www.elektronik.si
Komentarji in predlogi k reviji nr.16

www.elektronik.si -> Revija www.elektronik.si

Avtor: japekKraj: Radenci PrispevekObjavljeno: Sob Mar 17, 2012 9:01 pm    Naslov sporočila:  Komentarji in predlogi k reviji nr.16
----------------------------------------------------------------------------
Ne vem, ali sem edini, ki se je spravil k Silvotovi mini RFID ključavnici, ali pa je vsem vse jasno. Razen tega, da sem posmodil dva Tiniya (za to sem kriv sam, HI), sem imel kar nekaj dela z ugotavljanjem, kako in kaj. Shema in tiskanina nikakor nista šli skupaj. Tiskanina je bila zelo blizu končnemu izdelku, shema pa nikakor. Da nebi imel kdo podobnih težav, prilagam popravljeno shemo.
Drugače pa super izdelek, že vidim vsaj dve mesti, kjer bom to montiral, Silvo TNX.

Avtor: SilvoKraj: Koroška-okolica Dravograda PrispevekObjavljeno: Sob Mar 17, 2012 9:15 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Janko hvala za popravek. Takole na hitro pogledano - sem ga lomil pri napačnem ozačevanju pinov Embarassed ? Take napake se mi zgodijo, ker rišem načt nazadnje. Običajno najprej nastane vezje na testni potem šele na tiskanini. V koliko je vezje le zame načrta nikoli ne rišem. V koliko pa je še za koga drugega pa se rado zgodi kaj takega. Pravilnost načrta se najlažje ugotovi, če se vezje sestavi. Me pa veseli, da porabljen prostor v reviji ter delo urednika ni bilo zamanj. Smile

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group