www.elektronik.si
Zastonj energija
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja  :||:
www.elektronik.si -> Dobra volja je najbolja, ...

Avtor: SaranKraj: Zasavje PrispevekObjavljeno: Sre Mar 28, 2012 6:02 pm    Naslov sporočila:  Zastonj energija
----------------------------------------------------------------------------
Če bi le delovalo...

http://www.youtube.com/watch?v=KvRMptdaqOk

Avtor: anatomKraj: PO PrispevekObjavljeno: Sre Mar 28, 2012 7:53 pm    Naslov sporočila: icon_funny 
----------------------------------------------------------------------------
Na posnetku ke enkrat zakrit del kabla, drugič del razdelilnika... Stavim da je priklopljeno na 220V.

Avtor: kobrankaKraj: nekje v zgornjem posočju PrispevekObjavljeno: Sre Mar 28, 2012 9:05 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
...

Nazadnje urejal/a kobranka Čet Mar 29, 2012 7:21 am; skupaj popravljeno 1 krat

Avtor: Alex17Kraj: Ljutomer PrispevekObjavljeno: Sre Mar 28, 2012 9:05 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
anatom je napisal/a:
Na posnetku ke enkrat zakrit del kabla, drugič del razdelilnika... Stavim da je priklopljeno na 220V.


Dvomim.

Bolj verjetno na 230V Very Happy

Avtor: anatomKraj: PO PrispevekObjavljeno: Sre Mar 28, 2012 9:37 pm    Naslov sporočila: icon_complicity 
----------------------------------------------------------------------------
Alex17 je napisal/a:
anatom je napisal/a:
Na posnetku ke enkrat zakrit del kabla, drugič del razdelilnika... Stavim da je priklopljeno na 220V.


Dvomim.

Bolj verjetno na 230V Very Happy


Ja, odvisno iz kje je tipček.. Sirija???
http://users.telenet.be/worldstandards/electricity.htm

Avtor: matejcek81Kraj: Maribor PrispevekObjavljeno: Sre Mar 28, 2012 11:15 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Je bilo že v "Malo za šalo malo za res".

Avtor: SaranKraj: Zasavje PrispevekObjavljeno: Čet Mar 29, 2012 7:16 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ah, se opravičujem. Nisem opazil.

Kaj pa tole?
http://www.youtube.com/watch?v=uIbkLjjlMV8

Avtor: hudamravljicaKraj: LUCIJA PrispevekObjavljeno: Čet Mar 29, 2012 7:51 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Vzel sem si čas in si ogledal vseh slabih 9 minut videa. Ni mi jasno kje je zastonj energija!!?? Eh? Eh?

Avtor: ro-biKraj: Koroška PrispevekObjavljeno: Čet Mar 29, 2012 8:54 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ti si jo 9 minut trošil Wink

Avtor: SaranKraj: Zasavje PrispevekObjavljeno: Čet Mar 29, 2012 9:37 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
hudamravljica je napisal/a:
Vzel sem si čas in si ogledal vseh slabih 9 minut videa. Ni mi jasno kje je zastonj energija!!?? Eh? Eh?
Je treba imeti kar nekaj smisla za humor, da tole razumeš. Razdelilca vštekaš samega vase... torej je sklenjen začarani krog. Razdelilec dobi energijo po žici, ki je vklopljena v sam razdelilec. To se pravi, da razdelilec napaja samega sebe. Ker pa je razdelilec, se napajajo še ostale vtičnice... torej free energy Smile Kao...

Drugi video pa nima veze s free energy.

Tule je še ena šala na račun angleščine.

Avtor: hudamravljicaKraj: LUCIJA PrispevekObjavljeno: Pet Mar 30, 2012 10:14 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Saran

Prvi video mi je jasen.
V drugem videu ni govora o energiji in nima veze z naslovom teme!!

Avtor: SaranKraj: Zasavje PrispevekObjavljeno: Pet Mar 30, 2012 11:30 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Vem, sem objavil kar v trenutni temi, da ne bom po forumu smetil z novimi temami za vsako packarijo.

Še ena: Naprava za hrenovke pečt:

Avtor: ceroKraj: vipava PrispevekObjavljeno: Čet Apr 12, 2012 12:02 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=PPHRBtQ08ro

Avtor: boruts5Kraj: Kozje PrispevekObjavljeno: Sre Apr 25, 2012 1:35 pm    Naslov sporočila: icon_great 
----------------------------------------------------------------------------
škoda, da ni zraven objavljenih še meritev.

lp

Borut

Avtor: psevdonimKraj: slo PrispevekObjavljeno: Pon Maj 05, 2014 11:45 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
(maj '14)
Citiram:
Zanimiv je podatek, da je na globini približno petih kilometrov že tako vroče, da se voda upari, in to kjerkoli na svetu. Če greš dovolj globoko, dosežeš takšne temperature, da se da voda že upariti, to pa pomeni, da lahko proizvajaš elektriko. Takšnih elektrarn je na svetu že kar nekaj. Samo Italijani jih imajo za približno dve naši nuklearki. Ampak o tem se ne govori. Takšna elektrarna v Italiji v Toskani dela že od leta 1900.

Citiram:
Mi smo Italijane prosili, naj nam pošljejo ponudbo za gradnjo takšne elektrarne. Podjetje, ki gradi elektrarne, pa nam ni hotelo poslati ponudbe. Si predstavljate?
Ne.
Tistemu, ki gradi, to ni v interesu.
Zakaj?
Mogoče mu nekdo plača več, da ne gradi.

Svet sedi na energiji, ki je ne izkorišča


Nazadnje urejal/a psevdonim Pon Maj 05, 2014 12:07 pm; skupaj popravljeno 1 krat

Stran 1 od 2

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group