www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Problem s forumom
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6553
Aktiv.: 29.41
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Sre Jun 02, 2004 1:18 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Moja napaka Embarassed gumb bom popravil, ročni vpis formule pa sedaj dela. \alpha \beta \omega

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14555
Aktiv.: 65.33
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Sre Jun 02, 2004 1:40 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Frenki,

Če ni prezahtevno bi predlagal, da bi naredil gumbe, za osnovne simbole, ki so v debati na forumu dostikrat v rabi  \Omega , \mu F , \sim

_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
strobos
Član
Član



Pridružen-a: Sre 24 Sep 2003 12:19
Prispevkov: 726
Aktiv.: 3.26
Kraj: Brežice

PrispevekObjavljeno: Sre Jun 02, 2004 8:29 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Meni še vedno ne deluje, da bi mi pravilno obarval pregledane in nepregledane teme. Čez čas se mi kar vse naredijo kot pregledane, čeprav jih še nisem pregledal. Poskusil sem tudi na drugih računalnikih, pa stvar ne dela prav.

Lp
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14555
Aktiv.: 65.33
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Čet Jun 03, 2004 8:17 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ne vem a ima še kdo podobne težave, danes se mi je začelo dogajati, da se na klik na kak gumb ali povezavo na forumu le ta enostavno ni odzval. Mislil sem, da je to težava na PC-ju v službi - sedaj enako težavo opažam doma. To se mi dogaja pri Mozili firefox. Sedaj trenutno uporabljam Netscape. Težava sedaj se še ni pojavila.
_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
G-Lab
Član
Član



Pridružen-a: Sob 12 Jul 2003 9:44
Prispevkov: 179
Aktiv.: 0.80
Kraj: Jesenice

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 04, 2004 12:23 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

freniki: danes je tudi pri meni nekaj nagajalo. Post sem na forumu lahko oddal normalno, ko pa sem probal poslati še privatno sporočilo sem dobil odgovor
"Conection closed by remote server." Sicer sem potem probal poslati še 2x in v tretjo mi je uspelo.

Pa tudi z rumenimi označbami za neprebrane teme je bilo nekaj narobe.

Samo v vednost.

LP
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Lojz
Član
Član



Pridružen-a: Pet 11 Apr 2003 8:31
Prispevkov: 668
Aktiv.: 3.00
Kraj: Koroška

PrispevekObjavljeno: Sre Jun 09, 2004 4:07 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Tudi meni se občasno pojavlja, da je forum "gluh". Kliknem na temo pa se ne zgodi nič. Ekran postane svetlo moder in dam osveži pa šiba dalje.
Druga stvar: Opazil sem, da se povezava s forumom SE ne obnavlja. Ni vpisanih novih debat na forumu od SE.

_________________
LP
Lojz
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
iskra
Član
Član



Pridružen-a: Tor 14 Okt 2003 10:13
Prispevkov: 791
Aktiv.: 3.55
Kraj: Lokev ,Boa , KOPER

PrispevekObjavljeno: Čet Jun 10, 2004 9:05 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Confused Tudi meni se ob kliku na temo pojavi izpis , da forum ni dostopen , potem ko dam osveži pa prime Question Ne vedno , samo občasno.
_________________
L.P. iskra
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
iskra
Član
Član



Pridružen-a: Tor 14 Okt 2003 10:13
Prispevkov: 791
Aktiv.: 3.55
Kraj: Lokev ,Boa , KOPER

PrispevekObjavljeno: Pon Jul 12, 2004 10:48 am    Naslov sporočila: icon_angry  Odgovori s citatom

Nimam dostopa do DocDB , pojavi se mi prijazen racman Jaka .
Na FM sem registriran , pa ko hočem odpreti dokument se izpiše , da dokument mogoče ne obstaja Question Question Kaj bi bilo narobe ?

_________________
L.P. iskra
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Bostjan
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 28 Jul 2003 15:06
Prispevkov: 190
Aktiv.: 0.85
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 25, 2004 11:05 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Pri dodajanju novega posta v forum sem opazil, da ura vpisa na forum ni pravilna. Ura vpisa je za eno uro zamaknjena (ura na postu =prava ura -1). Na računalniku je prava urain tudi ura na forumu je prava. Tudi ko sem se prijavil za klepet, mi je javil napačno uro.

Je mogoče kaj narobe s tem parametrom:
Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas ?

_________________
LP,

Boštjan M.


Srce heroja bije v vsakomur, a le izbrani ga lahko tudi slišijo. (Charles Barkley)
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6553
Aktiv.: 29.41
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 25, 2004 11:20 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ja, sredi poletja imaš nastavljen zimski čas Shocked ?

Nastaviš v svojem profilu.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Bostjan
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 28 Jul 2003 15:06
Prispevkov: 190
Aktiv.: 0.85
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 25, 2004 12:03 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Hvala, je že urejeno. Zimski čas sredi poletja res ni ta pravi, kakšna nižja temperatura pa v najtoplejših dneh ne bi škodila Cool .
_________________
LP,

Boštjan M.


Srce heroja bije v vsakomur, a le izbrani ga lahko tudi slišijo. (Charles Barkley)
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
Stran 3 od 3

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 69 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group