www.elektronik.si
AVRflash programmer v2.09, Easy AVR5, se ne sinhronizira

www.elektronik.si -> Osnove programiranja AVR-jev

Avtor: NoordungKraj: Škofja Loka PrispevekObjavljeno: Tor Maj 24, 2011 6:25 pm    Naslov sporočila:  AVRflash programmer v2.09, Easy AVR5, se ne sinhronizira
----------------------------------------------------------------------------
Živjo!
Po dolgem času sem se spet lotil programiranja AVR-jev. Imam Easy AVR5 plato in uporabljam AVRflash programmer v2.09 Inštaliral sem driver v1.2. Ko hočem kaj zapeči na flash mi javi alert: "Can not synchronise with programmer"

Sem na kaj pozabil ali je to bug?

Avtor: mucekKraj: Domzale PrispevekObjavljeno: Tor Maj 24, 2011 8:47 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
OS? Vem da je za Glisto in sedmico drug driver ... (pojdi na www.mikroe.com in potegni dol najnovejše driverje in programator)

Ti v programatorju desno spodaj prikaže rdečo ikono USB? (to pomeni, da je programator zaznan)

LP, G

Avtor: NoordungKraj: Škofja Loka PrispevekObjavljeno: Tor Maj 24, 2011 10:50 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ja, trdno sem bil prepričan, da imam novo verzijo programatorja pa temu ni bilo tako Smile

Apeliram na administratorja, da tole sramoto izbriše Rolling Eyes

Avtor: Samo87Kraj: Kamnik PrispevekObjavljeno: Sre Maj 25, 2011 7:47 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Meni pa to napiše, če nastavim na notranji RC oscilator. Če uporabim zunanji kristal pa vse dela kot je treba. Think

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group