www.elektronik.si
Težave z distribucijo električne energije -premik teme

www.elektronik.si -> Energetika

Avtor: SilvoKraj: Koroška-okolica Dravograda PrispevekObjavljeno: Pet Nov 12, 2004 12:02 am    Naslov sporočila:  Težave z distribucijo električne energije -premik teme
----------------------------------------------------------------------------
Težave z distribucijo el. energije so se začele že v soboto. ***Klik***

Nazadnje urejal/a Silvo Pet Nov 12, 2004 11:21 am; skupaj popravljeno 1 krat

Avtor: robertosKraj: Vuhred JN76OO PrispevekObjavljeno: Pet Nov 12, 2004 12:18 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Silvo je napisal/a:
Težave z distribucijo el. energije so se začele že v soboto. ***Klik***


V firmi nimamo nekih močnostnih porabnikov zato se to nižanje napetosti po fazi ni tako poznalo. Glavni porabniki so 205 kos koračnih motorjev 900W, ki pa so vsi napajani preko elektronike in 230 V, tako da jim nihanje napetosti ravno direktno ne škoduje. Koliko sem lahko zvedel pa imava istega generalnega direktorja... Wink pozdrav Silvo !

Avtor: SilvoKraj: Koroška-okolica Dravograda PrispevekObjavljeno: Pet Nov 12, 2004 8:32 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Citiram:
Koliko sem lahko zvedel pa imava istega generalnega direktorja... Wink
... Vrjetno je na forumu še kdo Question vsaj eden sigurno - moj sodelavec Wink ...tvoj "zemljak" - vsaj po tvojih podatkih v profilu. Se poznata Question

Avtor: robertosKraj: Vuhred JN76OO PrispevekObjavljeno: Pet Nov 12, 2004 11:12 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Pozdrav Silvo !
Verjetno si imel v mislih Kralja, ja seveda se poznava, čeprav pa ga že dolgo nisem srečal v živo, sva daleč narazen celel 3 km hi, hi , midva pa tudi nisva nekje daleč narazen mislim, da nekje cca 14 km, bova morala stopit na kakšno pivo, ko bo čas
uff d'oh! kaj je že to imeti čas, si ga bom moral vzet hi Ok pozdrav, to že sodi bolj pod ZS tako, da ne bom moril več ostalih...

Avtor: SilvoKraj: Koroška-okolica Dravograda PrispevekObjavljeno: Sob Nov 13, 2004 12:29 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ja Markota sem mislil,...sedaj nas je korošcev že za "eno mizo" v gostilni Wink

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group