnika?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Dobra volja je najbolja, ... Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 70 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group