www.elektronik.si
Nagradna igra !!!!!
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Naslednja  :||:
www.elektronik.si -> Revija www.elektronik.si

Avtor: Peter123Kraj: Lj. PrispevekObjavljeno: Sob Okt 15, 2011 12:18 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
1989g

Avtor: SibicaKraj: Vremska Dolina PrispevekObjavljeno: Sob Okt 15, 2011 12:25 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
2130g

Avtor: SlowflyKraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Sob Okt 15, 2011 12:50 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
1265g

Avtor: JuleKraj: Ajdovščina PrispevekObjavljeno: Sob Okt 15, 2011 1:11 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
1829g

Avtor: cerovac_iKraj: Koper PrispevekObjavljeno: Sob Okt 15, 2011 1:15 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
2553g (registeacija mojega starega avta!).

P.S.: Kdo sploh pozna točen odgovor? Vidim da odgovarjajo vsi po vrsti, tudi tisti ki bi lahko sodelovali pri projektu. Twisted Evil

Avtor: SilvoKraj: Koroška-okolica Dravograda PrispevekObjavljeno: Sob Okt 15, 2011 1:19 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
cerovac_i je napisal/a:
2553g (registeacija mojega starega avta!).

P.S.: Kdo sploh pozna točen odgovor? Vidim da odgovarjajo vsi po vrsti, tudi tisti ki bi lahko sodelovali pri projektu. Twisted Evil


VolkD je napisal/a:
Posebno nagrado - sponzor je SILICA, dobi kdor zadene točno težo zbornika, ki je še v tisku. Teža mora biti podana v gramih.

Obilo sreče.


V tem trenutku verjetno še nihče - niti tiskar.

Avtor: BojanRKraj: Vnanje Gorice PrispevekObjavljeno: Sob Okt 15, 2011 1:24 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
1628g

Avtor: staneKraj: Rače PrispevekObjavljeno: Sob Okt 15, 2011 1:32 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
1385g

Avtor: audioxKraj: Metlika PrispevekObjavljeno: Sob Okt 15, 2011 1:45 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
3914g

Avtor: kobrankaKraj: nekje v zgornjem posočju PrispevekObjavljeno: Sob Okt 15, 2011 1:48 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
GregorN je napisal/a:
Strani vseh revij do sedaj je 718, če bi bil tisk na navaden papir 8 g kar ne bo bi bila teža 5744 g. Ker je okvirna teža reklamnega papirja cca. 3,5 g rečem da bo zbornik težek; 2513 g, ker pa je možno narediti zbornik v obliki Conradovega kataloga pa tukaj nastopi toleranca tudi do ±1500g.

Ok, če se ne sme podajati tolerance pol pa rečem teža: 1250 g

Jaz pa rečem kar pet kil in sedem-sto-štiri-in-štirideset gramov. Hvala za izračun, GregorN . Wink

Avtor: dipsi111Kraj: Koper PrispevekObjavljeno: Sob Okt 15, 2011 2:38 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
4063g

Avtor: PobesneliKraj: Ajdovščina PrispevekObjavljeno: Sob Okt 15, 2011 2:39 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Po mojem bo 1960 gramov

Avtor: MarkoZKraj: okolica Maribora PrispevekObjavljeno: Sob Okt 15, 2011 3:05 pm    Naslov sporočila:  s
----------------------------------------------------------------------------
2788 g

Avtor: GregorNKraj: Maribor PrispevekObjavljeno: Sob Okt 15, 2011 3:29 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
kobranka je napisal/a:
GregorN je napisal/a:
Strani vseh revij do sedaj je 718, če bi bil tisk na navaden papir 8 g kar ne bo bi bila teža 5744 g. Ker je okvirna teža reklamnega papirja cca. 3,5 g rečem da bo zbornik težek; 2513 g, ker pa je možno narediti zbornik v obliki Conradovega kataloga pa tukaj nastopi toleranca tudi do ±1500g.

Ok, če se ne sme podajati tolerance pol pa rečem teža: 1250 g

Jaz pa rečem kar pet kil in sedem-sto-štiri-in-štirideset gramov. Hvala za izračun, GregorN . Wink

Ni kaj, s srečo kot jo imam jaz pozabi na nagrado xD Very Happy hehe
(bo bolje če boš sam ugibal xD)

Avtor: polharKraj: Dol pri Ljubljani PrispevekObjavljeno: Sob Okt 15, 2011 3:36 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
1845g

Stran 2 od 9

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group