www.elektronik.si
Bosch pomivalni stroj

www.elektronik.si -> Energetika

Avtor: cornholioKraj: Prlekija PrispevekObjavljeno: Tor Feb 24, 2009 8:28 pm    Naslov sporočila:  Bosch pomivalni stroj
----------------------------------------------------------------------------
Dober dan
Zanima me če kdo ve kaj pomeni koda E9 na omenjenem pomivalnem stroju

Hvala

Lp

Avtor: GregorNKraj: Maribor PrispevekObjavljeno: Tor Feb 24, 2009 9:17 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Sem nameraval malo po google poiskati če bi karkoli našel, in sem prvo poizkusil z srečo, da ugotovim model stroja, pa vendar 144000 zadetkov " Pomivalni stroj Bosch". Boš moral povedati vsaj tip, edino če se motim in imajo vsi stroji enake oznake napak.
Sicer pa, ponavadi so priložena navodila in v večini primerov so na zadnjih straneh opisane napake. Je pa tudi ena od možnosti, da piše: " pokličite servis".

Avtor: cornholioKraj: Prlekija PrispevekObjavljeno: Tor Feb 24, 2009 10:11 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Od tridesetih možnih sta napisani samo dve kodi (E24, E25), drugače pa POKLIČITE SERVISERJA.
Model je nekaj takega: SMS40M12EU (nisem ziher)

Avtor: AzraelKraj: Gorje PrispevekObjavljeno: Sre Feb 25, 2009 5:43 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ne vem, če kaj pomaga, na tej strani naj bi bil na voljo Bosch Dishwasher Troubleshoot Guide.

Žal pa se meni že pred časom ni uspelo registrirati na to stran, pa tudi danes nič ne kaže na uspeh.

Avtor: AzraelKraj: Gorje PrispevekObjavljeno: Čet Feb 26, 2009 10:12 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Registracija na zgoraj omenjeni forum, mi je uspela, in pdf imam na disku-

Žal so v njem podatki za stroje do leta 2001 (serija SHI, SHU in SHV) in stroja, ki ga ima avtor teme, ni v tem dokumentu.

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group