www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Izdelava tiskanine-modifikacija strojcka za plastificiranje
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 23, 24, 25
 
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Elektronika
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
protoncek
Član
Član



Pridružen-a: Sre 31 Jan 2007 9:41
Prispevkov: 9573
Aktiv.: 45.83
Kraj: Mengeš

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 04, 2007 7:31 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

zanimiva ideja. Bo treba poskusit...
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Iztok
Član
Član



Pridružen-a: Pet 08 Okt 2004 0:55
Prispevkov: 4974
Aktiv.: 22.40
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 04, 2007 8:05 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

VolkD je napisal/a:
Iztok je napisal/a:
Jaz sprintam vezje na papir, ki ostane od nalepk

Samo dvoje je možno:Ali porabiš tako veliko količino nalepk, ali pa narediš enormno malo tiskanin.

Glede na to pripombo sem pomislil na enormno količino vezij, ki jih ti narediš. Si že kaj razmišljal o sitotisku? Wink

Zame je nekaj vezij na mesec dovolj. Pri tem porabim celo polo A4 formata ... pa če vzamem novo polo in nalepke kar takoj zmečem stran ... Razz

Uporabljam papir od nalepk, ki so ga npr. v Mercatorju na veliko metali v smeti, ko so delili nalepkice ob določeni vsoti nakupa. Prav tako je dober tudi papir od samolepilnih nalepk za označevanje ali pa od Muflon samolepilne folije, ki ostane kar v metrskih rolah ...

Ni hudi*, da ne bi nabral par stotinov za nekaj "povoščenega" papirja. Glede na razmerje s ceno pobakrenega vitroplasta kamor ga nanašam se sploh ne pozna ... Laughing
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 64.08
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 04, 2007 8:36 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Iztok je napisal/a:
Glede na razmerje s ceno pobakrenega vitroplasta kamor ga nanašam se sploh ne pozna ... Laughing

Bova kompenzirala. Jaz tebi vitroplast, ti pa meni folije od nalepk. Laughing

_________________
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Brozzy
Član
Član



Pridružen-a: Ned 17 Sep 2006 8:09
Prispevkov: 210
Aktiv.: 0.98
Kraj: Zagorica -> Dobrepolje -> Grosuplje -> Slovenija

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 04, 2007 8:44 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

No če komu ostaja vitroplasta, se priporočam.
_________________
________________________________
ambri...
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
protoncek
Član
Član



Pridružen-a: Sre 31 Jan 2007 9:41
Prispevkov: 9573
Aktiv.: 45.83
Kraj: Mengeš

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 04, 2007 8:50 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

evo, mislim da mi je dokončno uspelo razbiti misterijo...namreč, res pravijo da je higiena ključ do uspeha...drgni, še drgni, ko si prepričan da je dobro, drgni še 5 minut...
drugače sem pa v fazi izdelave dvostranske ploščice in sicer po čudnem sistemu: najprej sem eno stran poslal čez breskvico, nato sem drugo stran prelepil s selotejpom, zjedkal, očistil, odstranil selotejp, zdaj se pa lotevam še druge strani. Na vezju imam referenčne točke kamor bom (poskusil) centrirat...
upam da uspe Confused
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
andrejj
Član
Član



Pridružen-a: Ned 21 Mar 2004 15:06
Prispevkov: 4250
Aktiv.: 19.14
Kraj: 8232 Šentrupert

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 04, 2007 9:04 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Iztok.bi lahko dobil še jaz nekaj papirjev?
Lp
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 64.08
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 04, 2007 9:18 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Bo treba spet piknik narediti, pa malo potalat FR4.

Ploščico očistim s krtačo, ki si jo naredim sam. Material je podoben kot spodnj del vileda kuhinjskih gobic. Drsanje pa prepustim stebernemu vrtalnemu stroju.

Več pa se vidi na slikah



krtaca1.jpg
 Opis:
 Velikost datoteke:  171.76 KB
 Pogledana:  7 krat

krtaca1.jpg



krtaca2.jpg
 Opis:
 Velikost datoteke:  262.6 KB
 Pogledana:  5 krat

krtaca2.jpg



_________________
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 04, 2007 9:20 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Če bi tole temo spravil na papir bi bilo vsega skupaj cca 60 strani Shocked . Nekaj od tega je "solate", ki po nobenem kriteriju ne sodi sem.

Temo zaklepam za toliko časa, da jo bom ob prvi priliki prečistil. V bodoče pa prosim, da se držite teme razprav.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Elektronika Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 23, 24, 25
Stran 25 od 25

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group