www.elektronik.si
Komentarji in predlogi k reviji Elektronik Nr. 19
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2  :||:
www.elektronik.si -> Revija www.elektronik.si

Avtor: pouleKraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Pet Mar 01, 2013 2:40 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
OT: Kot za vsako društvo velja,...dobiš pravice in dolžnosti...vse pa imaš v statutu.

Avtor: VolkDKraj: Divača (Kačiče) PrispevekObjavljeno: Pet Mar 01, 2013 3:22 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
laura je napisal/a:
Hi! A niso oznake R,S,T namesto L1,L2,L3?
Pa še vprašanje:koliko je članarina v klubu elektronikov in kaj bom imel od včlanitve?

Okrog članarine izveš tule
Glede drugega dela vprašanja sem pa kar malo zaskrbljen ! Pravzaprav sem zelo zaskrbljen.
Jaz sem v centru samega dogajanja in nekako nimam občutka, kako nas drugi vidijo. Smo res s svojim delom tako neprepoznavni ?
Naj še kdo drug kaj pove, ker jaz resnično nimam občutka.

Avtor: lauraKraj: Sobota PrispevekObjavljeno: Pet Mar 01, 2013 3:40 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Nisem imel nobenega slabega namena z vprašanjem!Kolikor sem pogledal dostopne članke revije je super in vsa čast avtorjem za trud!Zdi se mi da bi bilo dobro če bi se včlanil in zato sem vprašal!

Avtor: VolkDKraj: Divača (Kačiče) PrispevekObjavljeno: Pet Mar 01, 2013 3:44 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
laura je napisal/a:
Nisem imel nobenega slabega namena z vprašanjem!Kolikor sem pogledal dostopne članke revije je super in vsa čast avtorjem za trud!Zdi se mi da bi bilo dobro če bi se včlanil in zato sem vprašal!

Oh, ne napak razumeti. Ne očitam slabega namena. Le vpašal sem se če nas ljudje vidio. Jaz sam imam občutek, da je narejenega dosti. Ampak jaz sem v centru dogajanja. vse akcije skupinskih nabav, projektov, predavanj, revija,..... vse gre preko mene.
In ko se nekdo tako javno vpraša kaj bo imel od članstva, se potem jaz hotel ali ne vprašam, kje je napaka, da nas ljudje ne vidijo ?

Avtor: dreamKraj: Domžale PrispevekObjavljeno: Pet Mar 01, 2013 5:37 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Vse pohvale za trud in čas, ki ga namenjate za spletno revijo, res je odlična in super pripravljena...enkratno, SUPER !!

Avtor: dyfan PrispevekObjavljeno: Sob Mar 02, 2013 1:12 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
VolkD je napisal/a:
...Pravzaprav sem zelo zaskrbljen.
Jaz sem v centru samega dogajanja in nekako nimam občutka, kako nas drugi vidijo...
Nisem član, veliko se pa zadržujem na tem forumu. O tem, kako vas vidim, bi rekel takole:
VolkD, zaskrbljenost je odveč. Kdor hoče videti in biti objektiven v oceni, bo lahko takoj na jasnem, da predstavlja tako delo društva kot ta forum nekaj, kar zasluži zelo veliko pohvalo. Skoraj ne morem verjeti, da se lahko v tej deželi, v tem norem času še vsaj nekaj normalnega dogaja - in to prostovoljno, brezplačno, brez lopovščine...
Občudujem (hiper)aktivnost društva, količino realiziranih projektov in seveda kvaliteto foruma. Največ zaslug za vse to imate "taglavni" in pa tudi ostali po hierarhiji navzdol. Čestitam, da vse to hočete in zmorete.
In ne nazadnje: Hvala vsem, ki se trudite za vse to!

Stran 2 od 2

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group