www.elektronik.si
Ura na forumu
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja  :||:
www.elektronik.si -> Forum in Filemanager

Avtor: fluffy111Kraj: Ptuj PrispevekObjavljeno: Ned Jun 12, 2011 10:08 pm    Naslov sporočila:  Ura na forumu
----------------------------------------------------------------------------
Pozdravljeni!

Opazil sem, da je ura na farumu zamaknjena za 1 uro nazaj. Sprašujem, če je za to kakšen razlog?

Lp

Avtor: kobrankaKraj: nekje v zgornjem posočju PrispevekObjavljeno: Ned Jun 12, 2011 10:11 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Srednje evropski čas, brez prestavljanja ure.

Nazadnje urejal/a kobranka Ned Jun 12, 2011 10:11 pm; skupaj popravljeno 1 krat

Avtor: Alex17Kraj: Ljutomer PrispevekObjavljeno: Ned Jun 12, 2011 10:11 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
V nastavitvah si moraš prestaviti na poletni čas. In pozimi obratno.

Avtor: fluffy111Kraj: Ptuj PrispevekObjavljeno: Ned Jun 12, 2011 10:36 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Aham. Nekaj novega. Hvala!

Lp

Avtor: hudamravljicaKraj: LUCIJA PrispevekObjavljeno: Ned Okt 26, 2014 3:34 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Čas je, da v nastavitvah: Časovni pas nastavimo: Slovenija, zimski čas. Smile

Avtor: Krampus PrispevekObjavljeno: Ned Okt 26, 2014 4:56 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Test zimskega časa 15:56

Avtor: robertKraj: Tolmin PrispevekObjavljeno: Ned Okt 26, 2014 5:02 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
hvala Wink

Avtor: frenkiKraj: Ljubljana (JN76GB) PrispevekObjavljeno: Ned Mar 29, 2015 9:59 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Prikaz ure bo treba spet premaknit. V svojem profilu nastavite poletni čas.

Lp, Frenki

Avtor: frenkiKraj: Ljubljana (JN76GB) PrispevekObjavljeno: Ned Okt 25, 2015 9:58 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Navodila za nastavitev so eno sporočilo višje ...

Avtor: frenkiKraj: Ljubljana (JN76GB) PrispevekObjavljeno: Ned Mar 27, 2016 12:35 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Navodila za nastavitev so dve sporočili višje ...

Avtor: Krampus PrispevekObjavljeno: Ned Mar 27, 2016 7:12 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Test.
Ura je 19:12

Avtor: protoncekKraj: Mengeš PrispevekObjavljeno: Ned Mar 27, 2016 7:57 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
iz nekako neznanih razlogov mi napiše, da je profil posodobljen, ko grem nazaj v moj profil, pa je čas še vedno zimski...? Shocked

Da ni prav, dokazuje tudi tale prispevek, ki je poslan uro kasneje, kot piše...

Avtor: SreckoKraj: Okolica Cerkna PrispevekObjavljeno: Ned Mar 27, 2016 8:15 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
protoncek je napisal/a:
iz nekako neznanih razlogov mi napiše, da je profil posodobljen, ko grem nazaj v moj profil, pa je čas še vedno zimski...? Shocked

Da ni prav, dokazuje tudi tale prispevek, ki je poslan uro kasneje, kot piše...


Enako se dogaja meni, na vseh ostalih forumih, ki jih obiskujem mi pa dela ko spremenim v profilu čas na poletni. Shocked

Lp Srečko

Ps Pri oddaji sporočila je bila ura 8:15.

Avtor: frenkiKraj: Ljubljana (JN76GB) PrispevekObjavljeno: Ned Okt 30, 2016 6:54 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Prikaz ure bo treba spet premaknit. V svojem profilu nastavite zimski čas.

Lp, Frenki

Avtor: DusanKKraj: Medvode - med vodami PrispevekObjavljeno: Pet Dec 23, 2016 12:04 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
frenki je napisal/a:
Prikaz ure bo treba spet premaknit. V svojem profilu nastavite zimski čas.
Lp, Frenki

Potrebno bo spremeniti tudi na serverju sistemsko uro na GMT+1 zimski čas, zdaj je GMT+2 poletni čas.
Če si logiran na portal elektronik.si potem ura prispevkov klapa, tako v levem kotu kjer se pomikajo navzgor "sveže diskusije" kot v posamezni temi na forumu.

Če se odlogiraš in postaneš uporabnik (gost), ki zgolj bere in firbca pa se ura napisanega prispevka (timestamp) premakne za uro naprej od trenutnega časa.
Analogna ura desno spodaj kaže vedno pravilno ne glede ali si logiran ali zgolj kot gost gledaš ta forum.

Stran 1 od 2

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group