www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Tole pa ni šala, prej črni humor
Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Dobra volja je najbolja, ...
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
.
Član
Član



Pridružen-a: Pon 23 Avg 2004 16:16
Prispevkov: 16777190
Aktiv.: 75550.46

PrispevekObjavljeno: Pet Jul 20, 2007 12:33 pm    Naslov sporočila:  Tole pa ni šala, prej črni humor Odgovori s citatom

Brisana vsebina odstranjenega uporabnika.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
piroman
Član
Član



Pridružen-a: Čet 23 Okt 2003 12:06
Prispevkov: 2707
Aktiv.: 12.19
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Jul 20, 2007 1:10 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

To me spominja na dogodke v eni izmed novih italijanskih bolnišnic. Ko je umrl, meni se zdi, da 7 pacient, ki je bil na nekem nadvse netveganem posegu so šli malo bolj raziskat okoliščine smrti. Izkazalo se je, da je monter pomotoma zamenjal cevi za kisik in dušik...
_________________
One shouldn’t work on semiconductors, that is a filthy mess; who knows if they really exist!
Wolfgang Pauli, 1931
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
trot
Član
Član



Pridružen-a: Čet 18 Jan 2007 20:25
Prispevkov: 1270
Aktiv.: 6.07
Kraj: glej fogl

PrispevekObjavljeno: Pet Jul 20, 2007 1:31 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Pač človek dela napake. Če se avtomehanik zmoti v delavnici samo avto ne užge več, če pa se zmoti zdravnik, pa so posledice lahko hujše. Odvisno s kom/čim imaš opravka.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jani
Član
Član



Pridružen-a: Ned 14 Dec 2003 22:48
Prispevkov: 460
Aktiv.: 2.07
Kraj: Bela krajina

PrispevekObjavljeno: Pet Jul 20, 2007 2:35 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Citiram:
Če se avtomehanik zmoti v delavnici samo avto ne užge več, če pa se zmoti zdravnik, pa so posledice lahko hujše.


Kaj pa če naredi napako pri montaži zavor na avtobusu?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
piroman
Član
Član



Pridružen-a: Čet 23 Okt 2003 12:06
Prispevkov: 2707
Aktiv.: 12.19
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Jul 20, 2007 2:45 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Meni je mehanik za zavore pozabil privit zadnje kolo. Tik preden sem se odpeljal so mi v oko padli vijaki, ki so se mi zdeli, da malce preveč štrlijo iz kolesa...

..če bi bilo to kolo na drugi strani avta, bi se enostavno odpeljal... Mad

_________________
One shouldn’t work on semiconductors, that is a filthy mess; who knows if they really exist!
Wolfgang Pauli, 1931
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Emil
Član
Član



Pridružen-a: Sre 20 Apr 2005 17:48
Prispevkov: 10
Aktiv.: 0.05
Kraj: Šenčur

PrispevekObjavljeno: Pet Jul 20, 2007 3:41 pm    Naslov sporočila:  Površnost Odgovori s citatom

Mojemu sinu pa je kolo odpadlo med vožnjo po centriranju autogom pri serviserju.Na srečo brez hujših poškodb(za sina)Jaz pa sem moral tudi že na intervencijski servis v 800Km oddaljen kraj zaradi kuhalnika,priklučenega v vtičnico namenjenega izključno za napajanje radio-repetitorja za Prvo pomoč.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ElGrigon
Član
Član



Pridružen-a: Pon 24 Jul 2006 22:38
Prispevkov: 3880
Aktiv.: 18.03
Kraj: okolica Lenarta

PrispevekObjavljeno: Pet Jul 20, 2007 6:49 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Tudi jaz sem imel banalno okvaro, ko sem znancu popravljal pralni stroj. Šele, ko sem snel vse pokrove in pregledoval elektroniko za centrifugo, sem opazil, da je le ta bila fizično izklopljena z gumbom, ki je pri nastavitvah pranja.
Ker pa sem pošten, mu nisem zaračunal kakšnega popravila elektronske plošče ali pa motorja, kateri bi lahko bili vzrok nedelovanja centrifuge.

_________________
lp, ElGrigon
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Brozzy
Član
Član



Pridružen-a: Ned 17 Sep 2006 8:09
Prispevkov: 210
Aktiv.: 0.98
Kraj: Zagorica -> Dobrepolje -> Grosuplje -> Slovenija

PrispevekObjavljeno: Pet Jul 20, 2007 7:05 pm    Naslov sporočila:  Re: Površnost Odgovori s citatom

Emil je napisal/a:
Mojemu sinu pa je kolo odpadlo med vožnjo po centriranju autogom pri serviserju.Na srečo brez hujših poškodb(za sina)


Kolega je na avtocesti prehitelo njegovo zadnje kolo. Če bi bilo to kolo prvo bi bil najverjetneje tragičen konec.

_________________
________________________________
ambri...
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
satelitko
Član
Član



Pridružen-a: Pon 19 Apr 2004 13:27
Prispevkov: 1752
Aktiv.: 7.89
Kraj: Radovljica

PrispevekObjavljeno: Pet Jul 20, 2007 7:38 pm    Naslov sporočila:  Re: Površnost Odgovori s citatom

Emil je napisal/a:
Mojemu sinu pa je kolo odpadlo med vožnjo po centriranju autogom pri serviserju.Na srečo brez hujših poškodb(za sina)Jaz pa sem moral tudi že na intervencijski servis v 800Km oddaljen kraj zaradi kuhalnika,priklučenega v vtičnico namenjenega izključno za napajanje radio-repetitorja za Prvo pomoč.


Kje pa delaš? Lahko tudi na ZS.

LP
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matijap
Član
Član



Pridružen-a: Sob 05 Jun 2004 23:24
Prispevkov: 230
Aktiv.: 1.04
Kraj: Žirovnica, LJ

PrispevekObjavljeno: Sob Jul 21, 2007 1:13 am    Naslov sporočila:  Re: Površnost Odgovori s citatom

Brozzy je napisal/a:

Kolega je na avtocesti prehitelo njegovo zadnje kolo. Če bi bilo to kolo prvo bi bil najverjetneje tragičen konec.
Vidim, da me stari oče res ni zastonj učil, da je koristno vedno, ko prideš od vulkanizerja, še na roke (noge) preskusiti kolesne vijake. Takrat se mi je še zdelo, da je rahlo paranoičen Smile
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Iztok
Član
Član



Pridružen-a: Pet 08 Okt 2004 0:55
Prispevkov: 4974
Aktiv.: 22.40
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Sob Jul 21, 2007 1:42 am    Naslov sporočila:  Re: Površnost Odgovori s citatom

matijap je napisal/a:
Vidim, da me stari oče res ni zastonj učil, da je koristno vedno, ko prideš od vulkanizerja, še na roke (noge) preskusiti kolesne vijake. Takrat se mi je še zdelo, da je rahlo paranoičen Smile

Jaz pa že kar pri vulkanizerju zahtevam minimalno zategovanje vijakov s pnevmatsko pištolo in potem dokončno z moment-ključem na 13kg, kar seveda nadziram. Od začetka so gledali malo čudno mojo zahtevo, ko pa sem jim povedal in jih skur***, ker sem enkrat ob gumidefektu rabil metrsko ročko za popuščanje-odvijanje vijakov (prej so mi jih s tisto pnevmatsko pištolo dobesedno zaštemal), pa se niso več upirali in mi to sedaj naredijo brez vprašanja čeprav s tihim nerazločnim momlanjem ... Twisted Evil
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
MarkoM
Član
Član



Pridružen-a: Tor 12 Sep 2006 15:29
Prispevkov: 2825
Aktiv.: 13.23
Kraj: Lovrenc na P.

PrispevekObjavljeno: Sob Jul 21, 2007 2:48 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Saj vsak normalen vulkanizer zateguje vijake z moment ključem, no v saj jaz hodim k takemu, ki to vedno počne. Very Happy
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
rotar
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Sre 01 Avg 2007 23:48
Prispevkov: 1
Aktiv.: 0.00
Kraj: Domžale

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 14, 2007 12:17 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

se strinjam in vsak mirneje spi, če ve da je nekomu preveril koliko so privita kolesa z moment ključem Rolling Eyes
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SimonS
Član
Član



Pridružen-a: Čet 01 Jul 2004 11:18
Prispevkov: 4581
Aktiv.: 20.63
Kraj: Kobarid

PrispevekObjavljeno: Tor Avg 14, 2007 12:46 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Alu platisca je treba zategovati z moment kljucem. Ce ti tega ne storijo zamenjaj serviserja!
_________________
Lep dan
Simon
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
branko47
Član
Član



Pridružen-a: Sob 07 Jan 2006 11:10
Prispevkov: 164
Aktiv.: 0.74
Kraj: Pozarevac

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 17, 2007 4:18 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

http://oafun.com/media/6741/mum-is-comming-home-funny.html
Pa dajte ženi avto Wink
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Dobra volja je najbolja, ... Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja
Stran 1 od 3

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group