www.elektronik.si
nr.5 - napajalnik
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, ... 34, 35, 36  Naslednja  :||:
www.elektronik.si -> Revija www.elektronik.si

Avtor: powrKraj: Postojna PrispevekObjavljeno: Tor Sep 01, 2009 11:28 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
tudi meni 2 kom

Avtor: RaptorKraj: Ravne na Koroškem/Maribor PrispevekObjavljeno: Tor Sep 01, 2009 11:33 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Jaz bi tudi imel dve ploščici.

Avtor: ModlarKraj: Koroška PrispevekObjavljeno: Sre Sep 02, 2009 9:14 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Tudi mene štejte zraven

LP Mare

Avtor: S56RGAKraj: Koper PrispevekObjavljeno: Sre Sep 02, 2009 9:40 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
+2 zame.

Avtor: Samo87Kraj: Kamnik PrispevekObjavljeno: Sre Sep 02, 2009 2:59 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Samo87 je napisal/a:
+1 za Tiv lab. napajalnika! Angel


Popravljam naročilo, rabim še za kolega, torej 2x tiv zame!
LP

Avtor: SlemiKraj: Hrastnik PrispevekObjavljeno: Sre Sep 02, 2009 3:24 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
+2 še zame

Avtor: dkoneKraj: Krško PrispevekObjavljeno: Sre Sep 02, 2009 3:25 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
dve ploščici zame še,prosim Wink

Avtor: LEDuserKraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Sre Sep 02, 2009 3:58 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Tudi jaz bi vzel 2 ploščici.

Že nekaj časa občudujem tale napajalnik. Lepo bi bilo videti tudi USB povezavo še posebej če bi bilo možno preko računalnika spremljati U, I, W in pa nastavitev U/I. Predlagal bi edino to, da bi ob vrtenju gumba povzročal nek zvok (klik) in pa da bi bila koda odprta tako da bi lahko spreminjal podatke na LCD npr. W, čas in Output ON/OFF.

Avtor: trully1Kraj: Železniki PrispevekObjavljeno: Sre Sep 02, 2009 4:00 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Tud jaz bi 1 ploščico.
Lp Matjaž

Avtor: SkunkyLeeKraj: Maribor, Ljubljana PrispevekObjavljeno: Sre Sep 02, 2009 4:15 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Nekaj bi vprašal (nisem zasledil tega podatka v člankih). Kakšna je preciznost nastavljanja izhodne napetosti (v kakšnih korakih) in tokovne omejitve?

Bi se pa tudi sam javil za +1 TIV. Smile

Pa pustite še da kakšno funkcijo sami pogruntamo! Laughing Že ko sem prvič videl zadevo sem se poigraval z mislijo dodatnega termometra z zračnim hlajenjem (pri izdelavi bi rad zreduciral velikost na mimum), zdaj pa dodajate ravno take funkcije. Applause


Nazadnje urejal/a SkunkyLee Sre Sep 02, 2009 4:18 pm; skupaj popravljeno 1 krat

Avtor: alyKraj: Kranj - struževo PrispevekObjavljeno: Sre Sep 02, 2009 4:17 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
SkunkyLee je napisal/a:
Nekaj bi vprašal (nisem zasledil tega podatka v člankih). Kakšna je preciznost nastavljanja izhodne napetosti (v kakšnih korakih) in tokovne omejitve?

Čakaj da pride v naslednji reviji softverski del in potem nadgradnje (USB, temperatura,...) ... Boš vse izvedel.

Madona ste neučakani Rolling Eyes
Bo treba zaklenit to temo do naslednje številke revije ali kaj? Eh?

Avtor: VolkDKraj: Divača (Kačiče) PrispevekObjavljeno: Sre Sep 02, 2009 4:29 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Vsem, ki bi radi naredili ta napajalnik sporočam, da bom ploščice naročil takoj, ko bom sam naredil še en primerek. Moram namreč definirati ponovljivost izdelave, preden vas potunkam v kako morebitno težavo (razen če se kdo javi za poskusnega zajčka).
Medtem pa se še vedno lahko prijavljate kot morebitni interesenti za TIV. Če vas bo dovolj, se lahko organiziramo tudi za skupno nabavo transformatorjev in morebitno izdelavo ohišja.

Medtem pa še enkrat preberite članke na to temo.

Avtor: VolkDKraj: Divača (Kačiče) PrispevekObjavljeno: Sre Sep 02, 2009 4:38 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
SkunkyLee je napisal/a:
Nekaj bi vprašal (nisem zasledil tega podatka v člankih). Kakšna je preciznost nastavljanja izhodne napetosti (v kakšnih korakih) in tokovne omejitve?

Res ni bilo povedano na "glas" a se je dalo zaklučiti iz načrta. Tam je namreč prikazan 10 bitni A/D pretvornik. To pa pomeni da celotno izhodno napetost delimo z 1024 in tako dobimo raster regulacije.

Avtor: andrejjKraj: 8232 Šentrupert PrispevekObjavljeno: Sre Sep 02, 2009 6:59 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Darko mene zanima za naročilo tiv.Ker pa sem prebral da boš še nekaj uredil to je meritev zenerja in še drugega.Bo to spremenjena tiv ali dodatna tiv?

Avtor: VolkDKraj: Divača (Kačiče) PrispevekObjavljeno: Sre Sep 02, 2009 7:52 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Pravzaprav mi to v tem trenutku že deluje Very Happy Pa nisem nič spreminjal TIV.

Bo pa še en tiv za povezavo s PC-jem.

Stran 2 od 36

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group