www.elektronik.si
Komentarji in predlogi k reviji Elektronik Nr. 7
Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja  :||:
www.elektronik.si -> Revija www.elektronik.si

Avtor: alyKraj: Kranj - struževo PrispevekObjavljeno: Sre Feb 10, 2010 4:33 pm    Naslov sporočila:  Komentarji in predlogi k reviji Elektronik Nr. 7
----------------------------------------------------------------------------
Revija Elektronik.si št. 7.

Tukaj pišite komentarje in vprašasnja v zvezi z revijo.

Avtor: lucca brassiKraj: KOČEVJE PrispevekObjavljeno: Sre Feb 10, 2010 4:42 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Dobra poteza to s čiščenjem leče , ravno včeraj sem gledal moje in vse so nekam motne.

Si pa ne predstavljam kako priti zraven pri mojem avtu - do luči prideš skozi blatnik ob kolesu in imaš not dvojno pregrado - megane .

Avtor: xsytKraj: Slov.Bistrica PrispevekObjavljeno: Sre Feb 10, 2010 5:10 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Silvo ni svojega napajalnika objavil? Eh?

Avtor: gumby PrispevekObjavljeno: Sre Feb 10, 2010 5:42 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Bo v naslednji... verjetno Wink

Avtor: krupivnkKraj: Lj PrispevekObjavljeno: Sre Feb 10, 2010 6:25 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
O čem pa bo predaval Matjaž Vidmar v Novem Mestu?

Avtor: VolkDKraj: Divača (Kačiče) PrispevekObjavljeno: Sre Feb 10, 2010 6:52 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
krupivnk je napisal/a:
O čem pa bo predaval Matjaž Vidmar v Novem Mestu?

Oprosti, si ne morem kaj: "Pridi, pa vidi!"

Sicer je bilo pa do sedaj še vsako Matjaževo predavanje zelo zanimivo. In po temle si bomo verjetno sami delali brezžične video prenose. Pa ne samo video.

Avtor: startKraj: Eindhoven, Nizozemska PrispevekObjavljeno: Sre Feb 10, 2010 11:17 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Se ena fantasticna revija. Odlicno. Teme so zanimive.... Applause

Avtor: damoKraj: Krško PrispevekObjavljeno: Sre Feb 10, 2010 11:37 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Aly, kako pa očistiš steklo od znotraj? Ga je treba demontirat?

Avtor: alyKraj: Kranj - struževo PrispevekObjavljeno: Sre Feb 10, 2010 11:47 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Jaz sem cunjo in prste zrinil kar skozi luknjo, kjer je bila prej leča. Če pa se da sprednje steklo žarometa enostavno odmontirat, je pa to lažji način.

Je bila pa leča precej bolj umazana kot sprednje steklo (oz. jaz imam prozorno plastiko).

Avtor: cyber92Kraj: Šmarje(Koper) PrispevekObjavljeno: Sre Feb 10, 2010 11:50 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Kakšno predavanje bo imel Matjaž Vidmar v novem mestu?

Avtor: aljošKraj: Škofja loka-poljanska dolina PrispevekObjavljeno: Čet Feb 11, 2010 1:19 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
cyber92 je napisal/a:
Kakšno predavanje bo imel Matjaž Vidmar v novem mestu?

Confused Kot je napisal Volk...

Avtor: BluPhenixKraj: Sežana PrispevekObjavljeno: Čet Feb 11, 2010 12:41 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Zanimivo branje. Članek o mostičih je mogoče malo predolg, ampak ne preveč.

Drugače pa, dejte dobiti enega pravega lektorja, če hočete da revija postane bolj resna, ker sedaj je bolj tako-tako. Iskreno.

Avtor: mucek4Kraj: Tržič - Mesto med gorami PrispevekObjavljeno: Čet Feb 11, 2010 12:51 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Lahko se javiš!

Avtor: alyKraj: Kranj - struževo PrispevekObjavljeno: Čet Feb 11, 2010 12:53 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
BluPhenix je napisal/a:
Drugače pa, dejte dobiti enega pravega lektorja, če hočete da revija postane bolj resna, ker sedaj je bolj tako-tako. Iskreno.


Kateri članek te je pa zmotil? Tisti z mostiči je bil enostavno predolg, da bi se ga lotil (ni bilo časa, valentinovo pa srček in to).
Ostalo sem pa pregledal.
Toliko dobiš za zastonj. Če damo enemu "navadnemu" lektorju, bo znal samo vejice popravit pa nič drugega. Ker to je strokovno besedilo. Če bi dali pa strokovnemu lektorju - kdo ga bo plačal?

Meni gre minimalno po ena ura za vsak krajši članek pregledat in popravit. Ko bi ti videl, kakšen je vstopni material... ponekod še ČŽŠ-ji manjkajo... Lektor bi podvojil ceno Razz

p.s. Poznaš ti kakšnega lektorja iz stroke, ki bi to delal zastonj? Ali pa se ti javiš za to delo?

Avtor: cyber92Kraj: Šmarje(Koper) PrispevekObjavljeno: Čet Feb 11, 2010 2:02 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
aljoš je napisal/a:
cyber92 je napisal/a:
Kakšno predavanje bo imel Matjaž Vidmar v novem mestu?

Confused Kot je napisal Volk...


Če nevem kdaj je in kje kako čem iti?

Stran 1 od 3

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group