www.elektronik.si
Delovno področje - izobrazba obiskovalcev
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 16, 17, 18  :||:
www.elektronik.si -> Vse kar nima zveze z elektroniko in računalništvom

Avtor: faznpriferKraj: Celje PrispevekObjavljeno: Tor Sep 01, 2015 4:35 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
končal tehnično šolo elektrotehnik-energetik, sedaj pa sem študent zadnjega letnika FE (Fakultete za energetiko).

Avtor: ajatolaKraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Pet Dec 04, 2015 7:48 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Gimnazijec, ki ni imel pojma o elektrotehniki, zdaj pa zadnji letnik FE.

Avtor: Matej-MKraj: Celje PrispevekObjavljeno: Pon Dec 21, 2015 4:52 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
diplomirani inženir elektrotehnike

Avtor: marvak PrispevekObjavljeno: Pon Apr 15, 2019 4:06 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ekonomist

Avtor: boneseek1 PrispevekObjavljeno: Sob Apr 10, 2021 12:14 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Elektrotehnik energetik. 18 let v elektrodistribuciji... se še malo šolam za inženirja... smatjaz me je že pred leti nasmejal z "Električni aparati delujejo na dim ... ko dim iz njih uide ... ne delujejo več!" Legenda !!! Žal nisem bil ravno aktiven član, ampak sem se po daljšem času našel z somišljeniki. Vsaj tako se mi zdi. Potrudil se bom biti bolj aktiven. Torej, sem tudi mišljenja, da bo oz. je prišel čas, ko boste/bomo imeli več dela. Vedno sem bil skrben do narave, okolja... moj android telefon je star 6 let. Menim, da ljudje v današnjih časih prehitro zamenjamo el. naprave. Bolj enostavno je. S trajnimi izdelki manj onesnažujemo naravo, današnji izdelki pa niso trajni ampak čedalje bolj hitro zamenljivi. Ampak za kakšno ceno? Kitajska pridobi več zlata na tono iz odpadne elektronike kot pa zlatokopi... "Slovenci" smo in bomo narod, ki skrbi za naravo! Če le uspem, popravim in napravi podaljšam življenje za par let... pa naj bo to znančev električni grelec za 30EUR, ker je stikalo dozorelo ali pa moj 10 let star LG lcd tv, ki potrebuje občasni objem vročega zraka...
https://www.rtvslo.si/gospodarstvo/eu-dovolj-je-elektronskih-naprav-za-enkratno-uporabo-biti-morajo-trajne-in-popravljive/548502 Meni je čas pomemben! Za otroke naredim vse! Za koga delamo, če ne delamo za zanamce? Pač, to sem jaz. Lp Bojcas

Avtor: radio48Kraj: Starše PrispevekObjavljeno: Pet Maj 06, 2022 1:17 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
kemik, u.d.i.

Še dva ponedeljka (velikonočna) do penziona.

Lp

Stran 18 od 18

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group