www.elektronik.si
Anketa o ponudnikih elektro materiala
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja  :||:
www.elektronik.si -> Ankete
Najboljše izkušnje z odnosom v prodajalni, z dobavo materiala in rokom dobave, sem najbolj zadovoljen s...
HTE (Maribor)
5%
 5%  [ 9 ]
HTE (Celje)
3%
 3%  [ 5 ]
HTE (Ljubljana)
10%
 10%  [ 18 ]
Farnell
36%
 36%  [ 61 ]
Nanoelektronika
15%
 15%  [ 25 ]
IC Elektronika
12%
 12%  [ 21 ]
ČIP
2%
 2%  [ 4 ]
Just
5%
 5%  [ 9 ]
drugje preko neta
8%
 8%  [ 14 ]
Skupaj glasov : 166


Avtor: GregorNKraj: Maribor PrispevekObjavljeno: Ned Okt 02, 2011 8:42 pm    Naslov sporočila:  Anketa o ponudnikih elektro materiala
----------------------------------------------------------------------------
Ker je ravno spet debata o tem kdo je boljši, odgovorite v tej anketi in da vidimo kakšen bo rezultat.
Pisati zakaj je kdo boljši ali slabši ni potrebno, tem na to temo je tako že preveč.

Dodani še dve postavko na koncu. aly.

Avtor: ElGrigonKraj: okolica Lenarta PrispevekObjavljeno: Ned Okt 02, 2011 9:44 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Hm, nisem našel svojega ponudnika elektro-materiala.
Navedeni so le ponudniki elektronskega materiala.

Marchiol mi je trenutno všeč.

Avtor: kobrankaKraj: nekje v zgornjem posočju PrispevekObjavljeno: Ned Okt 02, 2011 9:58 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Za hobista. Kartica v povezavi s PayPal-om. Potrpljenje je božja mast(beri pol meseca čakanja), plus carina, je enako nabava pri poševnookih. Aja še Ebay je vmes.

Avtor: gkrusiKraj: Ptuj PrispevekObjavljeno: Ned Okt 02, 2011 10:06 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Pravzaprav največ naročam pri Nanoelektroniki vendar iz Farnella. Se pravi na Farnellu poiščem material, po emailu pošljem spisek v Nanoelektroniko in mi oni material naročijo. Čez dan, dva pridem v Nanoelektroniko in ga osebno prevzamem (brez Farnellovih stroškov pošiljanja).

Avtor: chaosKraj: Zagorje ob Savi PrispevekObjavljeno: Ned Okt 02, 2011 10:17 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Jaz imam ali veliko srečo, ali sem pa preveč potrpežljiv Smile Nimam nekih omembe vrednih slabih izkušenj s katerimkoli ponudnikom.

Sem pa bil enkrat presenečen nad Farnellom - naročil sem eno razvojno ploščo, mislim da je bil torek popoldne, naslednji dan zjutraj, preden sem šel v službo, sem dobil mejl da je paket že na Brniku, ob desetih je pa bil že pri meni doma. Ena A dostava Smile

LP!

Avtor: VajdoKraj: Ribnica PrispevekObjavljeno: Ned Okt 02, 2011 10:34 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Pogrešam Just, da mu dam glas.

Avtor: SiByteKraj: Sv. Trojica v Slov. g. PrispevekObjavljeno: Ned Okt 02, 2011 10:39 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Men osebno je najboljša nanoelektronika! Very Happy Pridem v trgovino z farnelovimi šiframi in mi naročijo, drugi dan že lahko prevzamem + ne rabim plačat poštnine iz farnella Very Happy

Avtor: DexboyKraj: Horjul PrispevekObjavljeno: Ned Okt 02, 2011 11:59 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
IC Elektronika. Še nikoli nisem imel nikakršnih problemov Smile

Avtor: luka1995Kraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Pon Okt 03, 2011 7:22 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Farnell in Ebay Wink

Avtor: krof555Kraj: Maribor PrispevekObjavljeno: Pon Okt 03, 2011 7:27 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
HTE ČIP Confused

Avtor: trobidaKraj: Savinjska dolina-okolica Gornjega Grada PrispevekObjavljeno: Pon Okt 03, 2011 7:59 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Sam grem velikokrat pogledat v ČIP. So me parkrat že presenetili z svojo ponudbo. Drugač pa je druga varianta še HTE in nato še Farnell.

Avtor: legendaKraj: Lj. okolica- Dobrunje PrispevekObjavljeno: Pon Okt 03, 2011 8:15 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
IC - Cool vedno brez problemov!

Avtor: PZUFICKraj: Rakek PrispevekObjavljeno: Pon Okt 03, 2011 9:12 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Glasoval bi za Just in Tsp pa ne morem.

Avtor: SadidaKraj: Zasavje PrispevekObjavljeno: Pon Okt 03, 2011 9:16 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Sem glasoval za Farnell. Zanimivo, da je sploh kdo glasoval za IC, glede na to da je pred časom bila ena tema, kjer so vsi pljuvali čez to trgovino oz. čez odnos prodajalcev, tudi jaz.

Avtor: ac/dcKraj: Lj-okolica PrispevekObjavljeno: Pon Okt 03, 2011 11:35 pm    Naslov sporočila:  Anketa o ponudnikih elektro materiala
----------------------------------------------------------------------------
Bi rekel Farnell.
V anketi manjka Mouser, spodaj povem zakaj.


Tole dodajam ker moram, za Mouser:
Resda se splača naenkrat naročiti čez 150€ vrednosti, ker potem ni poštnine. Dodaš samo DDV.
Nobenih zapletov, nikoli. Vse točno dobavljeno, po spisku, vedno. Spiski so bili precej dolgi!
Kvalitetno pakirano, vse označeno, naročanje zelo enostavno, online podpora 24/7.
Sledenje na netu, dostava iz Texas-a malodane direktno v dnevno sobo, in to v 3-5 dneh.
Do zdaj sem tam oddal kakšnih 15 naročil. Hudo expeditivni, Farnell je blizu, je pa precej dražji.

Stran 1 od 2

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group