www.elektronik.si
Delavnica za začetnike
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  Naslednja  :||:
www.elektronik.si -> Elektronika

Avtor: gregoralKraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Pon Avg 31, 2009 12:26 pm    Naslov sporočila:  srečanje
----------------------------------------------------------------------------
tudi mene bi zanimala udeležba

Avtor: sebastjan.kamensekKraj: Škofja Loka PrispevekObjavljeno: Pon Avg 31, 2009 12:28 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Če zadeva ravno nebi bila na drugem koncu slovenije ( prekmurje... ) bi rade lovlje primaknil svoj lonček zraven udeležbe na tem srečanju.. Sicer nekaj izkupenj že imam ampak niti pod razno dosti, tako da sem tudi jaz za.

l.p.

Avtor: alyKraj: Kranj - struževo PrispevekObjavljeno: Tor Sep 01, 2009 1:47 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Tako veselo se prijavljate, pa delavnica sploh še razpisana ni Rolling Eyes
Ko bo znan pa datum, pa ne bo nobenega nikjer.... Shame on you
Konec septembra / začetek oktobra bi pasal najprej jesenski piknik, pol bomo pa že še delavnico organizirali...

Avtor: powrKraj: Postojna PrispevekObjavljeno: Tor Sep 01, 2009 11:30 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
se prijavim na piknik Very Happy

Avtor: jure_kokiKraj: Izola PrispevekObjavljeno: Pon Sep 21, 2009 8:29 pm    Naslov sporočila: icon_cool 
----------------------------------------------------------------------------
cyber92 je napisal/a:
Jaz sem za! Dancing


zanima me kako z osciloskopom pregledam tranzistor, kondenzator, diode, timer NE555, meša se mi, ker delam en napajalnik, vse sem že 3x polotal in je zgleda nekaj skurjeno

Avtor: aljošKraj: Škofja loka-poljanska dolina PrispevekObjavljeno: Pon Sep 21, 2009 8:35 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Citiram:


zanima me kako z osciloskopom pregledam tranzistor, kondenzator, diode, timer NE555, meša se mi, ker delam en napajalnik, vse sem že 3x polotal in je zgleda nekaj skurjeno


Če si 3x vse prelotal je itak nekaj skurjeno, če ne druga, ploščica sigurno...predvidevam da si začetnik, torej...
Najprej zastavi vprašanje v pravo temo, nato pa dalje...

Avtor: Pyr0Beast PrispevekObjavljeno: Tor Sep 22, 2009 6:35 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ti bo navadni multimeter pri takih zadevah dosti bolj prav prišel Smile

Avtor: webmouseKraj: Bloška planota PrispevekObjavljeno: Ned Sep 27, 2009 7:29 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Tudi sam bi se pridružil taki delavnici, kot Beginner, da vidim kako to delajo mojstri

Avtor: VolkDKraj: Divača (Kačiče) PrispevekObjavljeno: Ned Sep 27, 2009 9:13 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Aja.. verjetno še niste opazili. Mini delavnica bo kar na pikniku !

Avtor: gregoralKraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Tor Sep 29, 2009 1:47 am    Naslov sporočila:  Delavnica
----------------------------------------------------------------------------
Glede delavnice me zanima, ali in kaj naj prinesemo s sabo?
Je treba tudi za udeležbo na delavnici oddati prijavo?
Še kak drug napotek v zvezi z delavnico?
LP, Gregor

Avtor: VolkDKraj: Divača (Kačiče) PrispevekObjavljeno: Tor Sep 29, 2009 8:56 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
V osnovi je dovolj le da si tam. Če pa imaš kak izdelek, ki ti nagaja, pa ga lahko prineseš s seboj skupaj z dokumentacijo.

Avtor: ljudskoKraj: Koroška-Mežica PrispevekObjavljeno: Sre Feb 03, 2010 1:42 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
In kdaj bo piknik? Nikjer nisem ničesar zasledil. Upam, da še ni objavljeno kaj, da nisem spet tisti, ki ne pogleda Smile

Avtor: alyKraj: Kranj - struževo PrispevekObjavljeno: Sre Feb 03, 2010 1:46 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Se ti pa mudi Smile
Saj je še sneg....

Avtor: Pyr0Beast PrispevekObjavljeno: Sre Feb 03, 2010 3:08 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
En spomladanski piknik pa res nebi škodil Mr. Green

Avtor: alyKraj: Kranj - struževo PrispevekObjavljeno: Sre Feb 03, 2010 3:30 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Saj to pravim, kam se vam mudi... Če že hočete piknik, pejte slike gledat. Preden bo trava zelena in vsaj 20 cm visoka ne bo piknika. Razz http://www.elektronik.si/phpBB2/album.php

Stran 3 od 4

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group