www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

odnos prodajalcev v HTE
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Pranger
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
boco
Član
Član



Pridružen-a: Čet 31 Jul 2003 9:42
Prispevkov: 919
Aktiv.: 4.10
Kraj: Ptuj/Kranj/Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 10, 2006 11:36 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

No, pa da še jaz nekaj vržem v piskerček.
Sam sem zelo zadovoljen s prodajalci v HTE -ju, čeprav moram priznati, da so v Ljubljani nekoliko bolj prijazni in dajo kupcu občutek, da so takrat posvečeni samo njemu in njegovi problematiki. Tudi v Mariboru sem še vedno dobil kar sem iskal, vendar fantje, "dober dan, želite prosim" se da povedati na več načinov.
Skratka, da ne težim in, če potegnem pod črto ste najboljši izmed ostalih trgovin, ki se ukavrjajo s prodajo elektronike.
IMAM PA PRIPOMBO, ki je vi kot prodajalci ne boste rešili, lahko pa to vse skupaj posredujete šefici (vsaj mislim, da je ona).PARKIRNI PROSTORI !!!!Glede na lokacije vem, da je težko, ampak naj razmišljajo v tej smeri kaj in kako bodo uredili. Zgodilo se mi je že najmanj dvakrat, da ko sem hotel za službene potrebe iskat robo ni bilo kje prostora za parkirat in sem hočeš nočeš moral odpelajti in robo iskati drugje.Pa je ni bilo samo za 100.000 ampak malo več. Enkrat pred tem me je že namreč stalo napačnega parkiranja, ko sem kupoval pri vas.
Drugače ostanite na takšnem nivoju kot ste (MB , malo nasmeška).
lp
Boco
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
NeoTO
Član
Član



Pridružen-a: Pon 28 Mar 2005 19:19
Prispevkov: 2752
Aktiv.: 12.28
Kraj: Trzic

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 10, 2006 11:46 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Hm, glede parkiranja se moram strinjati z boco-m. Mislim predvsem na Ljubljano, kjer me vsak obisk trgovine stane dodatnih 100SIT za listek, ki ga moram prej kupiti v trafiki... Je kakšna druga možnost za parkiranje v Ljubljani v bližini HTE trgovine, ki bi bila zunaj modre cone?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Vajdo
Član
Član



Pridružen-a: Čet 23 Sep 2004 23:06
Prispevkov: 1088
Aktiv.: 4.85
Kraj: Ribnica

PrispevekObjavljeno: Sob Mar 11, 2006 12:18 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

No sam sem že pohvalil hte v Lj, in ga bom še enkrat. Ravno te dni naročam ene konektorje, par različnih vrst. Noročil sem jih samo po opisu in rasterju preko telefona, prišli so takoj naslednji dan. Sedaj dela v hte ena gospodična/gospa, z njo tudi kontaktiram. Res kapo dol. Ženska si vzame čas, v ozadju pa slišiš kako dela še z drugimi kupci v trgovini. Pa tudi znanje elektronike ji ni tuje.
_________________
Lep pozdrav, Primož
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
janez
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Pon 13 Okt 2003 9:15
Prispevkov: 5
Aktiv.: 0.02

PrispevekObjavljeno: Sob Mar 11, 2006 11:59 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sam menim, da več glede parkirnega prostora ne morejo storiti. Lahko pa vseeno ponudijo stranki več prijaznosti, predvsem to leti na poslovalnico MB, kar se tudi vidi že iz tukajšnjih odgovorov. Če ne sprejemajo kritik, potem naj se ne oglašajo na forumu.
V LJ smo bili vedno dobro postreženi, tudi pri reklamacijah ni bilo nikakršnih težav. Težave so se večinoma pojavljale, ko smo naročali po pošti in je pošiljka šla drugod, kot iz Ljubljane. Zato sedaj prakticiramo, da se oglasimo v trgovini in na naročilnico pač kupimo kar potrbujemo. Morda bi lahko še koga dodatno zaposlili, saj menim da dva ali trije trgovci v LJ so premalo, glede na to, da jih ima IC okoli 20.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
boco
Član
Član



Pridružen-a: Čet 31 Jul 2003 9:42
Prispevkov: 919
Aktiv.: 4.10
Kraj: Ptuj/Kranj/Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Mar 11, 2006 2:58 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

No tudi jaz bi se strinjal, da zaposlijo še koga dodatno. Mogoče je res, da nismo pristojni za raspravljanje o njihovi politiki zaposlovanja, vendar ugotavljam, da glede na naročila, ki jih imajo, bi bil lahko eden, če ne celo dva zaposlen samo za kompletiranje pošiljk. Vsekakor bi lahko v špici kdo izmed teh ljudi vskočil za "šank". Glede tega, da s parkiranjem ni kaj dosti narediti verjamem, mogoče bo pa enkrat treba zamenjati lokacijo Very Happy .
LP
Boco
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ATA
Član
Član



Pridružen-a: Sob 12 Jun 2004 13:40
Prispevkov: 135
Aktiv.: 0.60

PrispevekObjavljeno: Sob Mar 11, 2006 4:42 pm    Naslov sporočila:  HTE Odgovori s citatom

Jaz naročam komponente in ostali material ze vsaj dve leti preko internetne trgovine in vse deluje tako kot je normalno.Tudi jaz pri naročilu marsikaj spregledam in se pogovorim po telefonu.Če določenega artikla trenutno ni to jemljem strpno , namreč v tujini tudi ne dobiš vsega takoj. Naročam tudi v drugih internetnih trgovinah in tudi nimam problemov.Res pa je da ne gledam koliko je kje cenejše, zame je bolj pomembna strokovna kvaliteta kupljenega proizvoda. Vse napisano je moje osebno mnenje in ga ne zelim vsiljevati nikomur,namreč vsak ima na podlagi svojih izkušenj pravico do lastnega mnenja.

Lep dan zelim vsem ata
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
matejd
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Pon 15 Dec 2003 1:37
Prispevkov: 2
Aktiv.: 0.01
Kraj: Vrhnika

PrispevekObjavljeno: Sob Mar 11, 2006 5:23 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Malo smešno je, kako želijo nekateri zaposleni raznih trgovin na forumu ustvariti vtis nezmotljivosti, ter uporabnikom dokazali da so navadni nergači in samo "šimfajo" Laughing kakorkoli hitro v postih ne zaznajo pohvale.

Tudi jaz sem že dobil iz HTE napačno robo in sem jo tudi krepko preplačal, sem pa tudi že dobil napačno robo, ki je bila več vredna od plačanega.
Moti me pa predvsem, kako pri internetnem poslovanju včasih spakirajo robo, kot da ti na tržnici pomodore vržejo v vrečko Very Happy . V osnovi sem bolj zadovoljen z nakupom na Roški, kot pa z internet trgovino, ki je ne uporabljam več prav zaradi slabega pakiranja.

Je pa HTE ena redkih trgovin, ki je specializirana bolj za nas majhne kupce. Ta velike poberejo po moje ostali, zato se več ne potrudijo za majhne (beri IC...).
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
reber
Član
Član



Pridružen-a: Pon 26 Maj 2003 12:20
Prispevkov: 2279
Aktiv.: 10.17
Kraj: Bled

PrispevekObjavljeno: Sob Mar 11, 2006 6:38 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

boco je napisal/a:
No tudi jaz bi se strinjal, da zaposlijo še koga dodatno. Mogoče je res, da nismo pristojni za raspravljanje o njihovi politiki zaposlovanja, vendar ugotavljam, da glede na naročila, ki jih imajo, bi bil lahko eden, če ne celo dva zaposlen samo za kompletiranje pošiljk. Vsekakor bi lahko v špici kdo izmed teh ljudi vskočil za "šank". Glede tega, da s parkiranjem ni kaj dosti narediti verjamem, mogoče bo pa enkrat treba zamenjati lokacijo Very Happy .
LP
Boco

Glede zaposlovanja novih "delavcev" v trgovini, najbrž sami še najbolje vedo. Če imajo dovolj dela in obstoječi zaposleni ne zmorejo, bodo že zaposlili še koga, če pa zmore to obstoječe osebje, pa gotovo ne bodo zaposlili. Vse je povezano s stroški. Če zaposlijo še koga, je to strošek, in ta strošek je treba plačati iz nekega kupčka denarja. Če tega kupčka ni, je treba podražiti nekaj, potem pa bodo spet pritožbe.
V HTE še nikoli nisem videl, da bi zaposleni tekali sem ter tja kot kure brez glave, kot to včasih vidim v IC
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
boco
Član
Član



Pridružen-a: Čet 31 Jul 2003 9:42
Prispevkov: 919
Aktiv.: 4.10
Kraj: Ptuj/Kranj/Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 13, 2006 8:50 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Reber imaš kar prav, samo veš kako je ponavadi. Dokler se stranke že v iber ne pritožujejo, še pač poiskusiš z minimalnim številom, saj kot sam ugotavljaš za dodatnega delavca treba pridobit dodatna sredstva. Sam se se že v kaki trgovini obrnil in šel, ko sem videl da je bila dolga vrsta, pa verjetno tega delodajalec ni videl.
LP
Boco
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
licko
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Ned 19 Mar 2006 22:15
Prispevkov: 3
Aktiv.: 0.01

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 20, 2006 4:43 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Tudi jaz sem zadovoljen kar se HTE tiče. Imajo tudi veliko elementov, ki jih recimo v IC nimajo.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Amstar
Član
Član



Pridružen-a: Tor 10 Jan 2006 20:27
Prispevkov: 90
Aktiv.: 0.40

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 21, 2006 12:18 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Da ne bom odpiral nove teme bom kar tu prašal. Namreč zanima me ali lahko preko telefona ali e-mail.a prodajalcem v HTE sporočim kaj želim kupiti oni mi pa pošljejo željeni materijal po pošti. Namreč če se le da me zanima koliko časa je potrebno čakati, koliko je poštnina, ter kako se plača.

Amstar"s
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ID
Član
Član



Pridružen-a: Pet 17 Jun 2005 18:17
Prispevkov: 865
Aktiv.: 3.86
Kraj: Ljubljana-Podpeč

PrispevekObjavljeno: Ned Maj 21, 2006 1:48 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

V HTE lahko kupuješ preko interneta, koliko časa se čaka ne vem, pošiljka pa se plača mislim da po povzetju. Vse imaš razloženo na njihovi spletni strani.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
borber
Član
Član



Pridružen-a: Pon 23 Maj 2005 8:40
Prispevkov: 3111
Aktiv.: 13.88
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 31, 2011 9:53 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

No pa še tele smeti zgoraj nekam premaknite.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
krof555
Član
Član



Pridružen-a: Tor 06 Sep 2011 17:54
Prispevkov: 583
Aktiv.: 3.76
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Sob Dec 31, 2011 11:32 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Tudi jaz bom pohvalil HTE.
Če katerih kondenzatorjev,uporov.... nimajo mi tudi povejo katere podobne vrednosti
pa imajo.
Zanimivo je tudi to da v Hte lahko dobiš npr.:8086,2732a....in druge čipe... , ki jih drugje ne dobiš, pa še to po super nizki ceni(D2732A=1€)
Včasih dobim tudi kakšen popust .
Enkrat sem imel na seznamu ''malo več'' pa sem seznam nesel v trgovino, naslednji dan je bilo vse pripravljeno, tistega, ki pa niso imeli pa so povedali in sem vzel podobne vrednosti.
Edino moti me njihov internetni katalog(ni slik).

Joj, sem mislil da je to nova tema(nisem gledal datumov) pa sem tudi jaz napisal nekaj.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
stsigismund
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Pet 13 Apr 2012 17:43
Prispevkov: 1
Aktiv.: 0.01
Kraj: Ivančna Gorica

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 13, 2012 6:13 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Hja, jaz pa kar ne vem kaj bi rekel na vse dobre izkušnje s HTEjevci... Pisal sem jim namreč e-mail s poizvedbo za nekaj stvari in minilo je že precej dni, pa nisem dobil niti odgovora...
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Pranger Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Naslednja
Stran 4 od 8

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 109 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group