www.elektronik.si
The best of (muzika)
Pojdi na stran 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naslednja  :||:
www.elektronik.si -> Dobra volja je najbolja, ...

Avtor: tigerKraj: Škofja Loka PrispevekObjavljeno: Pet Sep 18, 2009 10:17 pm    Naslov sporočila:  The best of (muzika)
----------------------------------------------------------------------------
Hi

Poslušam Eaglese

http://www.youtube.com/watch?v=ea0CDieb4yM
http://www.youtube.com/watch?v=3afiWbRGjK8&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=Pmp1wbke6u4&feature=related

LP

Avtor: PZUFICKraj: Rakek PrispevekObjavljeno: Pet Sep 18, 2009 10:30 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Zadnje čase bi to skladbo lahko poslušal v nedogled, res je dobra. 80 leta so zame ¨the best of˝ čeprav me takrat še ni bilo. Razz

Avtor: TECHNICKraj: Senovo PrispevekObjavljeno: Pet Sep 18, 2009 10:42 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Tale komad mi je neizmerno všeč:

http://www.youtube.com/watch?v=G1E2A4eNsKQ

Avtor: SlowflyKraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Sob Sep 19, 2009 12:12 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Hmmm. Love is in the air ???? Cool

Avtor: JuleKraj: Ajdovščina PrispevekObjavljeno: Sob Sep 19, 2009 8:50 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Jaz sem tudi udarjen na osemdeseta in sedemdeseta, čeprav me takrat ni bilo. Takrat je bila PRAVA glasba, ne pa te sedanja skorpucala.
Meni najlepša izvedba Hotel California


Drugače poslušam tudi MJ-a.

Največ starejše iz 82' leta iz albuma Thriller(Thriller, Billie jean, Human nature, pač kadar je bil še črn.

Od novejših MJ pa bolj malo, kakšen you are not alone in earth song.

Glede drugih izvajalcev, pa večinoma vse kar je bilo v 70's in 80's disco hitov.(Abba, Modern TalkingVery Happy Ta posnetek me spominja name Very Happy , in še mnoge druge.

Avtor: tigerKraj: Škofja Loka PrispevekObjavljeno: Sob Sep 19, 2009 10:03 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Hi

Ko sem hodil v srednjo šole smo poslušali U2 in še sedaj jih.
Bono, Bono, Bono, Bono,...

http://www.youtube.com/watch?v=5rmGGlznSz8&feature=fvst
http://www.youtube.com/watch?v=zHzLWLFTPPI&feature=related

LP

Avtor: psevdonimKraj: slo PrispevekObjavljeno: Sob Sep 19, 2009 10:39 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Help !
Dan ljubezni

Avtor: KlavdijCKraj: Tolmin PrispevekObjavljeno: Sob Sep 19, 2009 1:28 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Pravi glasbeniki nikaj to je to za v homemade ojačevalec in do konca.. pa še kakšne ostale legende Led Zeppelin,Black Sabath,Dep purple s prvim pevcem,the Animals,Floydi, Ten years after,Red hot chilli peperse,CCR,Dire Straits,prvi roker oziroma prva kaseta je biu zame kot šolar Chuck Berry..itditd Uživajte v dobri glasbi. Lp

Avtor: rokKraj: Dravograd PrispevekObjavljeno: Pon Nov 23, 2009 8:41 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Pozabili smo na Wan Halene, od Queenov pa Hammer to fall , One vision pa verjetno najbolj znano Bohemian Rapsody in pa We will rock you, pa po moje ena izmed najboljših ex-yugo (obstajajo tudi še danes) skupin in njihov komad:
Divlje jagode - Motori
Sicer pa vse skupine (prevod: zažigajo Very Happy )
Lep pozdrav,
Rok

Avtor: gargamelKraj: Škofja Loka PrispevekObjavljeno: Pon Nov 23, 2009 10:57 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Malo si bom sposodil temo.

Ima mogoče kdo doma pesem z naslovom Sonja in Andrej, oziroma nekaj podobnega? Mislim da jo je pela Sonja Gabršček. Nikjer je ne najdem, imel pa bi jo rad v kompilaciji zimzelenih hitov ki si jo sestavljam. Če jo ima kdo naj mi pošlje ZS.

Prav tako bi rad imel pesem ki gre nekako v tem stilu: Zakaj nebi šla na whiskey v Liverpool... Whistle Boo hoo! če kdo slučajno pozna izvajalca.

Hvala Lepa

Avtor: JuleKraj: Ajdovščina PrispevekObjavljeno: Tor Nov 24, 2009 7:01 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ace of base - Beautiful life

Iz sedemdesetih ne pozabimo Boney M Daddy Cool

Avtor: rokKraj: Dravograd PrispevekObjavljeno: Tor Nov 24, 2009 10:04 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Post sem prestavil v primerno temo.

Lep pozdrav,
Rok


Nazadnje urejal/a rok Sre Nov 25, 2009 12:58 am; skupaj popravljeno 1 krat

Avtor: RGorazdKraj: Ig PrispevekObjavljeno: Tor Nov 24, 2009 10:33 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
POZOR!!!! PRECEJ DRUGAČNA VSEBINA OD NAVEDENE ZGORAJ!

Jaz nimam nekega prioritetnega žanra, prav tako nimam prioritetne skupine, čeprav se v moji zbirki vrti največ albumov od Iron Maiden, za njimi JMJarre, Queen-i so nekje na tretjem mestu, potem pa so vse bolj posamezni albumi ali skladbe.

No, v zadnjih časih mi čedalje bolj ustrezata TRANCE in PSYTRANCE (kar je totalno v nasprotju z zgoraj omenjenim a vendar...)

No, da ne bo dileme:

Tole sem zadnjič odkril po naključju, gre pa za fuzijo psytrancea in nekega alternativnega metala. Gre pa za Izraelski duo, ki bolj sicer slovita po psytrance-u, tudi njuni prejšnji albumi so na to temo, s pridihom lokalne folklore. Meni dejansko všečna stvar. Sploh pa ta album. Sem ga dol pobral in se stvar odvija od metala do rap-a do klasičnega psytrance-a. Priporočam vsem ljubiteljem drugačne glasbe in elektronskih instrumentov.

Avtor: SimonSKraj: Kobarid PrispevekObjavljeno: Tor Nov 24, 2009 11:10 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Gorazd
Če ti je kakšen bend všeč kupi njihov izdelek in ga z tem podpri Think

Avtor: xsytKraj: Slov.Bistrica PrispevekObjavljeno: Sre Nov 25, 2009 7:00 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Nekaj iz favourite seznama na youtube-u;

Queen - The show must go on
Robert Miles - Children
Mad World - Gary Jules

Stran 1 od 7

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group