www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Zanimivo obnašanje sosednjega foruma

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6555
Aktiv.: 29.40
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 13, 2004 11:02 am    Naslov sporočila: icon_sad Zanimivo obnašanje sosednjega foruma Odgovori s citatom

Pojavila se je prošnja po nekem članku, za katerega sem bil prepričan, da sem ga pred časom pripel na sosednjem forumu. Da ne bi iskal CD-jev in pripenjal ponovno sem imel namen zadevo poiskat tam in pripeti link do članka. Potem pa presenečenje: omenjene teme ne najdem. Grem na iskanje svojih objav in od 262 najdenih dobim prikazano par deset tem. Ostale so izginile. Kolikor sem gledal, se je administrator verjetno odločil za brisanje tem na katerih eno leto ni bilo spremembe. Ne vem, kaj mislite ostali, moje mnenje je, da takšna poteza ni dobra.


lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14555
Aktiv.: 65.28
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 13, 2004 11:56 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Frenki dvomim. Bolj vrjetno je, da je je kaj "odletelo", kajti forum je bil vsaj po mojem zapažanju vsaj dvakrat tarča napada. Sad. Nekdo je tudi tukaj spraševal po nekih stvareh na temo "šole PIC-a" ki jih tudi menda ni več. Sam nisem preverjal.
_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14555
Aktiv.: 65.28
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 13, 2004 12:05 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sedaj sem šel pogledat. Od mojih ca 1500 postov je najdenih okrog 100.
_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
egomez
Član
Član



Pridružen-a: Sob 03 Apr 2004 18:49
Prispevkov: 517
Aktiv.: 2.32
Kraj: Ljubljana/Sežana

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 13, 2004 2:47 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Administratorja, pridno delajta varnostne kopije, da se ne zgodi še na maxiju kaj podobnega. Bi bilo res škoda.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
invisible
Član
Član



Pridružen-a: Čet 04 Nov 2004 21:27
Prispevkov: 60
Aktiv.: 0.27
Kraj: Lj

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 17, 2004 2:41 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaz sem spraševal po pic šoli. Na sosednjem forumu jo zagotovo ni, pa še kupa drugih starih člankov ki sem jih iskal. Na vprasšanje kam je izginila PIC šola pa sem dobil samo odgovor da naj jo poiščem na tem forumu.

Reas škoda da gre v nič toliko informacij, za katere se je nekaj ljudi trudilo kar precej časa.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Znida
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Čet 12 Jun 2003 1:02
Prispevkov: 8
Aktiv.: 0.04

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 17, 2004 1:17 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Včasih pogledam tudi ta forum in sem šele sedaj opazil da manjka veliko tem... Imate kako idejo kaj naj naredim. Backup ima sicer verjetno administrator serverjev, vendar mislim da jih ima samo na trakovih, kar pa je rekel da bi bilo drago če bi dal obnoviti to...

Sam pa tega nisem šel delat... [slovenščina je zame švedska vas] čist za info. da ne bo preveč nepotrebnega obtoževanja... Shocked
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6555
Aktiv.: 29.40
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 17, 2004 3:06 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Nikogar ne obtožujem, le napisal sem tisto kar sem opazil s komentarjem, da se mi poteza ne zdi dobra. Forum omogoča nastavitev avtomatičnega brisanja neaktivnih tem, zato sem sklepal, da je ta možnost na forumu vključena.

Glede rešitve podatkov: MySQL dela občasno dump baze, zato bi bilo smoterno pogledati, če so te datoteke še na strežniku in sestaviti zadevo skupaj na neki delovni bazi. Če tega ni in so podatki dejansko zbrisani, potem ne vidim druge variante kot restore iz trakov. Še prej pa bi vsaj sam preveril, če ni kaj narobe s kakimi ključi in podatki v bazi dejansko so.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 75 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group