www.elektronik.si
Iščem element, datasheet, ekvivalent ...II.
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4 ... 57, 58, 59  Naslednja  :||:
www.elektronik.si -> Komponente in podsklopi

Avtor: transalpKraj: Ig PrispevekObjavljeno: Pet Jul 27, 2012 9:19 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Hmmm... Reverzno diodo naj bi BUZ91 / BUZ91A imel (str. 4 v podatkovnem listu - "Reverse Diode"):

http://telehistoria.org/MyFiles/Literatura/Polovodice/Diody,_Tranzistory,_IO/Tranzistory_a_IO_novsie/SIEMENS/BUZ91.PDF

Me veseli, da ste okvaro rešili.

Avtor: elpolloKraj: Podravje PrispevekObjavljeno: Pet Avg 03, 2012 5:19 pm    Naslov sporočila:  Rešeno!
----------------------------------------------------------------------------
Kakšen je tip tega trimerja s točno takšnimi podatki in točno takšno luknjo za nastavitveno palčko.

Razmak med zadnjima nogama je 10mm, do sprednje pa 18mm.
Največja dolžina notranje luknje je 4mm.


EDIT: Rešeno. Hvala @Sebaveh.


Nazadnje urejal/a elpollo Sob Avg 04, 2012 6:33 am; skupaj popravljeno 1 krat

Avtor: sebavehKraj: Slovenska Bistrica PrispevekObjavljeno: Pet Avg 03, 2012 9:21 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Mogoče bo kateri iz serije PT15:

http://www.piher-nacesa.com/pdf/14-PT15v03.pdf

Avtor: uzoKraj: Lj PrispevekObjavljeno: Sob Avg 11, 2012 7:32 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ali mogoče kdo ve kaj je to? Gor piše 5251 in ima štiri nogice.
Na prvo nogico pride + od sočne celice, na drugo pride + iz baterije, na tretjo pride - iz baterije in sončne celice, na četrti pa je + od led diode. To je na vezju od vrtne solarne svetilke.

Avtor: RUros PrispevekObjavljeno: Sob Avg 11, 2012 7:34 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Verjetno je greatz.

Avtor: krof555Kraj: Maribor PrispevekObjavljeno: Sob Avg 11, 2012 7:37 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Neki krmilni čip(step-up) po moje oscilator.
Zanima pa me, če lahko namesto MCP6002 uporabim TL072(po specifikacijah in ne pinih)?

Avtor: mkosmacKraj: Limbarska Gora PrispevekObjavljeno: Sob Avg 11, 2012 7:52 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Zdravo!

Po opisu sodeč je QX5251 kar iščete.

MMG: Slika ne pomaga prav nič!

Avtor: gumby PrispevekObjavljeno: Sob Avg 11, 2012 11:26 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
uzo je napisal/a:
Ali mogoče kdo ve kaj je to?

Tole mogoče?

Avtor: GregorNKraj: Maribor PrispevekObjavljeno: Ned Avg 12, 2012 1:15 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ob sliki sem našel tole:

This IC is the QX5251F. There are similar IC's to this one. This IC boost the 1.2v to 3v to power the LEDs. It regulates current output to eliminate the need for a resistor. It also has a built in diode to prevent battery drainage. And lastly it turns off the lights with the solar cell is charging.

Avtor: uzoKraj: Lj PrispevekObjavljeno: Ned Avg 12, 2012 1:12 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Sem dobil odgovor tako, da hvala vsem. Sliko sem dal, da vidte kakšne oblike je zato se mi fokus ni zdel tok pomemben ker gor itak piše samo 5251.

Avtor: VolkDKraj: Divača (Kačiče) PrispevekObjavljeno: Ned Avg 12, 2012 1:33 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
uzo je napisal/a:
Sliko sem dal, da vidte kakšne oblike je zato se mi fokus ni zdel tok pomemben.....
Ni panike saj imam autofocus tool, pa sem izostril v nulo.

Avtor: . PrispevekObjavljeno: Ned Avg 12, 2012 8:13 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Brisana vsebina odstranjenega uporabnika.

Avtor: SreckoKraj: Okolica Cerkna PrispevekObjavljeno: Tor Avg 14, 2012 12:15 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Jaz pa bi rabil podatek ali dataset za ZD, je steklena na njej pa so oznake 5C2LH, mogoče je namesto "C" tudi "0" in pa še za ZD isto stekleno ohišje z oznako 18-2LH.

Za drugo sem nekaj našel in naj bi bila za 16-18V za prvo pa ne najdem nič. Pray

LP Srečko

Avtor: GregorNKraj: Maribor PrispevekObjavljeno: Sre Avg 15, 2012 10:40 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Iščem podatke o tem prijateljčku

Avtor: mkosmacKraj: Limbarska Gora PrispevekObjavljeno: Sre Avg 15, 2012 10:56 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Zdravo!
Tak element je bil med aktivnimi komponentami pri skupinskem nakupu iz Ioteha

Menda je to low-drop napetostni regulator z oznako S-1135C30-M5T1S.

Stran 3 od 59

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group