www.elektronik.si
Regulator (AC 220V) svetilnosti klasične žarnice.

www.elektronik.si -> Energetika

Avtor: jpKraj: Majšperk PrispevekObjavljeno: Sob Okt 09, 2004 9:24 pm    Naslov sporočila:  Regulator (AC 220V) svetilnosti klasične žarnice.
----------------------------------------------------------------------------
Na željo nekatrih članov foruma pripenjam vsebino regulatorja (AC 220V) svetilnosti klasične žarnice do 150 W.
Ker si me Silvo opozoril, da ti odpiranje zip nagaja je nekaj iste vsebine ponovno pripeto.
LP. jp


Nazadnje urejal/a jp Ned Jan 08, 2012 9:41 pm; skupaj popravljeno 4 krat

Avtor: SilvoKraj: Koroška-okolica Dravograda PrispevekObjavljeno: Sob Okt 09, 2004 9:57 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
jp,

Tistega "OLE" predmeta (zip arhiv) - vrjetno načt mi word ne odpre. Lahko pripneš le ta ta arhiv ?

Avtor: . PrispevekObjavljeno: Sob Okt 09, 2004 10:18 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Brisana vsebina odstranjenega uporabnika.

Avtor: jpKraj: Majšperk PrispevekObjavljeno: Sob Okt 09, 2004 10:23 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
MarE69 je napisal/a:
Tistega R3 ne rabiš. Uporabi samo folijski "X" kondenzator.


Uporaba R3 je po želji.

LP. jp

Avtor: HighlagKraj: Črnuče PrispevekObjavljeno: Ned Okt 10, 2004 3:02 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Silvo. Ker nimam M$ Word-a sem odprl kar z Wordpadom. Upešno sem odprl tudi arhiv z slikami. Seveda v WXP

Avtor: SilvoKraj: Koroška-okolica Dravograda PrispevekObjavljeno: Ned Okt 10, 2004 3:41 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Highlag,

Vem kaj je vzrok, da meni ne gre. Na računalniku nimam instaliranega Winzip-a. Za arhiviranje ter dearhiviranje pa uporabljam Win commander.

Avtor: HighlagKraj: Črnuče PrispevekObjavljeno: Ned Okt 10, 2004 5:10 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ja no tehnično jaz tudi ne. Uporabljam privzeti ZIP program vgrajen v okna XP. Za resno zipanje uporabljam RAR

Avtor: SilvoKraj: Koroška-okolica Dravograda PrispevekObjavljeno: Ned Okt 10, 2004 7:01 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Citiram:
..Ja no tehnično jaz tudi ne. Uporabljam privzeti ZIP program vgrajen v okna XP ...


Na moji domači mašini so 98 nisem namreč ljubitelj XP -jev Confused

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group