www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Skupine na forumu

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
infrared
Član
Član



Pridružen-a: Pet 25 Jul 2003 14:54
Prispevkov: 179
Aktiv.: 0.81

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 08, 2003 7:36 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

admin je napisal/a:
Silvo,
Omenjeni forum sem odprl. Mislim, da bo bolje, da se debata pelje od samega začetka na enem mestu. Če bo zbrano skupaj ima tudi nekdo ki se pridruži kasneje stvari skupaj in pregledne. To zna bit za marsikoga zanimivo.

Lp

Kaj to pomeni da odpiramo skupino? če se ne motim , mi je bilo na moje vprašanje čemu služijo skupine( zgoraj v menuju) mi je bilo odgovorjeno , da prav takemu namenu?
Na elektronu sem zapazil da imajo eno skupino, je pa prazna Question je pa o tej temi zanimiva razprava z nekim "iskro" , so pa njegovi odgovori zbrisani , tako da ni razviden smisel skupin.
To me zanima predvsem zaradi tega , ker je na tem forumu uporabljeno vse , kar je na menuju razen teh skupin Shocked
Nikjer nisem zasledil teh skupin , so pa možne na skoraj vseh forumih??
Me pa čudi zakaj ti nekaj ponudijo , pa nihče tega ne izpelje?
Mogoče kdo pozna kakšen forum ki ima to izpeljano? Me malo daje firbec. Wink
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 08, 2003 7:41 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Tale, ki ga ravno gledaš Wink Laughing

Malo heca, ker sem ravno eno naredil ker mi gre na živce za vsak forum ponovno določat moderatorje. Tako da bo vse enostavno moderirala skupina Moderatorji.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
infrared
Član
Član



Pridružen-a: Pet 25 Jul 2003 14:54
Prispevkov: 179
Aktiv.: 0.81

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 08, 2003 7:58 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

frenki je napisal/a:
Tale, ki ga ravno gledaš Wink Laughing

Malo heca, ker sem ravno eno naredil ker mi gre na živce za vsak forum ponovno določat moderatorje. Tako da bo vse enostavno moderirala skupina Moderatorji.

Lp, Frenki

Ha , HA verjetno so te skupine res trd oreh . S to je tako , kot da bi lizal sladoled preko stekla Shocked Question Question zaprta Question ne sprejemamo novih članov Question Crying or Very sad po videzu bi rekel , da je vanilija , zaradi stekla pa nisem siguren Confused Twisted Evil
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 08, 2003 8:19 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Nisem prepričan ampak če se ne motim sem enkrat že nekaj pisal na to temo. V primeru danes odprte skupine "Moderatorji" je žal res tako da je to zaprta skupina ki sem jo formiral z namenom da noter spravim moderatorje foruma in si s tem poenostavim administracijo. Ni mi namreč potrebno ob odpiranju vsakega foruma določati moderatorjev ampak povem le da ga moderira omenjena skupina. Na prvi pogled res izgleda tako, kot si omenil glede šipe in sladoleda Confused.
Sicer je pa s tem tako, da je po mojem mnenju forum trenutno še premajhen za resno delo v skupinah. Stvar postane smiselna, če se bo našlo nekaj kandidatov ki bi želeli diskutirati o neki temi brez da jih ostali motijo pri tem. Imaš sicer prav, takšna zamisel kot je omenjeni tečaj osnov programiranja bi lahko bil osnova za tvorbo nove skupine. Če se pokaže potreba po tem jo bom naredil. Mislim pa da pridejo v poštev predvsem na forumih kjer se preglednost zaradi velikosti prične zmanjševati.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
infrared
Član
Član



Pridružen-a: Pet 25 Jul 2003 14:54
Prispevkov: 179
Aktiv.: 0.81

PrispevekObjavljeno: Pon Sep 08, 2003 8:29 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ok , en član je že, upam da elektro_n ni mrknu( ko sem maloprej dezertiral na elektrona, ne moreš na forum , imajo težave z bazo) zato ker ima prazno skupino Confused
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
infrared
Član
Član



Pridružen-a: Pet 25 Jul 2003 14:54
Prispevkov: 179
Aktiv.: 0.81

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 30, 2003 10:25 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Hmm , imel sem priložnost malo pogledati forum , ki ima skupine. Sedaj mi je malo bolj jasno čemu služijo. Skupine imajo slabe in dobre lastnosti (gledano s strani našega foruma) . Take skupine imajo smisel tam , kjer so forumi bolj profesionalni. Take zaprte skupine bi verjetno bolj škodovale kot koristile našemu forumu. Shocked Imajo pa po svoje odlične pogoje za delo, da se ti kar sline pocedijo, vraga kar pohujšljive so, me kar mika , da bi poeksperimentirali , samo ko cigo poizkusi bel kruh , črnega ne mara več Exclamation Škoda da vam ne morem pokazati, kajti brez članstva ne moreš noter( izkoristiti moraš nepazljivost uporabnika Embarassed , seveda samo v znanstvene namene Confused ), nazunaj pa je dolgočasno kot siva sreda.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 49 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group