www.elektronik.si
Diferenčni termostat
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2  :||:
www.elektronik.si -> Periferija

Avtor: AzraelKraj: Gorje PrispevekObjavljeno: Čet Mar 05, 2009 9:39 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Mislim, da je bolje, kot ovijanje z bakrom, to, da zatesniš ta merilni žep, da zunanji zrak ne bo mogel hladiti senzorja.

Avtor: mirank1Kraj: SREBRNIK PrispevekObjavljeno: Pet Mar 06, 2009 3:39 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Mogoče bi poskusil v cevko dati silikonsko pasto

Avtor: KMXKraj: NOVA CERKEV PrispevekObjavljeno: Pet Mar 06, 2009 9:07 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Na obe možnosti sem že pomislil. Po moje bo verjetno res najceneje kar čep zatesniti. Kaj pa drugo tipalo, ki pride na cev? tam bo pa verjetno baker in pasta najbolje, kajne?

Hvala za pomoč!

Avtor: gogy7 PrispevekObjavljeno: Pet Maj 27, 2011 3:57 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Imam regulator kon-tiki kt22 in me zanima kam priklopiš tipalo kolektorja in kam tipolo bojlerja?

Avtor: AzraelKraj: Gorje PrispevekObjavljeno: Pet Maj 27, 2011 7:02 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Tipalo kolektorja: 4,5
Tipalo bojlerja: 6,7

V priponki je sken originalnih navodil za KT22.

Če ima kdo shemo, obstajala je tudi kit izvedba KT22, pa se priporočam zanjo.

Avtor: vujakKraj: None PrispevekObjavljeno: Pet Feb 16, 2024 12:14 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Došao sam u posed kon-tiki diferencijalni termostat kt22 interesuje me koja vrsta sondi se koristi

Stran 2 od 2

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group