www.elektronik.si
Delavnica za začetnike
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  Naslednja  :||:
www.elektronik.si -> Elektronika

Avtor: drVrhKraj: Slovenija-Koroska-Prevalje-Lese PrispevekObjavljeno: Čet Avg 20, 2009 4:36 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Med Beginner in Advanced toda prevoz na Primorsko bo pa kar Rockie, Very Happy z veseljem pridem.

Darko zadeva se slika.

Avtor: BorisPKraj: Celje PrispevekObjavljeno: Čet Avg 20, 2009 8:28 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Jule je napisal/a:

Rockie - prvič prime spajkalo

Pravilen ang. izraz je rookie...

LP BorisP

Avtor: MustyKraj: Rače PrispevekObjavljeno: Čet Avg 20, 2009 8:39 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Še en glas za delavnice oz. tečaje. Sem bil na Menini, nekoliko pomagal preganjati mladež Darkotu in menim, da bi zadeva funkcionirala tudi med forumaši.

Drugače pa po klasifikaciji padem med malo naprednejši Beginner.

DrVrh, bova že do primorske prišla, sej sem v postopku pridobivanja vozniškega Very Happy

Sem prepričan tudi, da bi se lahko našel kak prostor tudi v MB, drugače pa skupinska karta do LJ oz. drugam pride po kar sprejemljivi ceni.

Lep pozdrav
Luka

Avtor: SadidaKraj: Zasavje PrispevekObjavljeno: Čet Avg 20, 2009 8:41 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Jaz sem 100% za, pridem tudi na primorsko če je treba, čeprav bi bilo boljše nekje boljl v središču Slovenije. Upam da nebo ostalo samo pri ideji.

lp

Avtor: JuleKraj: Ajdovščina PrispevekObjavljeno: Čet Avg 20, 2009 8:43 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Jaz sem tudi beginner.

Avtor: ModlarKraj: Koroška PrispevekObjavljeno: Pet Avg 21, 2009 8:43 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Mogoče bi bilo bolje ločiti delavnice bolj lokalno ,naprimer vzhod - zahod ,saj je na vsakem koncu Slovenije kakšen " maher " ,ki bi se bil tega pripravljen lotit .
Sicer pa sem zainteresiran kot Beginner .

LP Mare

Avtor: ObelixKraj: Maribor PrispevekObjavljeno: Pet Avg 21, 2009 9:56 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
V MB bi to lahko izvajali na FNM.

Zanima me pa, kdo bi bil pripravljen sodelovati kot mentor, vodja delavnice ali kakorkoli mu rečemo.

LpA

Avtor: VolkDKraj: Divača (Kačiče) PrispevekObjavljeno: Pet Avg 21, 2009 1:57 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ufa.. interesentov je celo več, kot sem mislil. Ja bo treba res kaj narediti. Po moje bi prišlo v poštev kako srečanje ob koncu tedna. Mogoče celo za dva dni. Kaj menite?

No lokacijo bomo že našli, to je še najmanjši problem. Po moje je dobro videti s katerega področja je največ interesentov, pa potem mogoče narediti na dveh koncih. Se še kdo javi za mentorja ?

Avtor: drVrhKraj: Slovenija-Koroska-Prevalje-Lese PrispevekObjavljeno: Pet Avg 21, 2009 4:12 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Sploh ni panike za koliko dni pa če tudi za cel teden, ok, šalo na stran, zanimivo bi bilo da bi se Slovenijo razdelilo na polovico ter na vzhodo bi prevzel nekdo bi se dobili naprimer v MB, na zahodo pa npr. Darko ter se dobili na Menini, predlog, pa bi zadeva bila speljana.

Bilo bi pa dosti bolj zanimivo če bi tečaj potekal dva dni, vsekakor.

Avtor: JuleKraj: Ajdovščina PrispevekObjavljeno: Pet Avg 21, 2009 4:22 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
2 dni sicer malo zaplete zadevo.


A ni Menina v Gornjem Gradu = daleč od primorske?



Primorci bi lahko šli kar na izlet v Darkotovo delavnico Very Happy Whistle

Avtor: sortajKraj: Med Vipavo in Štanjelom PrispevekObjavljeno: Pet Avg 21, 2009 7:38 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Jule je napisal/a:


Primorci bi lahko šli kar na izlet v Darkotovo delavnico Very Happy Whistle



ne vem če je to najbolša ideja... Shame on you



ker potem ne bi hoteli več ven Mr. Green hysterical



lp, Jernej

Avtor: BranezKraj: Koprivnica HR PrispevekObjavljeno: Pet Avg 21, 2009 7:46 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Tole si pa precej doživeto napisal!?
Wink

Avtor: sortajKraj: Med Vipavo in Štanjelom PrispevekObjavljeno: Pet Avg 21, 2009 9:26 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Jaz imam rad take prostore... Mr. Green
delavnico pa sem videl po slikah Shocked
Moja soba izgleda podobno, pa je le ena soba... Mr. Green
Dokler se "šef" ne prikaže je lahko, ko pa pride vsake toliko pa je treba pospraviti! Sad
Podobno ima en profesor na šoli kabinet, le da je tam prostora za hojo 30cm na široko hysterical




lp, Jernej

Avtor: PikecKraj: Hrastnik PrispevekObjavljeno: Ned Avg 30, 2009 5:11 pm    Naslov sporočila:  Delavnica
----------------------------------------------------------------------------
Lep pozdrav
Tudi jaz bi se udeležil kakšne delavnice če je še prostor.
Lp Pikec Shocked

Avtor: GregorNKraj: Maribor PrispevekObjavljeno: Ned Avg 30, 2009 6:12 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Tudi sam dam glas za kakšno srečanje.

Stran 2 od 4

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group