www.elektronik.si
Zanima me....
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 66, 67, 68  :||:
www.elektronik.si -> Elektronika

Avtor: lojzek PrispevekObjavljeno: Ned Jan 28, 2018 1:09 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
lojzek je napisal/a:
Mene pa zanima, če je točno to temo možno prestavit nekam drugam... Ker običajno pogledam nove objave (nekaj njih) in so na vrhu, vmes so stare - neosvetljene - in potem ta šele med aktualnostmi. Torej jo običajno zgrešim in je zame vedno neaktualna.. Question Mogoče bi veljalo enako za temo Iščem ekvivalent,...

Seveda pri tem mislim na seznam tem na levi..


Ker je moj odgovor bil zbrisan čisto v piko (tako je bilo pravzaprav tudi treba) sedaj citiram samega sebe, kaj sem mislil.

Forum se mi odpre na strani in v pogledu, kot je na sliki. Nekaj novih tem je oranžnih, nižje doli pa je bila točno ta tema tudi oranžna. Se pravi z novimi objavami.
Ob hitrem pregledu tistega kar je na sliki, potem ne brskam več navzdol (nič ni novega) ampak odjadram drugam ali ugasnem računalo / počnem kaj drugega. Ob naslednjem obisku foruma pa je točno ta tema lahko že spet črna, in četudi poskrolam dol, je ne odprem. Ker je črna.

To sem mislil. če bi lahko vse oranžne teme bile nekako na vrhu seznama...

Ker je ta post prijazneje napisan, upam da ne bo odromal v e-nebesa, Jaka57

Avtor: Jaka57Kraj: Grosuplje PrispevekObjavljeno: Ned Jan 28, 2018 7:03 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
lojzek, tako si želel oz napisal, da naj se tisti post izbriše, zato sem tudi to storil.
Vidim pa, da v prihodnje ne bom več brisal, ne glede na to, če bo kdo to želel, temveč ga bom prestavil v smeti z naslovom Brisano na željo uporabnika.
Te pa še vedno ne razumem, nižje spodaj pod Aktualno je tema Zanima me in meni je popolnoma logično, da se ne bo pojavila v Sveže razprave, saj bi bila podvojena.
S tipko na tipkovnici <PgDn> si takoj tam in če je to težko oz izguba časa. ja potem pa......

Avtor: lojzek PrispevekObjavljeno: Ned Jan 28, 2018 10:36 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
lojzek je napisal/a:

Ker je moj odgovor bil zbrisan čisto v piko (tako je bilo pravzaprav tudi treba) sedaj citiram samega sebe, kaj sem mislil.


Prosim, ne zamerit Smile

Avtor: Jaka57Kraj: Grosuplje PrispevekObjavljeno: Ned Jan 28, 2018 11:00 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
lojzek je napisal/a:
....Prosim, ne zamerit Smile
Zakaj pa, naredil sem tisto, kar si hotel Wink

Avtor: gregca1234Kraj: Ptuj PrispevekObjavljeno: Tor Feb 06, 2018 1:25 pm    Naslov sporočila:  čuden aparat
----------------------------------------------------------------------------
Pozdravljeni,

Nedavno sem na podstrešju ob čiščenju naletel na čuden aparat, pa me zanima
če kdo ve kaj bi to bilo. Nikjer na internetu nisem zasledil, kaj bi to bilo in čemu
služi.
Prilagam slike .

Lep pozdrav

Avtor: pajo PrispevekObjavljeno: Tor Feb 06, 2018 1:43 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Nekaj na to temo osem našel Tukaj.

Glede na fotografije manjka še vsaj kovček.

Avtor: elektrobumKraj: Mb PrispevekObjavljeno: Čet Feb 08, 2018 7:59 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Zdravo,

Zanima me, kje imam težavo, zakaj ne morem na računalniku npr gledati posnetkov na določenih spletnih straneh, fb ... slišim pa samo zvok ?

Recimo youtube pa lahko gledam brez problema.

Te težave imam v chromu. Na explorerju deluje vse ok.

lp

Avtor: shmandiKraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Čet Feb 08, 2018 10:26 pm    Naslov sporočila:  Re: čuden aparat
----------------------------------------------------------------------------
[quote="gregca1234"]Pozdravljeni,

Nedavno sem na podstrešju ob čiščenju naletel na čuden aparat, pa me zanima
če kdo ve kaj bi to bilo. Nikjer na internetu nisem zasledil, kaj bi to bilo in čemu
služi.
Prilagam slike .

Lep pozdrav[/quote]

Kozmetični aparat.
Išči pod "High frequency wand tube"

Avtor: KopernikKraj: Črnomelj PrispevekObjavljeno: Sre Jul 13, 2022 8:21 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Zdravo,

čemu so namenjeni takšni konenzatorji (v priponki).
Takega pa res še nisem videl brez ohišja.

Najverjetneje na vlagi/prahu ne sme bit.

Stran 68 od 68

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group