www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

"cheap" avtoalarm ??

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Avtoelektrika
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
rikislo
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Sre 02 Jan 2008 13:47
Prispevkov: 3
Aktiv.: 0.02

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 02, 2008 2:30 pm    Naslov sporočila:  "cheap" avtoalarm ?? Odgovori s citatom

Pozdravljeni, namen imam montirati avtoalarm, pa me zanima kaj svetujete, na bolhi sem nasel nek SPY avtoalarm- http://www.bolha.com/oglas2520869 , pa me zanima je to OK zadeva za ta denar, al si raje umislim kako dražjo zadevo?

Hvala,

LP
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SimonS
Član
Član



Pridružen-a: Čet 01 Jul 2004 11:18
Prispevkov: 4592
Aktiv.: 20.58
Kraj: Kobarid

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 02, 2008 5:38 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

No vse je odvisno kaksen avto imas. Ce drugega ne si "pridobis" daljinsko zaklepanje
_________________
Lep dan
Simon
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Tihi
Član
Član



Pridružen-a: Čet 27 Nov 2003 14:15
Prispevkov: 281
Aktiv.: 1.26
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 03, 2008 11:42 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Malo še poglej, ker skoraj enak sistem dobiš kje tudi ceneje.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
CarpeDiem
Član
Član



Pridružen-a: Pon 16 Feb 2004 17:24
Prispevkov: 333
Aktiv.: 1.49
Kraj: Vrhnika

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 03, 2008 6:17 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaz sem nekaj podobnega pred tedni kupil na bolhi za nekaj čez 60evrov. Veliko bolj kot alarm me je zanimalo daljinsko centralno zaklepanje. Po nekaj telovadbe s kabli zadeva deluje presenetljivo lepo. Lep "črnogorec". Lepo lovi. Pa še smerniki utripajo. V mojem primeru uporabno pri jutranjem odhodu v službo, ko občasno zamrzne ključavnica.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
rikislo
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Sre 02 Jan 2008 13:47
Prispevkov: 3
Aktiv.: 0.02

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 04, 2008 11:47 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ja,saj ravno zato potrebujem,ker mi zjutraj ključavnice zmrznejo pol pa rabim segrevat pa se zafrkavat pol ure vsako jutro.. Saj oni mi ga tudi z popustom dajo za 60eurov,samo me zanima ce je "stabilna" zadeva, ne da enega jutra,ga nebom mogel odkleniti ??

Hvala za odgovore.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sulc
Član
Član



Pridružen-a: Pet 28 Jan 2005 20:34
Prispevkov: 473
Aktiv.: 2.12

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 04, 2008 11:51 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

WD40 pomaga... Na gumice vrat pa silikonski sprej.
_________________
LP Aljaž
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
ro-bi
Član
Član



Pridružen-a: Ned 28 Jan 2007 16:53
Prispevkov: 3469
Aktiv.: 16.52
Kraj: Koroška

PrispevekObjavljeno: Pet Jan 04, 2008 1:33 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Imel sem tak daljinec, firme SPY in sem ga uporabljal za proženje fotoaparata. Delal je vedno B.P., lovil pa nenormalnih 100M na prostem!!!!
lp
Robi

_________________
3 x 3 = 9
ena dalje
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Avtoelektrika Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 79 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group