www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Izdelava tiskanine-modifikacija strojcka za plastificiranje
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 23, 24, 25  Naslednja
 
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Elektronika
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
trully1
Član
Član



Pridružen-a: Pet 14 Nov 2003 20:20
Prispevkov: 216
Aktiv.: 0.97
Kraj: Železniki

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 23, 2007 6:38 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Zdravo
Mene pa zanima kako vi printate na papir od reklam. Meni se papir vsakič zatakne oz. ga ne potegnje ven. V tiskalnik ga potegne lepo, ven pa ne pride in javi "paper jam". Ko ga potegnem ven, je na njem prah(nezapečen) od tonerja. Probal pa sem na papir od skoraj vseh trgovskih firm. Imam pa Brotherja HL-1430.
LP Matjaž
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.52
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 23, 2007 6:50 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Če ima kdo težave s podajanjem lahkega papirja, je najbolje da ga na vrhu s selotejpom prilepi na običajen A4 list.
_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
trully1
Član
Član



Pridružen-a: Pet 14 Nov 2003 20:20
Prispevkov: 216
Aktiv.: 0.97
Kraj: Železniki

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 23, 2007 7:03 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Pa ne obstaja možnost, da se selotejp zaradi vročine odlepi in prilepi kam drugam, kamor se ne sme?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.52
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 23, 2007 7:25 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

trully1 je napisal/a:
Pa ne obstaja možnost, da se selotejp zaradi vročine odlepi in prilepi kam drugam, kamor se ne sme?


Tudi meni HPLJ1020 včasih ne potegne dobro papirja. Zato uporabljam prav zgoraj opisano metodo.

_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
borber
Član
Član



Pridružen-a: Pon 23 Maj 2005 8:40
Prispevkov: 3111
Aktiv.: 14.01
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 23, 2007 7:35 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Za lepljenje uporabljajte papirni, krep lepilni trak. Plastičen, tisti beli se bo stopil.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.52
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 23, 2007 7:41 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

borber je napisal/a:
Za lepljenje uporabljajte papirni, krep lepilni trak. Plastičen, tisti beli se bo stopil.


Se ti je to zgodilo ali govoriš "na pamet" ? Ravnokar sem sprintal eno vezje. Uporabljen običajni prozorni selotejp. Na listu je še sled pickup koleščka, ki je umazan od tonerja. Malo prej mi je namreč sam reklamni list zmečkalo.



P3230017.jpg
 Opis:
 Velikost datoteke:  423.85 KB
 Pogledana:  15 krat

P3230017.jpg



_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
borber
Član
Član



Pridružen-a: Pon 23 Maj 2005 8:40
Prispevkov: 3111
Aktiv.: 14.01
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 23, 2007 10:08 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Klinac. Površno bereš poste. Rekel sem "tisti beli", ti pa "prozoren".
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.52
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 23, 2007 10:12 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

borber je napisal/a:
Klinac. Površno bereš poste. Rekel sem "tisti beli", ti pa "prozoren".


Pa se ima čas stopiti, saj gre le delček sekunde žez grelec? Sam pri tisku izberem še tisk na prosojnico. Mislim, da so takrat temperatire še nižje?

_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Traflc
Član
Član



Pridružen-a: Sob 06 Dec 2003 21:48
Prispevkov: 365
Aktiv.: 1.64
Kraj: Javornik Jesenice

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 23, 2007 10:32 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Mogoče pri višjih temperaturah res stopiš lepilni trak. Meni se je nekoč spacal , ko sem uporabljal likalnik.
P.S. Danes sem tudi sam nabavil laminator so imeli še štiri v Lescah in sicer REXy-je
Zanima me ali je kaka razlika med postopkom z breskvico in REXyjem mislim nemodificiranima.
Hvala

_________________
Lp. Traflc
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
.
Član
Član



Pridružen-a: Pon 23 Avg 2004 16:16
Prispevkov: 16777190
Aktiv.: 75546.81

PrispevekObjavljeno: Sob Mar 24, 2007 12:12 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Brisana vsebina odstranjenega uporabnika.


IMG_2122.JPG
 Opis:
Star sušilec za slike.
 Velikost datoteke:  254.7 KB
 Pogledana:  12 krat

IMG_2122.JPG


Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
borber
Član
Član



Pridružen-a: Pon 23 Maj 2005 8:40
Prispevkov: 3111
Aktiv.: 14.01
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Sob Mar 24, 2007 12:19 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Silvo ne ugibaj ampak probaj.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.52
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Sob Mar 24, 2007 6:32 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

borber je napisal/a:
Silvo ne ugibaj ampak probaj.


Še vedno ne vem za kak selotejp gre v tvojem primeru. Sam uporablam tistega običajnega pisarniškega.

_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
s55m
Član
Član



Pridružen-a: Sob 06 Jan 2007 17:07
Prispevkov: 2635
Aktiv.: 12.56
Kraj: Sofia-Bolgarija

PrispevekObjavljeno: Sob Mar 24, 2007 9:03 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Borber najbrž govori o tistem mat-belem (postane prozorno samo ko je na nekaj nalepljeno), ki se v laminatorju stopi, kakor, da bi bil iz voska, in posvinja valje in vso okolico Sad
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
borber
Član
Član



Pridružen-a: Pon 23 Maj 2005 8:40
Prispevkov: 3111
Aktiv.: 14.01
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Sob Mar 24, 2007 9:48 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Točno tako s55m. Prej sem delal s Press'n'Peel in se mi je zdelo škoda folije pa sem enkrat kose zlepil s takim trakom. Moral sem printer skoraj podreti, ko sem čistil.
V Rexu na 200°C pa papir na prilepim na ploščo na sprednjem koncu s krep lepilnim trakom.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
serdzodj
Član
Član



Pridružen-a: Sre 28 Feb 2007 20:53
Prispevkov: 343
Aktiv.: 1.65
Kraj: Lukovica pri Domžalah

PrispevekObjavljeno: Sob Mar 24, 2007 12:44 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Živjo
Jaz pa uporabljam nepredelano breskvico in tiskalnik HP laser jet 4L in imam probleme, ker se toner ne prime dovolj na baker in potem lahko v topli vodi vse skupaj dol potegnem, le na nekaj mestih se lepo prime. Kaj mislite da bi lahko bil problem. Ploščico spustim skozi laminator 10x do 11x
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Elektronika Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 23, 24, 25  Naslednja
Stran 15 od 25

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group