www.elektronik.si
Robot, ki sledi črti [in izdelava le-tega]
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 13, 14, 15  :||:
www.elektronik.si -> Robotika

Avtor: marccKraj: Polzela PrispevekObjavljeno: Pet Sep 26, 2014 8:12 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Prototip v izdelavi.

LP

Avtor: marccKraj: Polzela PrispevekObjavljeno: Ned Sep 28, 2014 3:44 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Pozdravljeni!

Ploščica končana, deluje kot mora. Vsaka SMT letvica predstavlja PORTX in napajanje.

LP

Avtor: tilz0RKraj: Črnomelj PrispevekObjavljeno: Ned Sep 28, 2014 10:26 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Se mi samo zdi, ali je tole rezkar izdelal vezja?

Ker so res natančne in lepe povezave Smile

Avtor: marccKraj: Polzela PrispevekObjavljeno: Tor Sep 30, 2014 9:51 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ne ni zrezkano, ampak Kasičen foto postopek nato razvijanje in jedkanje Smile
Sem tudi sam zelo zadovoljen kako je lepo izpadlo, sploh 0.3mm povezave.
Veliko mi govorijo naj dam vezja na kitajsk delat, ampak še nisem na takšnem nivoju zahtevnosti da bi to bilo potrebno. Če je vezje doma narejeno mi da poseben občutek in zadovoljstvo, res da sem vse sam naredil Very Happy

Avtor: pic8m2+Kraj: Smarje-Sap PrispevekObjavljeno: Ned Okt 26, 2014 3:33 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ali kdo ve kje se bi dalo dobit kaksne gosenice za robota?

Avtor: marccKraj: Polzela PrispevekObjavljeno: Tor Okt 28, 2014 10:30 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Pozdravljeni!

Iščem prozorno škatlico. Misliš škatlice, ki jih uporabljamo za razne prototipe. Gledal sem v HTE, CONRAD,.... imajo vse barve, edino prozorne ne. Iščem prozorno. Trenutno imam črno dimenzij 6x9x3. Lahko podobnih dimenzij ali manjše. Torej, če kdo ve lepo prosim če pove.

http://i00.i.aliimg.com/img/pb/169/485/763/763485169_368.JPG

LP

Avtor: SigiKraj: Kamnik PrispevekObjavljeno: Tor Okt 28, 2014 11:44 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Tole mi zgleda kot klasično plastično ABS ohišje - doza. Dobijo s s prozornim pokrovom (za cele prozorne pa ne vem, če so). Sam jih naročam ori Plastron d.o.o. , prodajajo pa jih tudi v elektro trgovinah (instalacije). Poglej Plastronovo spletno stran.

lp

Avtor: BMWMPower PrispevekObjavljeno: Ned Feb 22, 2015 10:58 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------

Stran 15 od 15

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group