www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Neaktivni člani
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
reber
Član
Član



Pridružen-a: Pon 26 Maj 2003 12:20
Prispevkov: 2279
Aktiv.: 10.23
Kraj: Bled

PrispevekObjavljeno: Pon Okt 25, 2004 9:05 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Verjetno bi bilo dobro razjasniti nekatere pojme:
Neaktivni člani so tisti, ki so se nekoč vpisali, foruma pa ne obiskujejo več, ne aktivno in ne pasivno.
Aktivni člani pa so tisti, ki forum obiskujejo, berejo in pišejo

Kam pa bomo dali tiste, ki forum samo spremljajo, torej berejo ??? seveda ne spadajo med neaktivne člane, ampak med nekako pasivno-aktivne člane, in teh ne bo nihče brisal. Forum tako ali tako beleži obiske in se ve, kdo kaj počne, ali sploh ne obiskuje ali pa samo bere, tudi slednje, branje foruma spada med aktivnost...
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
danilo
Član
Član



Pridružen-a: Sre 20 Avg 2003 14:57
Prispevkov: 147
Aktiv.: 0.66
Kraj: Kamnik

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 26, 2004 3:01 pm    Naslov sporočila: icon_angry  Odgovori s citatom

Hi,

Ste že aktivirali ?

Prenos in ogled priponk je namenjen AKTIVNIM ČLANOM foruma.

Pravice pa so sledeče:

Da, lahko dodajaš nove teme v tem forumu
Da, lahko odgovarjaš na teme v tem forumu
Da, lahko urejaš svoje prispevke v tem forumu
Da, lahko brišeš svoje prispevke v tem forumu
Da, lahko glasuješ v anketi v tem forumu
Da, lahko pripneš datoteke v tem forumu
Da, lahko povlečeš datoteke v tem forumu


????!!!!
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14555
Aktiv.: 65.34
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 26, 2004 3:10 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Pravila na forumu pravil o št. 6
Danilo,
V koliko gre za težavo pri tebi, ki si registriran že dlje časa kontaktiraj frenkija.

_________________
lp
Silvo


Nazadnje urejal/a Silvo Tor Okt 26, 2004 3:18 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
danilo
Član
Član



Pridružen-a: Sre 20 Avg 2003 14:57
Prispevkov: 147
Aktiv.: 0.66
Kraj: Kamnik

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 26, 2004 3:18 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Katero pravilo Silvo, pod 6 ?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14555
Aktiv.: 65.34
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 26, 2004 3:21 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Očitno sva istočasno pisala Wink jaz dodajal, ti pisal. V koliko gre za težavo pri tebi kontaktiraj frenkija - bo pa tudi sugurno videl ta post Wink
_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6553
Aktiv.: 29.42
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 26, 2004 5:57 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Danilo, o kaki tvoji aktivnosti bi sicer težko govoril, nismo pa aktivirali nič novega. Drži, kar je napisano med pravili. Konkretno v tvojem primeru omenjenega sporočila ne bi smelo biti. Preverjal sem nastavitve in je še vedno vse tako kot je bilo v diskusiji razloženo. Če se bo še pojavilo predlagam, da napišeš kdaj boš na forumu in bova skupaj pogledala kaj je na stvari.

Brisal ne bom nikogar, ki je bil pravilno registriran ne glede na to, ali se diskusij udeležuje ali pa samo bere ali samo "dol vleče" - seveda v okviru napisanih pravil. Bom pa enkrat v kratkem naredil neko manjše čiščenje tistih, ki so se registrirali in niso izvedli aktiviranja računa. Takšni so verjetno poskušali z neveljavnim e-mail naslovom, ki pa je kljub napisanemu o varnosti na internetu tukaj za registracijo obvezen.

Sem pa res razmišljal o tem, kako s takšnimi "brihtami", ki mislijo, da postanejo aktivni s tem, ko na forum napišejo neko neumnost. Par dni nazaj je bil vsaj en tak primer. Forum je lepo urejen in škoda bi bilo na račun količine to pokvariti. Članom, ki jim je v interesu dolgoročno sodelovanje napisana pravila ne bi smela predstavljati ovire.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
danilo
Član
Član



Pridružen-a: Sre 20 Avg 2003 14:57
Prispevkov: 147
Aktiv.: 0.66
Kraj: Kamnik

PrispevekObjavljeno: Sre Okt 27, 2004 1:09 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Frenki !

Hvala lepa za hitri odziv.
Na forumu je sedaj vse OK in tako, kot je
bilo že pred časom. Drugače povedano, zadeve
delujejo.

Imaš pa še napako v file manager-ju. Opis ti
prilagam. V kolikor želiš še kakšne dodatne
informacije, se javi.

Še nekaj samo kot ideja in sicer:

Pri nas v službi smo zadevo projektirali tako
(asp, IIS, zelo obiskani portal), da v kolikor
pride do napake, se administratorju
avtomatsko pošlje mail, kjer so napisane session
vrednosti spremenljivk, opis napake in seveda
področje (link) kjer je do napake prišlo.

Bistvo te tehnike pa je, da nam uporabniki
pomagajo nevede debagirati napake. Seveda
pa je odprava napake odvisna od hitrosti
reagiranja administratorja in ne od tega,
da uporabnik napako tudi sporoči administratorju.

lp Danilo



Warning: Supplied argument is not a valid MySQL result resource in /usr/local/httpd/htdocs/phpATM/include/functions.php on line 902


WWW2 file manager


» danilo: Datoteke so namenjene uporabnikom foruma!
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tiger007
Član
Član



Pridružen-a: Pon 26 Maj 2003 1:21
Prispevkov: 81
Aktiv.: 0.36
Kraj: okolica Litije

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 28, 2004 2:13 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Frenki tudi mene zanima zakaj mi izpiše "Prenos in ogled priponk je namenjen AKTIVNIM ČLANOM foruma" oz. kaj se smatra kot aktivni član. Vsekakor pa vem, da do sedaj nisem pokazal neke aktivnosti, sem bil bolj pasivno-aktiven. Trenutno me zanima tranzistor tester pa ne morem povečati slike. Hvala za odgovor.

LP Simon
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14555
Aktiv.: 65.34
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 28, 2004 3:38 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Pravila na forumu

Pravilo št. 6: Možnost uporabe na forumu zbrane dokumentacije

Forum omogoča ogled in uporabo sporočilom pripete dokumentacije registriranim uporabnikom po preteku treh dni od registracije uporabnika.

Frenki,

Mogoče bi bilo prav, da bi zgornjo obvestilo dopolnil z s sporočilom, da naj uporabnik prečita pravila ali pa bi celo kar izvedel povezavo na pravila.

_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tiger007
Član
Član



Pridružen-a: Pon 26 Maj 2003 1:21
Prispevkov: 81
Aktiv.: 0.36
Kraj: okolica Litije

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 28, 2004 7:06 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Se opravičujem. Pravila sem prebral vendar sem bil prepričan, da sem se že prej prijavil, sedaj sem pa opazil da pod obvestilom piše koliko časa je še potrebno počakati Very Happy
lp
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 69 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group