www.elektronik.si
revija ELEKTRONIKA (1993-1994)
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja  :||:
www.elektronik.si -> Elektronika

Avtor: alyKraj: Kranj - struževo PrispevekObjavljeno: Sob Okt 01, 2011 10:01 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Nadaljujem s skeniranjem...

Avtor: alyKraj: Kranj - struževo PrispevekObjavljeno: Sob Okt 01, 2011 10:05 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
zadnja iz leta 1993

Avtor: alyKraj: Kranj - struževo PrispevekObjavljeno: Sob Okt 01, 2011 10:09 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Leto 1994

Avtor: alyKraj: Kranj - struževo PrispevekObjavljeno: Sob Okt 01, 2011 10:11 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
2 / 1994

Avtor: alyKraj: Kranj - struževo PrispevekObjavljeno: Sob Okt 01, 2011 10:12 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
3 / 1994

Avtor: alyKraj: Kranj - struževo PrispevekObjavljeno: Sob Okt 01, 2011 10:15 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Zadnja številka te revije za vedno.

Avtor: alyKraj: Kranj - struževo PrispevekObjavljeno: Sob Okt 01, 2011 10:17 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ostale številke sledijo, ko jih od kje dobim za skeniranje.

Avtor: DamjanxKraj: iZOLA PrispevekObjavljeno: Tor Jun 19, 2012 11:26 pm    Naslov sporočila:  Revija
----------------------------------------------------------------------------
Upam, da ne bo nič narobe, če povprašam, če ima kdo revije (italianske) Nuova Elektronica?
Bi mi prišlo prav nekaj številk, ki so mi ušle . . .

Je kdo, ki mi lahko pomaga?



Think

Avtor: iskraKraj: Lokev ,Boa , KOPER PrispevekObjavljeno: Pet Jun 22, 2012 7:08 am    Naslov sporočila:  Re: Revija
----------------------------------------------------------------------------
Damjanx je napisal/a:
Upam, da ne bo nič narobe, če povprašam, če ima kdo revije (italianske) Nuova Elektronica?
Bi mi prišlo prav nekaj številk, ki so mi ušle . . .

Je kdo, ki mi lahko pomaga?



Think
Katere pa ti manjkajo ??

Avtor: BranezKraj: Koprivnica HR PrispevekObjavljeno: Pet Jun 22, 2012 9:26 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
aly je napisal/a:
Ostale številke sledijo, ko jih od kje dobim za skeniranje.
Aljaž, hvala ti za trud!

Avtor: Mico22Kraj: Maribor PrispevekObjavljeno: Tor Maj 21, 2013 11:59 am    Naslov sporočila:  revije elektronik
----------------------------------------------------------------------------
Zdravo, tudi jaz se priporočam za te revije.
se da posredovati na email?

Avtor: lojzek PrispevekObjavljeno: Tor Maj 21, 2013 1:14 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
@Mico22: Čez tri dni, ko boš aktivni član, jih boš lahko sam od tukaj dolpotegnil. To piše tukaj v pravilih , 6. točka

Avtor: gaspercvibeljKraj: žužemberk PrispevekObjavljeno: Ned Jan 26, 2014 9:37 pm    Naslov sporočila:  revije
----------------------------------------------------------------------------
aly je napisal/a:
5/93 Avgust


Pozdravljen. Sicer nisem aktiven član foruma, bi pa nujno potrboval revijo elektronika (avgust 1993).
Delam električnega pastirja iz te revije. Ampak sem nekako založil te papirje in bi nujno potreboval to dokumentacijo zato, ker delam to za maturo.

Lep pozdrav.

Avtor: krkoKraj: Cerknica PrispevekObjavljeno: Ned Jan 26, 2014 9:52 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Bo potrebno počakati samo še do jutri... Whistle

Pa dobro bi bilo, da si uredite tudi kraj bivanja.

Avtor: matodrummer PrispevekObjavljeno: Sre Maj 22, 2019 11:00 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Vem, da je že stara tema, ampak vseeno. Se je mogoče našel kdo, ki ima preostale številke te revije?

Stran 2 od 3

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group