www.elektronik.si
Malo za šalo VI
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 51, 52, 53  :||:
www.elektronik.si -> Dobra volja je najbolja, ...

Avtor: Krampus PrispevekObjavljeno: Pet Jun 12, 2009 5:59 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Saj to ni dosti, 150 ali več TON Think

Ja, pa na odpadu tudi ne smejo vprašati, kdo jih je pripeljal.
S sodnim nalogom lahko vprašajo samo, ali jih je pripeljal ta in ta osumljenec. Brick wall

Če ti ukradejo žlebe, je enako. Evil or Very Mad

Aja, mogoče so bili pa mali zeleni

Avtor: capo77Kraj: Maribor PrispevekObjavljeno: Pet Jun 12, 2009 6:53 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Citiram:
Aja, mogoče so bili pa mali zeleni
Krampus Shame on you

Bili so veliki pa črni Very Happy

lp

Avtor: SilvoKraj: Koroška-okolica Dravograda PrispevekObjavljeno: Pet Jun 12, 2009 6:59 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Krampus je napisal/a:
Saj to ni dosti, 150 ali več TON Think

Ja, pa na odpadu tudi ne smejo vprašati, kdo jih je pripeljal.
S sodnim nalogom lahko vprašajo samo, ali jih je pripeljal ta in ta osumljenec. Brick wall

Če ti ukradejo žlebe, je enako. Evil or Very Mad

Aja, mogoče so bili pa mali zeleni


Doma imam en "košček" tračnice, ki ga uporabljam za kako ravnanje. Tole sem stehtal. 34cm=17kg. Kako so "zvečer" ali "ponoči" naložili tega 2km mi ni jasno ...

Avtor: SreckoKraj: Okolica Cerkna PrispevekObjavljeno: Pet Jun 12, 2009 7:53 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ne vem ali je bil sinoči na dnevniku Tv Slo. prispevek o teh tirih. Kolikor sem uspel videti je bilo vse zaraščeno s travo in ni bilo videti, da bi kdo gazil po tisti travi. Brick wall

Mogoče je pa kakor s krajo tistega orožja v Postojni ker ne vejo ali so sami"zašuštrali" ali ga je v resnici kdo ukradel. Mogoče so to "ukradli" že pred časom in so sedaj izkoristili priliko za "prijavo". Dancing

Lp Srečko

Avtor: alyKraj: Kranj - struževo PrispevekObjavljeno: Pet Jun 12, 2009 8:24 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ali jih je pa kdo počasi pospravljal, enega za drugim. In so šele sedaj opazili...

Avtor: JuleKraj: Ajdovščina PrispevekObjavljeno: Pet Jun 12, 2009 9:08 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Silvo je napisal/a:
Krampus je napisal/a:
Saj to ni dosti, 150 ali več TON Think

Ja, pa na odpadu tudi ne smejo vprašati, kdo jih je pripeljal.
S sodnim nalogom lahko vprašajo samo, ali jih je pripeljal ta in ta osumljenec. Brick wall

Če ti ukradejo žlebe, je enako. Evil or Very Mad

Aja, mogoče so bili pa mali zeleni


Doma imam en "košček" tračnice, ki ga uporabljam za kako ravnanje. Tole sem stehtal. 34cm=17kg. Kako so "zvečer" ali "ponoči" naložili tega 2km mi ni jasno ...


34cm...17kg
200000cm...X kg
------------------
X= 100 ton

dva tira v vrsti = 200 ton..

Sigurno so bili romski otroci Very Happy

Avtor: zoranKraj: SG PrispevekObjavljeno: Pet Jun 12, 2009 9:27 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Tako je. kaj pa otroci vedo kaj je teža....

Avtor: Krampus PrispevekObjavljeno: Pet Jun 12, 2009 10:52 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Jaz sem računal iz cene odpadnega železa Think

Vidim, da si vzel za osnovo Silvotov košček, ki še ni obrabljen

Tam piše obrabljene tračnice, pa je 50 ton manj Idea Wink

Avtor: DorijanKraj: južnoprimorska PrispevekObjavljeno: Sob Jun 13, 2009 7:57 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
za železo na odpadu je cena 11c/kg > 20000€

Avtor: Krampus PrispevekObjavljeno: Sob Jun 13, 2009 9:13 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Pri nas ga odkupujejo po 85€/tono

Še dobra cena, ker so cene zelo padle od lanskega leta, ko je bilo 145€/tono.

Vsak dan odpeljejo 100 - 120 ton.

Avtor: DorijanKraj: južnoprimorska PrispevekObjavljeno: Sob Jun 13, 2009 9:23 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
jaz sem včeraj šel prodat 520kg in sem ga po 11c/kg

Avtor: kose19Kraj: okolica Kobarida PrispevekObjavljeno: Sob Jun 13, 2009 10:07 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
V ženskem zaporu v ZDA so v celici črnolaska, rjavolaska in bjonda. Vse tri so obsojene na smrt. Zunaj je že pripravljen strelski vod, in pazniki odpeljejo črnolasko. Med potjo po dvorišču se domisli in začne kričati "look tornado oh my God, help!!!" vsi panični pogledajo v zeak in v zmedi črnolaska zbeži. Pazniki si mislijo, je pač ušla pa saj imamo še dve. Ostali dve opazujeta skozi okno in skleneta, da tudi poskusita isto finto. Naslednja je na vrsti rjavolaska. Na sredi dvorišča tuhta kako naj se reši, na tornado se nemore sklicevat in brž se domisli. Help earthquake, earthquake!!!! Vsi se spet zmedejo in rjavolaska zbeži. Pazniki pa brž po bjondo! Strelski vod je pripravljen, kako pa naj se bjonda potegne iz dreka? Še pravi čas se domisli in začne kričati: "FIRE FIRE FIRE!!!!!!" Laughing Laughing Laughing

Stran 53 od 53

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group