www.elektronik.si
Revija elektronik na dopustu
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2  :||:
www.elektronik.si -> Revija www.elektronik.si

Avtor: lojzek PrispevekObjavljeno: Sob Jul 17, 2010 10:30 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
@cero:Je to Buran? Je bil moj kolega prejšnji teden v nemčiji in ga je videl v živo....

Avtor: NomadKraj: Steiermark PrispevekObjavljeno: Sob Jul 17, 2010 10:35 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
@ lojzek

The Space Shuttle Explorer is a full-scale replica of a Space Shuttle. The Explorer includes replicas of the interior spaces. It is located at Kennedy Space Center and is accessible by tourists.

Wiki

Avtor: ceroKraj: vipava PrispevekObjavljeno: Ned Jul 18, 2010 11:34 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Aha explorer iz floride je, čeprav ni ravno izdelan v detajle.

Avtor: . PrispevekObjavljeno: Pet Avg 05, 2011 3:37 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Brisana vsebina odstranjenega uporabnika.

Avtor: damoKraj: Krško PrispevekObjavljeno: Pet Avg 05, 2011 8:56 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
cero je napisal/a:
Aha explorer iz floride je, čeprav ni ravno izdelan v detajle.


Kako se ti je zdel ogled? Sem bil tam pred 3 meseci, pa sem pričakoval malo več....

Avtor: ceroKraj: vipava PrispevekObjavljeno: Pet Avg 05, 2011 10:13 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Heh, gelde na to da smo žurali prejšnjo noč, so eni celo zaspali med tisto najbolj verodostojno simulacijo izstrelitve shuttla. Nekateri eksponati so se tudi meni zdeli prepoceni, nekako namenjeni za starost tja do 14let , smithsonian air and space v Washingtonu, je po drugi strani z original eksponati založen do vrha in je res paša za oči. Me je pa navdušil imax kino, pa ogled izstrelitve saturna V, tisti motor od spaceshuttla je tudi fajn. Celo tornado nas je ujel, pa so nas za tričetrt ure zaprli v tisti kompleks kjer je nadzor ISS, da je šel mimo.

Stran 2 od 2

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group