www.elektronik.si
Robot, ki sledi črti [in izdelava le-tega]
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Naslednja  :||:
www.elektronik.si -> Robotika

Avtor: marccKraj: Polzela PrispevekObjavljeno: Pon Jul 14, 2014 10:13 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Eh?
Dve sliki se ne prikazujeta pravilno, če nanju klikneš pokaže pravilno. V čem je problem?

LP

Avtor: gumby PrispevekObjavljeno: Pon Jul 14, 2014 10:27 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Daj malo bolj unikatna imena drugič...
Sicer je pa kriv bug v sistemu za priponke.

Avtor: JakeyKraj: Ravne/LJ/Kobarid PrispevekObjavljeno: Tor Jul 15, 2014 1:28 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
matejcek81 je napisal/a:
Jakey je napisal/a:
....tebi na ljubo.

Mogoče vsem na ljubo... Me res zanima, kako zgleda šestka v sliki (videu) in besedi...


LP


ježešmarija, slučajno sem ga našel v moji galeriji

Žal se boš moral zadovoljiti zaenkrat le s sliko. Doma bom (predvidoma) v nedeljo pozno zvečer.


Avtor: marccKraj: Polzela PrispevekObjavljeno: Čet Jul 17, 2014 9:07 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Pozdravljeni!

Še eno vezje-senzorika za sledeje črti.

LP

Avtor: marccKraj: Polzela PrispevekObjavljeno: Pon Avg 18, 2014 6:52 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Malo dlje je trajalo zaradi komplikacije konektorjev.... Vglavnem jutri natisnem filme in jedkam. Potem sledi sestava, če koga zanima potek, lahko z slikami dokumentiram.
Če seveda koga zanima, drugače ne bom.

LP

Avtor: botsubKraj: Sežana PrispevekObjavljeno: Pon Avg 18, 2014 6:58 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Slikaj slikaj. Vedno lahko komu prav pride. Vsako "šerano" znanje je zelo plemenito in dolgoročno pozitivno dejanje. Applause

Avtor: VolkDKraj: Divača (Kačiče) PrispevekObjavljeno: Pon Avg 18, 2014 7:06 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
marcc je napisal/a:
Če seveda koga zanima, drugače ne bom.
Veerjemi, vedno se najdejo ljudje, ki jih zanima prav to kar delaš. Ne glede na to kaj delaš, samo če delaš kaj drugega so pač drugi,..

Slikaj in dodajaj sem gor!!

Avtor: marccKraj: Polzela PrispevekObjavljeno: Pon Avg 18, 2014 7:31 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
OK Very Happy
Sem vesel da je zanimanje.

LP

Avtor: marccKraj: Polzela PrispevekObjavljeno: Tor Avg 26, 2014 5:30 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Pozdravljeni!
Delam na polno Very Happy
Prilagam par slik napajalnega modula. Te slike so za pokušino, manjka zaščitni lak, ki ga jutri dobim. Tisti, ki se spoznate boste videli brik za varovalko. Da, uničil sem diodo. Do konca tedna bom sestavil vse module, čez vikend pa bom napisal post od A do Ž.

Komentarji dobrodošli.

LP

P.S.
Za vse komponente na vseh modulih sem naredil lastne knjižnice.

Avtor: DusanKKraj: Medvode - med vodami PrispevekObjavljeno: Tor Avg 26, 2014 9:48 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Estetika na višku ! Smile

Avtor: kristijanKraj: Kranj PrispevekObjavljeno: Pet Avg 29, 2014 11:55 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Tale je že za na lepotno tekmovanje Mr. Green Všečna zadeva, vse pohvale! Cool

Avtor: marccKraj: Polzela PrispevekObjavljeno: Sob Avg 30, 2014 7:34 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Pozdravljeni!

Hvala za pohvale. Pri vsaki sliki bom podal opis, kratek in smiselni.

Avtor: marccKraj: Polzela PrispevekObjavljeno: Sob Avg 30, 2014 7:43 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Drugi del...

Avtor: marccKraj: Polzela PrispevekObjavljeno: Sob Avg 30, 2014 7:52 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Tretji del...

Avtor: marccKraj: Polzela PrispevekObjavljeno: Sob Avg 30, 2014 7:52 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Komentarji, vprašanja dobrodošla!

LP

Stran 13 od 15

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group