www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Delovno področje - izobrazba obiskovalcev
Pojdi na stran 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Vse kar nima zveze z elektroniko in računalništvom
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 02, 2004 11:47 am    Naslov sporočila:  Delovno področje - izobrazba obiskovalcev Odgovori s citatom

Vem, da forum obiskujemo različni strokovni profili, zanimivo bi bilo pa videti koga vse imamo tukaj. Če se vam vprašanje ne zdi preveč osebno, napišite tukaj vsaj okvirno na katerem področju (ste) se izobražujete in na katerem strokovnem področju delate.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
.
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Pet 01 Okt 2004 1:17
Prispevkov: 1
Aktiv.: 0.00

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 02, 2004 12:18 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Brisana vsebina odstranjenega uporabnika.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.53
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 02, 2004 2:10 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Moja delovna odločba je "Informatik - elektronik" Delam na področju inustrijskega vzdrževanja ca 21 let. V tem času sem bil deležen še nekaj dodatnega izobraževanja s področja energetike - upravljalec visokotlačnega kotla ter seveda vse kar spada k elektro vzdževanju , "S" naprave,VN ....v prihodnje naju s Kraljem (sodelavec ) čaka tečaj za Siemes simatic. Skratka sem bolj slab teoretik, večina napisanega tukaj izvira iz prakse Wink
_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SimonS
Član
Član



Pridružen-a: Čet 01 Jul 2004 11:18
Prispevkov: 4580
Aktiv.: 20.63
Kraj: Kobarid

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 02, 2004 4:40 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Programer, operater CNC HVS strojev in obcasno tudi njihov vzdrzevalec.....
_________________
Lep dan
Simon
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
CarpeDiem
Član
Član



Pridružen-a: Pon 16 Feb 2004 17:24
Prispevkov: 333
Aktiv.: 1.50
Kraj: Vrhnika

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 02, 2004 5:25 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

V pogodbi piše avtomatik - elektronik. Drugače mladi ele. inž. Delam v industrijskem vzdrževanju.

P.S. Silvo: Mogoče se pa še vidimo na predavanjih Simatic-a.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
ule
Član
Član



Pridružen-a: Tor 13 Jan 2004 20:32
Prispevkov: 1561
Aktiv.: 7.03
Kraj: Babno Polje

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 02, 2004 7:45 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Po izobrazbi sem ing. telekomunikacij. Delam pa v idustrijskem elektro vzdrževnju kakšne 3 leta.

Nazadnje urejal/a ule Tor Nov 02, 2004 8:41 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.53
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 02, 2004 8:16 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Citiram:
P.S. Silvo: Mogoče se pa še vidimo na predavanjih Simatic-a.


CarpeDiem,
S Kraljem zanesljivo greva. Prepreči nama lahko le "višja" sila, kajti z strani direktorja je že odobreno. Ko bom izvedel datum bom napisal na forum - če bo tam slučajno še kak "forum-aš"

_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
cero
Član
Član



Pridružen-a: Čet 31 Jul 2003 17:37
Prispevkov: 1179
Aktiv.: 5.31
Kraj: vipava

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 02, 2004 9:03 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

no jaz sem pa elektrotehnik elektronik po izobrazbi in zaposlen kot elektrotehnik
v elektrovzdrževanju včasih pa še kaj malega pomagam pri računalnikih in telefoniji

no na simatic tečaju sem že bil seveda prvi del hja no pol leta po tem tečaju ko smo
v firmi nabavili en simatic 300 za se malo "igrat" sem komaj ugotovil da ne znam skoraj nič s tem mislim da te tam naučijo programiranja zelo malo pa povejo o sestavljanju konfiguracije dobro da te založijo s kupom literature Applause Wink
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Iztok
Član
Član



Pridružen-a: Pet 08 Okt 2004 0:55
Prispevkov: 4974
Aktiv.: 22.40
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 02, 2004 11:10 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Začel sem kot elektromehanik na previjanju motorjev, transformatorjev ipd. Po 22. letih dela v proizvodnji sem prišel od obratnega električarja do tehnologa elektrovzdrževanja. Cool

Pred pol leta pa pristal (zaradi evrope) na borzi. d'oh!

P.S. Za tiste, ki greste na tečaj simatika. Bil sem na tečajih S5 ter S7 osnovnem in nadaljevalnem - in če po tečajih ne treniraš v praksi in na lastnih projektih to znanje zelo hitro uide že v enem letu. Wink Sem videl nekaj primerov. d'oh!
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Slowfly
Član
Član



Pridružen-a: Sre 18 Feb 2004 2:07
Prispevkov: 4082
Aktiv.: 18.38
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 02, 2004 11:21 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Po izobrazbi elektrotehnik - energetik. V pet članskem kolektivu , pa sem " Deklica za vse" - elektromonter-mehanik , elektronik , računalničar , ključavničar , mizar........na kratko Multipraktik.

lp
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
slawc
Član
Član



Pridružen-a: Ned 07 Mar 2004 11:43
Prispevkov: 210
Aktiv.: 0.95

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 02, 2004 11:49 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

univ. dipl. inž. elektrotehnike

ukvarjam se pisanjem programske opreme za PC, firmware za male mikrote ter razvijam hardware: mikrokrmilniki (AVR, ARM), FPGA/CPLD, sodelujem v razvoju ASICa, powerline komunikacija...
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Highlag
Član
Član



Pridružen-a: Pet 23 Jan 2004 20:42
Prispevkov: 4034
Aktiv.: 18.17
Kraj: Črnuče

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 03, 2004 12:09 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sam sem pa elektrotehnik-elektronik. Delam pa v razvoju. Ukvarjam se predvsem z bolj ali manj enostavnimi žičnimi formami, varnostnem atestiranju naših izdelkov, modeliranjem, izdelavi navodil, grafike za tisk, kdaj pa kdaj pa celo razvojem kakšnega elektronskega vezja (takrat verjetno postavljam na tem forumu neumna vprašanja) Mr. Green. V glavnem deklica za vse.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.53
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 03, 2004 9:32 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Zamimivo, res močna borza znanja tukaj na forumu. Zanimivo je tudi to, da nas je tukaj veliko takih, ki delamo na področju vzdrževanja.
_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
domen
Član
Član



Pridružen-a: Sob 09 Okt 2004 20:12
Prispevkov: 14
Aktiv.: 0.06
Kraj: mislinjska občina

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 03, 2004 10:11 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

inž.str. 5 let del. izkušenj

cnc programer, modeliranje, pomočnik vodje,..... deklica za vse v naši orodjarni!
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Bostjan
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 28 Jul 2003 15:06
Prispevkov: 190
Aktiv.: 0.86
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 03, 2004 11:03 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sem inž. računalništva, delam pa kot sistemski administrator predvsem na mrežnih povezavah in varnosti - 8 let del. izkušenj.
_________________
LP,

Boštjan M.


Srce heroja bije v vsakomur, a le izbrani ga lahko tudi slišijo. (Charles Barkley)
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Vse kar nima zveze z elektroniko in računalništvom Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Naslednja
Stran 1 od 18

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group