www.elektronik.si
Prenos datotek s foruma in Filemanagerja
Pojdi na stran 1, 2, 3, 4, 5  Naslednja  :||:
www.elektronik.si -> Forum in Filemanager

Avtor: PZUFICKraj: Rakek PrispevekObjavljeno: Sre Dec 08, 2010 9:57 pm    Naslov sporočila:  Prenos datotek s foruma in Filemanagerja
----------------------------------------------------------------------------
Dogaja se mi, da določenih datotek objavljenih kakšno leto nazaj s foruma ne morem prenesti in me samo preusmeri na začetno stran.

V čem je težava? Think

Avtor: Data386Kraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Čet Dec 09, 2010 8:48 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Tudi meni se nekaj podobnega dogaja. Skušam prenesti datoteke iz 160 projektov, pa je možno prenesti le po 3 ali 4 datoteke dnevno. Potem pa isti problem.
Ko pa kakšno od teh datotek skušam odzipati z WINzip ali WINrar mi javlja nekakšno napako. Upam, da bo na koncu kaj bolje...

lp

Avtor: gorazdkopKraj: Grosuplje PrispevekObjavljeno: Čet Dec 09, 2010 10:41 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Datoteke 160 projektov sem prenesel.
Vsak dan sem jih lahko prenesel največ 6. Trajalo je par dni. Razpakiraš jih lahko takrat, ko imaš prenesene vse datoteke, ki skupaj tvorijo 1 ZIP arhiv.

Avtor: Ego_NikolaszKraj: Hotiza PrispevekObjavljeno: Pon Jan 03, 2011 4:56 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Bi tudi kar se da čim prej dolkaj povlekel, da bi nadeljeval z projektom.
Jaz imam vse datoteke z mojih forumih narejeno- registriraj in lahko takoj povlečeš.

Avtor: zahacKraj: Celje PrispevekObjavljeno: Čet Dec 01, 2011 9:40 am    Naslov sporočila:  Filemanager
----------------------------------------------------------------------------
Nobene dadoteke ne morem prenesti na svoj rač., vedno me postavi na osnovno stran.

Ne pomaga niti prijava , niti nova prijava, skratka nič !

Kaj delam narobe ???

LP zahac

Avtor: eddieKraj: Severna primorska PrispevekObjavljeno: Čet Dec 01, 2011 1:56 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Prenašal bi jih rad iz filemanagerja?
Se prijaviš tudi v Filemanagerju?

Lp

Avtor: MadMax PrispevekObjavljeno: Čet Dec 01, 2011 2:42 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Si se na FM registriral z istimi podatki kot na forum?

Avtor: zahacKraj: Celje PrispevekObjavljeno: Pet Dec 02, 2011 8:08 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Z istimi podatki, pa odgovori, da niso pravi.
Sem poskusil z novim geslom, odgovor strežnika, da je aktivacijska koda poslana na e-naslov, pa nič ne pride !

Kako naprej ?

LP AZ

Avtor: VolkDKraj: Divača (Kačiče) PrispevekObjavljeno: Pet Dec 02, 2011 9:38 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Očitno nimaš vpisanega pravega e-naslova.

Avtor: zahacKraj: Celje PrispevekObjavljeno: Pet Dec 02, 2011 9:51 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Imam,že deset let. Tudi naslov sem večktrat ponovil pri prijavi v Filem.., pa je vedno isto.

LP AZ

Avtor: psevdonimKraj: slo PrispevekObjavljeno: Sob Dec 03, 2011 6:41 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
a za Filemanager je treba narediti drugo up. ime in geslo kot tukaj, ali jaz kaj narobe tipkam ?

Avtor: alyKraj: Kranj - struževo PrispevekObjavljeno: Sob Dec 03, 2011 6:50 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
isto ime, geslo in e-naslov. Potem bo delovalo, sicer pa ne.

Avtor: psevdonimKraj: slo PrispevekObjavljeno: Sob Dec 03, 2011 7:34 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
sem poskusil, pa ne dela. Up. ime in geslo moram vpisati vsakokrat, ko kaj napišem na www.elektronik.si ; verjetno zaradi neke napake v Internet Explorerju to ne ostane v spominu (ostane pa za vse druge forume, na katerih sodelujem). Torej - uporabniško ime in geslo sta prava.
Obvestila o novih temah pa tudi dobivam na e-mail, naveden v profilu. Tudi e-mail je pravi.
Poskusil sem z "pozabil geslo": tudi ne gre. Ne na obstoječi, ne na e-mail izpred nekaj let, ko sem se prvič prijavil. Kaj bi še preizkusil ?

Avtor: zahacKraj: Celje PrispevekObjavljeno: Sob Dec 03, 2011 7:41 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Meni deluje (oz. ne deluje), popolnoma enako !


LP AZ

Avtor: psevdonimKraj: slo PrispevekObjavljeno: Sob Dec 03, 2011 9:09 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
našel: ne samo prijaviti, registrirati se je treba najprej, potem šele prijaviti.

Stran 1 od 5

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group