www.elektronik.si
Laserski tiskalniki in TIV
Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja  :||:
www.elektronik.si -> Strojna oprema

Avtor: PZUFICKraj: Rakek PrispevekObjavljeno: Čet Mar 10, 2011 10:53 pm    Naslov sporočila:  Laserski tiskalniki in TIV
----------------------------------------------------------------------------
No, ker imam dovolj tiskanja drugje razmišljam, da bi si za potrebo izdelave tiskanih vezij kupil laserski tiskalnik. Gledal sem tega , ker je pač zelo poceni. Ga ima kdo? Je primeren za izdelavo TIV?

Če pa poznate kakšnega za podobno ceno, ki se obnese za izdelavo TIV pa kar na dan z njim. Če bo imel še LAN priključek pa še toliko bolje.


Nazadnje urejal/a PZUFIC Sob Mar 12, 2011 4:06 pm; skupaj popravljeno 1 krat

Avtor: MustyKraj: Rače PrispevekObjavljeno: Čet Mar 10, 2011 10:56 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Z samsungi gre lepodelat TIV, naprimer tem

Avtor: RUros PrispevekObjavljeno: Čet Mar 10, 2011 11:06 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Sam imam Xeroxa, za vezja delat je super. Trenutno pa iščem toner zanj Rolling Eyes .

Avtor: SibicaKraj: Vremska Dolina PrispevekObjavljeno: Pet Mar 11, 2011 12:14 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Jaz ga imam. Je odličen za prenos tonerja in tudi na sploh je zelo vredu tiskalnik.

Avtor: tuma PrispevekObjavljeno: Pet Mar 11, 2011 4:34 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Kserox je za mene eno sranje od printerja.Moj je crknil že pri printanju papirja stopila se je plastika v pogonu kaj šele kaj drugega pa še kartuše so drage ko hudič Sedaj uporabljam Samsung in je povsem ok.Laser se ve

Avtor: RUros PrispevekObjavljeno: Pet Mar 11, 2011 8:50 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
tuma je napisal/a:
Kserox je za mene eno sranje od printerja.Moj je crknil že pri printanju papirja stopila se je plastika v pogonu kaj šele kaj drugega pa še kartuše so drage ko hudič Sedaj uporabljam Samsung in je povsem ok.Laser se ve


Nevem kaj si ti pričakoval od laserskega tiskalnika za 60€. Zlato jamo ? Sicer jaz takšnih problemov s tiskalnikom nimam, toner pa je v istem rangu kot ostali tonerji za druge tiskalnike.

Avtor: PZUFICKraj: Rakek PrispevekObjavljeno: Pet Mar 11, 2011 9:31 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Sedaj mi je padel v oči tale. Zdaj pa čakam na odgovor, ker sumim, da tonerjev ni zraven. Pridejo pa malo manj kot 400€. Very Happy Rolling Eyes

Avtor: RGorazdKraj: Ig PrispevekObjavljeno: Pet Mar 11, 2011 11:03 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Imam Xeroxa. Deluje zadovoljivo, nič bistveno drugače kot Samsung, z izjemo paper-traya ki je pri Xeroxu skrit pod tiskalnikom in mi je tak sistem izredno všeč. PA še posebej režo ima za tiskanje na liste drugih idmenzij, ZELO uporabno pri tiskanju na reklame (TIV). Jaz bi ti brez kakršnekoli slabe vesti priporočil Xerox. Na Enaa so ga imeli za 54eur pa še 4GB usb ključek si dobil zraven.

LP G

Avtor: PZUFICKraj: Rakek PrispevekObjavljeno: Sob Mar 12, 2011 4:08 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
PZUFIC je napisal/a:
Sedaj mi je padel v oči tale. Zdaj pa čakam na odgovor, ker sumim, da tonerjev ni zraven. Pridejo pa malo manj kot 400€. Very Happy Rolling Eyes


Sem bil v Big Bangu un tiskalnik ima poleg tonerje, seveda ne popolnoma polne.
Ima kdo podoben tiskalnik? Kako je z njim in izdelavo TIV?

Kako pa se obnese polnjenje tonerja s prahom kupljenim preko ebay-a.

Avtor: sarsKraj: Vransko PrispevekObjavljeno: Sob Mar 12, 2011 4:45 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Sam imam takega že 2 leti in nimam nobenih problemov. Tonerja mi še ni bilo treba menjat, tiv se pa tudi lepo dela.

Avtor: SibicaKraj: Vremska Dolina PrispevekObjavljeno: Sob Mar 12, 2011 4:46 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Barvni laserci niso primerni za prenos tonerja.

Avtor: PZUFICKraj: Rakek PrispevekObjavljeno: Sob Mar 12, 2011 5:14 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
stranaboy je napisal/a:
Barvni laserci niso primerni za prenos tonerja.

Zakaj pa to?

Avtor: SibicaKraj: Vremska Dolina PrispevekObjavljeno: Sob Mar 12, 2011 7:09 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Slišal sem za par primerov, ko je odstopil sloj od reklamnega papirja in zapacal valje. Mogoče, ker ga po vsakem nanosu tonerja še segreje.

Avtor: MustyKraj: Rače PrispevekObjavljeno: Sob Mar 12, 2011 7:28 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Imam barvnega laserja samsung. Uporabljam ga nekje pol leta že brez vsakih problemov, lepo natisne in ne zapeče preveč.

Avtor: SibicaKraj: Vremska Dolina PrispevekObjavljeno: Sob Mar 12, 2011 7:34 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Aha. No torej so bili tisti primeri bolj izjema kot pravilo. Ko sem jaz kupoval me je prijatelj opozoril naj vzamem črnobelega, ker se je to zgodilo pri njegovem barvnem lasercu.

Stran 1 od 3

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group