www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

forum

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
infrared
Član
Član



Pridružen-a: Pet 25 Jul 2003 14:54
Prispevkov: 179
Aktiv.: 0.80

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 12, 2003 3:18 pm    Naslov sporočila:  forum Odgovori s citatom

Mislim , da počasi že dihamo za ovratnik elektro-nu , po prispevkih (če pogledam nove teme tu ali tam) .
Predlagam da bi odprli novo temo , kjer bi razpravljali o problematiki foruma,oziroma predlogih za izboljšavo, mogoče tudi temo o skupinah , saj teh res ne zasledim nikjer , kar tudi nekaj pomeni , mogoče pa mi postavimo kaj novega . Kaj pravite ostali? Confused
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14555
Aktiv.: 65.29
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 12, 2003 4:35 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Citiram:
Mislim , da počasi že dihamo za ovratnik elektro-nu , po prispevkih

Tega ne bom kometiral prav pa seveda je, da je obojestranska konkurenca.
Rekel pa bom, da smo po strokovnosti vrjetno zelo "močni". Tisto o skupinah pa bo mogoče zanimivo nekoč ko nas bo več - sicer niti sam tega o skupinah ne razumem najbolj. Same predloge pa tako lahko pišemo v to rubriko "Forum in Filemanager"

lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pero
Član
Član



Pridružen-a: Sob 02 Avg 2003 10:03
Prispevkov: 145
Aktiv.: 0.65
Kraj: Sevnica

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 12, 2003 5:11 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Mislim da se je boljs smiselno ukvarjat s tem kaj se bo delal kot pa kako se bo delal. Nima smisla negi novga izumljat, ker je to zdej cist vredu. Vec bo vsega tezje se bo znajded. Jaz predlagam: Keep i simple.

lp,
Pero
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
smolko
Član
Član



Pridružen-a: Pon 08 Sep 2003 9:10
Prispevkov: 21
Aktiv.: 0.09
Kraj: Radovljica

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 12, 2003 8:23 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaz mislim da je forum kar dovolj izpopolnjen, saj ima kar nekaj mod-ov ki jih ostali nimajo, npr Chat je že eden od njih, kar se pa forumov in tem tiče pa se s šasoma pokaže kaj novega postoriti
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
infrared
Član
Član



Pridružen-a: Pet 25 Jul 2003 14:54
Prispevkov: 179
Aktiv.: 0.80

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 12, 2003 9:08 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Saj ne da provociram: če bi bili vedno zadovoljni z doseženim , bi se še sedaj prerivali z šimpanzi po drevesih.
Ni bilo tako mišljeno. Mislil sem , da se je potrebno pogovarjati o dobrih , pa tudi slabih stvareh. Trenutno res ne vidim nekih velikih , če sploh kakšnih , pomanjkljivosti. Pravzaprav je en sam problem , na nek način je premalo sodelujočih. Po drugi strani , pa če primerjam "mnogo " številčnejši elektro-n forum , pa lahko ugotovim , da tudi on nima kaj dosti več aktivnih članov. Elektro-n forum je vsaj zame zelo dober , vsaj za tiste ki v elektroniki začenjajo in nekatere , ki bi se radi malo "považili".Pa nočem nič povšalno ocenjevati. Kot sem lahko razbral , je ta forum nastal zato , ker je bil recimo Znida zadovoljen sam s seboj, oziroma ni dopuščal konstruktivnih predlogov.Po mojem bi bilo z Elektrono-m nesmiselno tekmovati , saj bi si potem lahko vsak od nas omislil svoj forum in začenjal tekmo. Če pa hočemo napraviti nekaj , recimo boljšega , je pa prav da pridemo z predlogi na plano in v debati ugotovimo ali je to možno izpeljati in ali ima to smisel.Saj tudi mi tu na forumu sprašujemo eden drugega za mnenje ali se to izplača, se da napraviti , deluje sigurno ,je najceneje.
Da pa meni razumeli napačno, elektro-na omenjam samo zato , ker je najbližji s katerim se lahko primerjamo in vsaj po mojem bi bilo nesmiselno z njim temovati , sem prepričan , da je naša želja napraviti zelo uporaben forum , ki bo temeljil na strokovnosti.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
boco
Član
Član



Pridružen-a: Čet 31 Jul 2003 9:42
Prispevkov: 919
Aktiv.: 4.12
Kraj: Ptuj/Kranj/Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 13, 2003 12:01 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaz se popolnoma strinjam z infraredom, bi pa še priložil svoje vprašanje.
Ali je že kdo kdaj razmišljal o povezavi z kakšnim tujim forumom, saj kot pravijo več glav več ve....Smiselno bi seveda bilo podebatirat ali je takšna povezava smotrna in ali je sploh možna????
Če mislite, da tone bi "špilalo" kar povejte.
LP
Boco
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14555
Aktiv.: 65.29
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 13, 2003 12:19 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Kako bi se lahko "povezali" ? Tega ne razumem. Res pa vsekakor je, da več glav več ve... Cool Gleda samega obiska tega foruma pa opažam, da se tukaj srečujemo taki, ki imamo veliko izkušenj z različnih področij ... v glavnem taki, ki lahko tudi nekaj "ponudimo" ne le da pričakujemo, da nam bo nekdo vse serviral.

lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
infrared
Član
Član



Pridružen-a: Pet 25 Jul 2003 14:54
Prispevkov: 179
Aktiv.: 0.80

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 13, 2003 12:38 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Silvo je napisal/a:
Kako bi se lahko "povezali" ? Tega ne razumem. Res pa vsekakor je, da več glav več ve... Cool Gleda samega obiska tega foruma pa opažam, da se tukaj srečujemo taki, ki imamo veliko izkušenj z različnih področij ... v glavnem taki, ki lahko tudi nekaj "ponudimo" ne le da pričakujemo, da nam bo nekdo vse serviral.

lp
Silvo

Ravno ta tvoja ugotovitev je čar tega foruma in hkrati naša obveza da forum napravimo koristen predvsem tistim , ki mogoče ŠE nimajo takih izkušenj. K takemu razmišljanju me je spodbudilo predvsem tvoj predlog: Predlagam da si vsi izdelamo testno ploščo za PIC.....
To mi je dalo misliti , da je tu vsa poanta, MORAMO vse stvari tako nastaviti , da bodo vsakega enostavno vodila k cilju.
Zato še enkrat svetujem , da se malo sprehodimo po elektron-no in naprimer pregledamo nekatere forume , ki so bili namenjeni učenju programiranja.Super zadeva , vendar pa te na žalost pusti na sredini , te mori z nekaterimi neumnostmi itd. Ker stvari šele postavljamo , bi jih lahko postavili smiselneje , preglednjeje , recimo temu : kot da bereš knjigo.
Kako naj bi to izgledalo še ne vem , sem pa prepričan , da bi s skopnimi napori , res nekaj koristnega naredili.
Sam se nagibam k kakšnim projekton , samo za primer, kot sem nakazal spektralca , na katerem bi počasi na konkretnih primerih programiranja vsakemu omogočili osvajanje osnov programiranja in to mogoče multidisciplinarno.
Kot sem že rekel , če se bomo o tem pogovarjali , bomo tudi stvar izpeljali.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 74 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group